Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

45 minutes ago, John Terry said:

 

Jel ja tebe dobro razumem da si se pozvao na zakon velikih brojeva na uzorku od 1 (slovima jednog) kola evrolige? To nije nikakav zakon nego puka slučajnost.

Zajebavam drug, hrabrimo se pred derbi.

5 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Pricamo o produzenju za Bolomboja, da li mozete da smislite jedan dobar razlog iz ugla Bolomboja da bi ostao ovde?

Ponudis mu vise od bilo kog drugog tima.

Bas kao sto je Partizan uradio sa Panterom i Ledejem

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites








Meni je skroz logično da Bolomboy hoće da ostane, samo što mi ne znamo di nam dupe di glava. On kad bi dobio ugovor i ovakvu ulogu i sledeće sezone, oberučke bi prihvatio. Nigde nije imao ovako bitnu ulogu.
 
Ali...


Mišljenja sam da Bolomboj u tim godinama nema nikakav problem da opet bude druga ili treća opcija na petici ako dobije i samo malo jaču ponudu od naše jer mi sada i pored uloge nosioca ne možemo da mu garantujemo EL rang ni za narednu sezonu. A daleko smo od tima sa repom i glavom, koji je u naletu...sa dugogodišnjim trenerom kod kojeg ti je sve jasno. Kod nas koliko sutra neki Alimpije može da ga postavi na PF...
Brat - bratu...nismo baš neka siguracija.
Da imamo licencu za narednu...tu već naših 1.2m i uloga prvog centra predstavlja bar materijalno ozbiljniju ponudu od Monakovih 1.5m i uloge bekapa.

Robotičaru....pakuj pinkle.



  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mi Bolomboju ne mozemo da ponudimo konkurentnost u EL sledece sezone i to je najveci problem. Sad da imamo jos 2-3 igraca njegovog nivoa pa da svima produzimo ugovor druga bi prica bila, ali nemamo. Gedraitis i Nedovic nisu dovoljni, a Teo i Hanga su matori i pitanje kakvi su njihovi planovi, a i mogucnosti sledece sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako do sad nisu obezbedili stabilnih 5 Milki bez države ne treba ni da postojimo a ne da igramo neko takmičenje,ulaznice,sezonske,marketing,TV prava (ok ,znam da su od el 500.000 EUR),privatni sponzori...Bataljuj sve ako su toliko nesoosobni

Očekujem od Gilespija konkretne minute večeras i Smajlija ne tako raspoloženog,naravno zaslugom zvezdinih igrača .

Link to comment
Share on other sites

Ce gi poderemo!

 

Jak pocetak, nedozvoliti da Jaramaz, Andjusic i Smajilagic udju u utakmicu.

Kaboklo ima brutalne procente, iritirati ga maksimalno, cuvati blizu, probati da ga uvedemo u nervozu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Geronimo said:

 

 

Jak pocetak, nedozvoliti da Jaramaz, Andjusic  udju u utakmicu.

.

Verovatno bi se preko polovine grobara složilo u ovom delu.

  • Like 1
  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Piksi said:

Mislim da mi bukvalno svakog možemo da pobedimo ali i da izgubimo od bilo koga, nisam siguran dal još ima takvih ekipa u EL.

 

Još jedno 15 xD (Real ne može da izgubi od svakog i Alba/Asvel ne mogu baš da dobiju svakog)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wake in Fright said:

Evo došao je Bolomboj ove sezone i sve je ok. Nije kao da se nalazi u nekom ćumezu, igra EL, živi u Beograd i ima platu oko milion. Baš se pati čovjek ođe. 

Nedaj Bože nikom 🥲

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neko napisa jaci je partizan na 2,3 i 4 sto i jeste tacno,po mom shvatanju kosarke i finansija da bi mi bili pandan tome trebalo bi da nam igraju na tim pozicijama loyd,kalina i shengelija...e sad vidite koliko oni kostaju i sa kim se borimo veceras..samo jako !

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...