Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Nemamo najgori roster posle Albinog, to je preterivanje. Ali je i Alba sa tim svojim slabijim rosterom smislenija od nas. Mi imamo kvalitetnije igrače, ali nemamo dobro popunjene pozicije. To je ponovljeno 5689 puta na ovom topicu, pa je malo bezveze da ponovo pišemo. Njima ne igraju Ledej i Avramović, pa smatram da imamo šanse da se nosimo ravnopravno, baš zbog toga što smo i mi tanki na tim pozicijama. Mislim da je veći pritisak na njima, jer su trenutno bolji od nas i to moraju i da pokažu na terenu, a pobeda bi značila i jednima i drugima. Srećno večeras momcima, pa neka bolji pobedi. I da se sudije što manje ističu. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Не играју имена из ростера већ тим! НЧ је и поред рекордног буџета ужасно селектовао тим и тешко и један тренер то може оправити што се види и по одласцима у пола сезоне.

Вечерас добијамо али чак и да уследи и неки озбиљнији низ на крају ЕЛ ће бити #малонамјефалило. Док год је кошаркашка сподоба на челу клуба...

Edited by Константин
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Eto vcrs i taj Partizana pa da vidimo. Srecno momcima, vjerujem u pobjedu💪💪💪

Vidim da su mnogi ekspresno presli kod tebe u ekipu, a cak kazu i da nije tvoja ekipa… eee moj miki…

 

Zna se ko je bio umeren i tada i sada ( JA)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onako, đoka od oka poređenje, Partizan je jači na 2,3,4, mi na 1. Na petici je neki egal.

 

Ako im ne igra Ledej onda je i na 4 egal. Sve u svemu mi možda imamo više igrača koji mogu da doprinose, ali je njihovih prvih 5-6 igrača rotacije bolje od naših za nekih 25-30 %. Prostom procenom oni su bolji za desetak poena, što kaže da bih ako mogu da prognoziram rekao da su šanse 40-60% na njihovoj strani.

 

Nije nenadoknadivo, ali neće biti iznenađenje ako izgubimo. EDT:  i najvažnije, eventualni poraz neće imati nikakve veze sa budžetima, već sa našom nesposobnošću da sastavimo dobro izbalansiran roster.

 

Dobra je stvar što njima ova utakmica nije baš ključna. Nama svakako mnogo bitnija.

 

 

Edited by John Terry
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Partizan je sigurno bolja ekipa, kvalitetnija, kompaktniji roster, dobra forma, ali puna Arena, dobar nas momentum moze da nam donese pobedu. Iako i dalje mislim da nam je roster sklepan bez ikakve vizije i logike i da je nakaradan, ne mogu da kazem da se momci ne bore i ne daju sve od sebe. Uz nasu podrsku, da nekako na mišiće dobijemo večeras, pa da vidimo kako dalje. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ako pobedimo ne treba da padamo u delirijum,ako izgubimo ne treba da padamo u depresiju.

 

Bitno je pre svega da sve prodje bez incidenata jer ocekujem provokacije sa njihove strane,na prvom mestu od Ledeja.Takodje mi se cini da nije bilo apela od strane kluba da ne bude nikakvih incidenata,sto smatram ozbiljnim propustom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikeAir said:

Ako pobedimo ne treba da padamo u delirijum,ako izgubimo ne treba da padamo u depresiju.

 

Bitno je pre svega da sve prodje bez incidenata jer ocekujem provokacije sa njihove strane,na prvom mestu od Ledeja.Takodje mi se cini da nije bilo apela od strane kluba da ne bude nikakvih incidenata,sto smatram ozbiljnim propustom.

Ma ne verujem da ce biti incidenata u EL. Aba liga je druga prica, ne znas dal su veci cirkus sudije,navijaci ili igraci (njihovi 😄)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Vidim da su mnogi ekspresno presli kod tebe u ekipu, a cak kazu i da nije tvoja ekipa… eee moj miki…

 

Zna se ko je bio umeren i tada i sada ( JA)

 

 

Nisu presli nego cekaju povoljan momenat da se opet pojave u drugom tonu😀 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bolji smo od Partizana i oni to znaju.

