Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Petrušev je bio mvp aba lige, a Simonović nije iako je imao podjednako prostora da nabija statistiku. Meni je nepojmljivo da neko percipira Simonovića kao talentovanijeg, možda je ispravnije reći da je neko Simonovića pre zamišljao kao korisnog igrača za neki pobednički tim (svakako na poziciji 5 isključivo) jer je čvršći i nešto gabaritniji, a Petrušev je dosta mekan igrač i "umetnik". Razlika u suvom talentu između njih dvojice je vidljiva iz aviona i to u korist Filipa naravno, Simon je naspram njega obična cepanica.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Mali napredak za nasu ekipu, vec veceras imamo priliku da vidimo sta donosi nova energija sa Topicem i GIlespijem.

Kapiram da Simonovic nece biti ni u 12, odnosno da je Mitrovic spreman i da ce izneti minute na 4.

 

Ovaj potez definitivno znaci da je dovodjenje cetvorke pitanje dana, a da ce u ABA ligi Ilic naslediti ulogu Simonovica, sto je zasluzio od starta.

Iskreno, ocekivao sam da cemo se rastati sa Tobijem, a da ce se Simonovic gurati tvrdoglavno do kraja, u tom smislu mi je drago sto nisam bio u pravu.

Balast je odstranjen i to je prvi korak ka nekakvom uspehu.

 

Ne mogu da ostanem pesimistican nakon ovoga.

To sto su nam sanse u EL i ABA minimalne ne znaci da se ne treba radovati nekom smislenom potezu i u tom smislu teziti da ti ekipa izgleda sto bolje do kraja sezone.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Petrušev je bio mvp aba lige, a Simonović nije iako je imao podjednako prostora da nabija statistiku. Meni je nepojmljivo da neko percipira Simonovića kao talentovanijeg, možda je ispravnije reći da je neko Simonovića pre zamišljao kao korisnog igrača za neki pobednički tim (svakako na poziciji 5 isključivo) jer je čvršći i nešto gabaritniji, a Petrušev je dosta mekan igrač i "umetnik". Razlika u suvom talentu između njih dvojice je vidljiva iz aviona i to u korist Filipa naravno, Simon je naspram njega obična cepanica.

 

Simona jebe i to sto je nesvestan svoje limitiranosti. Neverovatan ball stopper i potpuno pogresan nacin za sticanje samopouzdanja je da uzimas suteve koji ti ne pripadaju. Umesto da je haslovao, i zaista pokazivao tu cvrstinu (bukvalno mi je sad finalni utisak da je jednako mekan kolko i Petrusev, a da je Ilic za njega Herkules), te tako uzimao minute, on je bukvalno sve suprotno radio. Mislim da je zato i nervirao ljude toliko. 

 

Btw, ako prenese taj mentalitet i na EC, nece se ni tamo proslaviti, niti namenuti za bilo sta od neke bekap opcije do 15 minuta. 

Edited by Markoss
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Тео, Топ

Недовић, Ханга

Гедраитис, Лазић

Појачање, Митровић

Боломбој, Тоби, Гилеспи

И у 12 Јаго или Давидовац. С тим што у то појачање на четворци не верујем док не потпише.

Link to comment
Share on other sites

Simon je manja štetočina od Prađeda jer igra manje. Mi jesmo pojačani njegovim odlaskom ali ne u mjeri u kojoj bi smo da nas Prađed liši svojih usluga. To bi bio pandan dolasku Campazza ili Tavaresa. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Уз пристојан проценат шута за 3 поена на страни,било би уписано бар још 2,3 победе.Да не говорим о утакмици са Панатом прошле недеље Значи вечерас концентрација на максимуму па ако нас усере одлично,наравно без добрих Теа,Неде и још минимум 2 играча можемо само да се нагузимо и захвалимо.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Chaos Is Me said:

Petrušev je bio mvp aba lige, a Simonović nije iako je imao podjednako prostora da nabija statistiku. Meni je nepojmljivo da neko percipira Simonovića kao talentovanijeg, možda je ispravnije reći da je neko Simonovića pre zamišljao kao korisnog igrača za neki pobednički tim (svakako na poziciji 5 isključivo) jer je čvršći i nešto gabaritniji, a Petrušev je dosta mekan igrač i "umetnik". Razlika u suvom talentu između njih dvojice je vidljiva iz aviona i to u korist Filipa naravno, Simon je naspram njega obična cepanica.

