Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ja nešto pobrkao, mislio sam da su oni domaćini. Hvala na ispravkama. Sledi nam još jedno duplo kolo, pa da vidimo da li se vraćamo na staro (i ponovo teramo Čovića) ili da smo u dobroj formi pa će ova utakmica protiv Olimpije biti nebitna. :smiley53:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Howie Roseman said:

Koja je svrha držanja Dalibora Ilića u klubu kad on ni u utakmici između dva dupla kola ne može dobiti priliku, a jedina druga četvorka je Dejan Davidovac? 

*Projekat*

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Howie Roseman said:

Koja je svrha držanja Dalibora Ilića u klubu kad on ni u utakmici između dva dupla kola ne može dobiti priliku, a jedina druga četvorka je Dejan Davidovac? 

Isto sam razmisljao.

Imao bi bolji skor od Dedinih -18 sigurno. A cak je na pocetku sezone delovao dosta cvrsto u odbrani. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, djurava said:

Ja stvarno ne znam cime je Nedovic zasluzio da se ovako pljuje, jedino mi je realno da je nekima poskidao ribe ranije, ja drugi logican razlog ne mogu da vidim

 

Neko ga pljuje, ja ga gospodski kritikujem. :smiley53: On je najbolji period imao kod Duška Ivanovića. Nekoliko dobrih utakmica je vezao, vukao je tim i kad se Vildoza povredio. To je sve. Ostalo toplo hladno, ništa posebno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam raspored. Kako trenutno stoji, sa KKP igramo vikend nakon 26.01. (na Flashscore stoji da je derbi 27.01). KKP 26.01. ceka Zalgiris. Mi 30.01. cekamo Valensiju. Onda derbi da bude 28.01?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Howie Roseman said:

Koja je svrha držanja Dalibora Ilića u klubu kad on ni u utakmici između dva dupla kola ne može dobiti priliku, a jedina druga četvorka je Dejan Davidovac? 

 

Kapiram da ga niko nece na pozajmicu.

 

Ono sto ne kapiram je sto je ispred Dede u rotaciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo da dodam da protiv ovakve Cedevite u Ljubljani ne mozes bas da odmaras nosioce, uzdas se u mekanog Tobija i setis se Lazarevica koji ti nije igrao vec par utakmica. U toj Cedeviti ima jedno 4-5 igraca koji bi imali mesto i u nasem rosteru. Dobri igraci koji nisu bas najbolje vodjeni sa klupe, ali su vec godinama inspirisani protiv nas i komsija i neretko nas pobedjuju. 
 

Svakako ce mec sa Partizanom biti prilika da se overi prvo mesto. Ako ne mozemo da ih dobijemo onda ni ne treba da budemo prvi na kraju regularnog dela.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Нисам се јављао од 500 и неке странице, чисто да поновим опет, велика је штета што Човић, Дозет и Багзи троше ваздух.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Sećam se one poslednje Radonjine sezone kad smo negde u ovo vreme potpisali Stefana Markovića a Kalinator mu poslao poruku u fazonu: dobro si se setio, Wolters i ja smo na izdisaju.

 

Tako i ovde. Ovi role playeri bi morali bar na ABA nivou da mogu da pomognu malo. Tempo je surov, ne znam koji je ludak krojio EL raspored sa back to back duplim kolima. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Nije meni do poraza. Ako smo mogli da biramo najbezbolniji poraz u ABA ligi to je ovaj. Ali je užasno kad gledaš ekipu koja je mrtva posle derbija a nema ko nosioce da zameni a spucane su tolike pare na košarkaše koji ne mogu više da igraju. Brine jer ovaj tim ako ne bude Mitrović spreman za Asvel to ćemo teško dobiti sa dva pleja, bez krilnog centea i centra koji je polu zdrav. Ovde je pojačanje na beku već danas trebalo da bude dovedeno a o krilnom centru više je suludo i ponavljati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djurava said:

Ja stvarno ne znam cime je Nedovic zasluzio da se ovako pljuje, jedino mi je realno da je nekima poskidao ribe ranije, ja drugi logican razlog ne mogu da vidim

Nedovic je odigrao dobro. Izgubio je pred kraj snagu. To je trener morao pre da vidi od navijaca koji iz fotelje sve to prati... Da ga zameni na vreme. Realno ispucavao se u finisu dosta.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Sećam se one poslednje Radonjine sezone kad smo negde u ovo vreme potpisali Stefana Markovića a Kalinator mu poslao poruku u fazonu: dobro si se setio, Wolters i ja smo na izdisaju.

 

Tako i ovde. Ovi role playeri bi morali bar na ABA nivou da mogu da pomognu malo. Tempo je surov, ne znam koji je ludak krojio EL raspored sa back to back duplim kolima. 

Stefan Marković je potpisan negde u Novembru, pred prvi derbi u Aba ligi te sezone.

Edited by Bruda
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aleksa said:

Нисам се јављао од 500 и неке странице, чисто да поновим опет, велика је штета што Човић, Дозет и Багзи троше ваздух.

Jedno je nezadovoljstvo i kritika, ali ovo sto si napisao je novi nivo i sram te bilo da nekome zelis smrt na ovaj dan i to zbog cega? Zbog glupavog sporta. Jos jednom, sram da te bude.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

Nedovic se pljuje sa debelim razlogom, lazni igrac sa laznim poenima, npr u derbiju je bio najefikasniji jer je 6 od 16 poena dao u poslednjem minutu utakmice kad je sve bilo reseno i bez stresa, da nije zvezdino dete(citaj kum) igrao bi sad za besiktas neki

Добро он лажни играч ти лажни навијач

  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Bez svadje …

 

Nego sta mislite koji bi nam igraci legli na 2 i na 4 ????

 

 

 

 

 

🙃

Videcemo 😊 samo da su Teo i Yago dlbro

Edited by Petar1995
Greska 😃
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...