Imamo momentum, pobeda protiv Fenera, dolazak Topa, igramo na svome, imamo neku pozitivu konačno... dakle, apsolutno imamo šanse. Nekako ove sezone još nismo spojili par većih pobeda, da bi stvarno malo podigli moral, pa bi bilo fino da se to desi večeras. Ne mogu da se otmem utisku da smo mi sami sebi najveći problem, pa kad to svako tolko malo sredimo, ispada dobro ali prosto imamo (pre)velike oscilacije. Mislim da mi bukvalno svakog možemo da pobedimo ali i da izgubimo od bilo koga, nisam siguran dal još ima takvih ekipa u EL. Očekivanja nemam pa će mi gledati ovo večeras baš biti zadovoljština. Nek ubaci Lazarević pet trojki, Yago da zakuca jedno tri puta, Tobey da ukrade četiri lopte bez izgubljene i dabl dabl i biće sve u redu.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hroničar985 said:

Kako si, majke ti, došao do ovog zaključka? Šta sve čovek neće da pročita ovde...Čuj, najgori roster posle Albinog...Imamo igrača koji je prošle sezone osvojio Evroligu, imamo igrača koji je prethodnih 10 godina sigurno među najboljim plejmejkerima, ako ne i najbolji i koji i u ovim godinama može da igra na vrhunskom nivou, imamo sada momka kome se predviđa lepa budućnost, Bolomboja koji je trenutno u strašnoj formi i pored svega toga, po nekima, mi imamo najgori roster posle Albinog.

Daleko je od najgoreg rostera iza Albinog, kao sto su i cinjenice koje si ti naveo daleko od verodostojnih da bi se poredile. Taj 'sto je prosle godine osvojio EL' je imao ulogu u Realu kao Lazic kod nas prethodnih godina. Igrac zadatka (da, izuzetno zahvalan u tom poslu i svaka ozbiljna ekipa treba da ih ima), ali daleko od toga da je on neko ko pravi neku veliku razliku. 'Imamo igraca koji je prethodnih 10 godina medju najboljim plekmejkerima evrope'. Opet, dobrim delom istina, a dobrim delom i to da je to bilo u rasponu od njegove 24 do 31,32 godine. Sada ih ima 37. Po mom misljenju, kljucno veceras ce biti odbrana Lazica i napadacka resenja Mitrovica, koji ce, nadam se, igrati. Reskirao bih i rizikovao cesce sa Jaramaza, nego sa Kaminskog i Kabokla recimo. Samim tim bih pre slao Tea na teren u momentima kada je Jaramaz tu, sto zbog rizika u odbrani, sto zbog pritiska Jaramaza na pleja, jer mislim da Teo sa tim moze lakse da se izbori od Topa.

2 hours ago, Hroničar985 said:
Edited by Kiflice
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čočo said:

Ja tek sad provalio da smo mi jedini dobili Fener na njihovom terenu ove sezone do sada. Imaju svih 7 pobeda u ligi i imali pre nas svih sedam pobeda u EL. Jbt. kakva smo mi nepredvidiva ekipa. Dobiješ Makabi koji posle tebe opet zaređa sa pobedama i Fener koji do utakmice sa nama nije gubio na svom terenu ali zato izgubiš kući od Milana, Valensija i Baskonija te rutiniraju u Španiji... Večeras smo u dobrom naletu. Do sada smo videli da jedino možemo sami sebe da pobedimo. Nadam se da večeras nije jedan od onih samoubilačkih dana već da nastavimo stazom pobeda na krilima samopouzdanja pobede nad Fenerom. Neka danas pokažu da je Fener bila ta čuvena prekretnica u sezoni a ne samo,, dobar dan". Idemo momci, jako, halapljivo i u meso. Da znaju gde su došli i da ne znaju šta ih je snašlo. Zgazi ih sve!!! 💪

Иди бре, кренуше ми сузе на очи. Сад сам се наложио да мислим да бих ја истрчао на терен и преорао га хехехех....