 

Možeš slobodno da me kvotuješ ne moraš ovako izokola, svakako verujem da ti je nepojmljivo kada ja nešto napišem pa da moraš da baciš još jednu bejzikarsku konstataciju. 

Edited by Bobby Shurda
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stefi88 said:

Pretpostavljam da nekog vec imamo dogovorenog, cim se pusta Simon, i ako nista nije pokazao, ne verujem da cemo na 4 ostati sa Mitrom i Dedom...

Pocni da verujes...

  • Like 8
  • Ha-ha 15
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Čočo said:

Dobro jutro cigani. 

I večeras igra Marko Simonović. 

I večeras Marka Simonovića u igri menja Dejan Davidovac. 

02.01.2024. to be continued... 

Dobro možda večeras ne igra Marko Simonović. 

Nadam se da sledeći neće igrati ni Davidovac. To be continued...😅

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ne mogu da vjerujem da mi Mitra gledamo kao cetvorku, meni je on od povratka petica i dobro se snalazi tu. Msm igra covjek dobro. Ne znam, mozda sam ja navikao na Kalinic i Marko Simonovic Sr.  cetvorke, da mi ovako teska cetvorka bas ne ide u glavu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Pacino said:

Ja i dalje ne mogu da vjerujem da mi Mitra gledamo kao cetvorku, meni je on od povratka petica i dobro se snalazi tu. Msm igra covjek dobro. Ne znam, mozda sam ja navikao na Kalinic i Marko Simonovic Sr.  cetvorke, da mi ovako teska cetvorka bas ne ide u glavu.

Џабе што ми сви знамо да је он петица њега ће Сферопулос до краја сезоне користити углавном на четворци

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Stefi88 said:

Pretpostavljam da nekog vec imamo dogovorenog, cim se pusta Simon, i ako nista nije pokazao, ne verujem da cemo na 4 ostati sa Mitrom i Dedom...

 

Mhm...ko sto smo imali dogovorenu zamenu za Nejpira.

8 minutes ago, Nele said:

I posle pricaju Alimpije grobar, ciganskiji potez duze nisam video. 

 

Win win situacija. Dobar je Simonovic, ali samo na 5.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, John Terry said:

Mhm...ko sto smo imali dogovorenu zamenu za Nejpira.


Bukvalno, da je Topić poslušao roditelje i Miska, nama bi sada Teo i Jago delili minute na ravne časti. Mislim jasno je i da odlaskom Nejpira ništa nismo uštedeli jer Čović pare nije dobio unapred pa da on sada raspolaže njima. Jedino što mi je logično je da Dozet i pored svoje dobre volje i namere ne može naći igrače jer ih nema a eto Šengelija nije ni hteo. Takodje Dorsi se oporavio pa ni on ne dolazi u obzir, bio nam je interesantan dok je bio povredjen.  Možda je i bolje da Čović i Dozet ništa više ne diraju, što manje rade,manje mogu i da uprskaju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klasična fora iz širokog repertoara Čovića. Ako i dovede nekog dovešće ga sutra/prekosutra. Isti neće moći ili neće igrati protiv Partizana i time će da maže oči navijačima kako smo izgubili jer nismo kompletni i kako ćemo biti pravi onda kad bude bilo potrebno (KRK, KLS i ABA finale). I time amortizuje svoju nesposobnost, seosko poslovanje i užasne, neblagovremene odluke i ove sezone. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...