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kiflice said:

Daleko je od najgoreg rostera iza Albinog, kao sto su i cinjenice koje si ti naveo daleko od verodostojnih da bi se poredile. Taj 'sto je prosle godine osvojio EL' je imao ulogu u Realu kao Lazic kod nas prethodnih godina. Igrac zadatka (da, izuzetno zahvalan u tom poslu i svaka ozbiljna ekipa treba da ih ima), ali daleko od toga da je on neko ko pravi neku veliku razliku. 'Imamo igraca koji je prethodnih 10 godina medju najboljim plekmejkerima evrope'. Opet, dobrim delom istina, a dobrim delom i to da je to bilo u rasponu od njegove 24 do 31,32 godine. Sada ih ima 37. Po mom misljenju, kljucno veceras ce biti odbrana Lazica i napadacka resenja Mitrovica, koji ce, nadam se, igrati. Reskirao bih i rizikovao cesce sa Jaramaza, nego sa Kaminskog i Kabokla recimo. Samim tim bih pre slao Tea na teren u momentima kada je Jaramaz tu, sto zbog rizika u odbrani, sto zbog pritiska Jaramaza na pleja, jer mislim da Teo sa tim moze lakse da se izbori od Topa.

I sa 37.godina je i dalje jedan od najboljih plejmejkera u Evropi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kiflice said:

Sa 37 nije za ulogu koja mu je dodeljena, odnosno 20+ minuta. 

 

Ako ćemo pošteno, on tu ulogu nije ni tražio, data mu je. Posebno odlaskom Šabaza,

 

Na redu je Sferopulos da proba da to nekako ukomponuje.

 

Imamo Topa koji je vrhunski prospekt i talentom i fizikalijama ali i dalje samo prospekt.

 

Imamo Teodosića koji je talenat jednom u 100 godina ali star i samim tim nekonstantan.

 

Imamo Yaga koji ni za aba ligu nije fizički dostojan seniorske košarke.

 

I šta ćemo sad? Doselekcija doselekcije, doselekcija... kao Atheist rap kad izbaci album Precednici precednika predsedništva...

 

Fizička je bol biti navijač KKCZ. Para ima ali jebiga numemo. Numemo pa to ti je.

 

Da mene pitaš, najbolje rešenje, daleko od optimalnog, je da Top guli 20 minuta, Teo 10 do 15, Yago 5 do 10. Ili da se Hanga spušta na prenos lopte. Eto.

 

A onda sledeće godine da napravimo smislen roster...samo što naravno opet nećemo. Jel sledeće godine je valjda na redu da imamo 6 dvojki... nisam pratio.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

U proslom kolu smo bili jedini gost koji je slavio, dakle svi domacini sem Fenera su dobili.

Po zakonu velikih brojeva, ovo kolo bi trebalo da obeleze pobede gostiju.

Pa ipak, kako smo navikli da idemo mimo sveta i budemo kontrasi, ocekujem pobedu, u ne tako neizvesnoj zavrsnici.

 

Plus na Mitra i hendikep na Zvezdu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, John Terry said:

 

Ako ćemo pošteno, on tu ulogu nije ni tražio, data mu je. Posebno odlaskom Šabaza,

 

Na redu je Sferopulos da proba da to nekako ukomponuje.

 

Imamo Topa koji je vrhunski prospekt i talentom i fizikalijama ali i dalje samo prospekt.

 

Imamo Teodosića koji je talenat jednom u 100 godina ali star i samim tim nekonstantan.

 

Imamo Yaga koji ni za aba ligu nije fizički dostojan seniorske košarke.

 

I šta ćemo sad? Doselekcija doselekcije, doselekcija... kao Atheist rap kad izbaci album Precednici precednika predsedništva...

 

Fizička je bol biti navijač KKCZ. Para ima ali jebiga numemo. Numemo pa to ti je.

 

Da mene pitaš, najbolje rešenje, daleko od optimalnog, je da Top guli 20 minuta, Teo 10 do 15, Yago 5 do 10. Ili da se Hanga spušta na prenos lopte. Eto.

 

A onda sledeće godine da napravimo smislen roster...samo što naravno opet nećemo. Jel sledeće godine je valjda na redu da imamo 6 dvojki... nisam pratio.

Apsolutno se slazem sa svim napisanim i nemam sta da dodam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...