Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Tobi verovatno tu jos 3 kola. 

Kuzmic nas napusta, nsjverovatnije fmp. 

Shabaz ide, misterija vecerasnji izostanak, sa jedne strane sam cuo da je odbio da igra a sa druge da ga nasi izbacili.. Ne znam kome verovati, ali svakako je bivsi. Navodno nasi ljud zbog "flerta" sa Armanijem. 

Ilic ima neke ponude za pozajmicu. 

Pangos prva zelja, ali on hoce u Zalgiris. Woltersa smo pitali za zdravlje. 

Kazu da ima jos par opcija, nadam se da su bolje, ako saznam sutra vise javljam. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kokodakalo said:

Sabazu nesta nije prijalo kod nas i pored 2 miliona. E sad sta je to, to je ono sto treba da nas zanima. Bilo je vise nego jasno da se kod nas ne oseca lepo. 

Sustinski sav pacerizam i nestrucnost se najbolje pokazuju ove sezone. Bez ikakvog sistema, sem onog za izvlacenje para kroz napumpane ugovore domacoj osnovi.

Covic u kosarci je otprilike kao Nestorovic u medicini. 50 godina i jedan i drugi, a Nestorovicu ne bi dao da me leci od prehlade, pa makar mi ponudio i recept od vanzemaljaca. Tako i Covicu ne treba vise nikad dozvoliti da sastav

Dr Branimir Nestorović je jedan od najstručnijih pedijatara-pulmologa na svetu. Bez uvrede druže, izlečio je više dece nego što si ti (možda) video u životu. Tako da bi (vrv) i tebe izlečio od "prehlade".

O političaru i "političkoj priči za široke narodne mase" Branimira Nestorovića, ne bi se izjašnjavao i ulazio u dublju raspravu, ali dr Nestorović je veliko ime svetske medicine, bez dvojbe.

  • Like 16
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Igor_ said:

Pangos prva zelja, ali on hoce u Zalgiris.

Ja sam iznenađen da nema želju da dođe u klub gde će za mesec dana da dobije etiketu "krave muzare" i zvižduke edukovane košarkaške publike. 

Na stranu to što nam i ne treba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa foruma nikada necemo oterati Covica, mozemo pljuvati i vrteti istu pricu u kruf ali je tako.

Na utakmicama se oseca prilicno konforno, najvernijima stize apanaza ni ne pomisljaju da mu daju makar zuti karton, dok se ostatak hale usresredi na zvizdjanje Tobiju.

Medije i novinare, ne zelim ni da komentarisem koliko nema nikakvog kritickog stava ka Covicu direktno.

Link to comment
Share on other sites

Niko od insajdera se nije setio da nam doturi neki nagovestaj za Gilespija, ali evo veceras pljuste informacije. Jos samo Mile da se pojavi sa npr. Macvan very, very close i to je to, imamo zurku.

 

Sta sve necu procitati, od Bolombojevog milionceta do paklenog plana da Nejpira zamenimo Voltersom. I to, pazite sad, odbio nam Nejt prvu ponudu. Jes da ima oko 100 odigranih minuta kosarke u poslednjih godinu dana i da je nedavno nudjen Mornaru, ali mrsko coveku da igra El pa to ti je. Moracemo da odresimo kesu :classic_dry:

 

Aj da sacekamo nekog Urbonasa ili makar Stefija telegraf Lazarevica, pls.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Teo

Nedović, Lazić

Hanga

Mitrović

Bolomboj

Eto sa čim mi raspolažemo. I onda se ovde postavljaju pitanja zašto negativizam kad se borimo za Top10. Miljama smo mi daleko od bilo kakve borbe a kamoli borbe za Top10. 

Gore od ovoga ne može. Biće sigurno bolje sa pojačanjima ali sad je kasno za sve osim za trofeje na koje se pali košarkaška neznalica od 50+ godina u košarci. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Igor_ said:

Tobi verovatno tu jos 3 kola. 

Kuzmic nas napusta, nsjverovatnije fmp. 

Shabaz ide, misterija vecerasnji izostanak, sa jedne strane sam cuo da je odbio da igra a sa druge da ga nasi izbacili.. Ne znam kome verovati, ali svakako je bivsi. Navodno nasi ljud zbog "flerta" sa Armanijem. 

Ilic ima neke ponude za pozajmicu. 

Pangos prva zelja, ali on hoce u Zalgiris. Woltersa smo pitali za zdravlje. 

Kazu da ima jos par opcija, nadam se da su bolje, ako saznam sutra vise javljam. 

Simonović Jr ???????

 

kontam da Deda nije tema ni jedne priče ….

Edited by The_Big_S
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, kokodakalo said:

Kakva korist od igraca koji otvoreno kaze da ne zeli da igra. Moze samo da izgubi tri lopte u tri napada i protivniku dozvoli da da 6 poena za minut.

 

 

Nije Sabaz jedini takav igrac u timu. Nije ovo kritika Tea, on zeli da igra pa opet sinoc udje na teren , ispali trojku u pet sekundi zaglavi se u bloku i Musa da prvu trojku posle pet promasaja, sledeci napad slicno i umesto devet razlike lagano 16 za 25 sekundi.. 

 

Ako izuzmemo nekoliko igraca za koje samo Covic zna zasto su tu mi imamo odlicne igrace problem je sto nemamo tim. Ovi momci ne mogu da igraju zajedno. 

 

Jednostavno cak i ovako potentna ekipa u napadu ne moze da sipa kada zna da ce sve prosuti u odbrani, nema samopouzdanja koje odbrana gradi. Sve sto smo dobili izuzev prve pobede kad se sipalo bilo je zahvaljujuci odbrambenim sekvencema. 

 

Moj bolesni optimizam kad je zvezda u pitanju pada pred pametnim momcima koji su ovde jos letos pisali da imamo frankestajn tim.. 

 

Zato sav hejt umesto igraca bi trebalo da se usmeri ka onom ko je "ovo" sastavio.. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Igor_ said:

Shabaz ide, misterija vecerasnji izostanak, sa jedne strane sam cuo da je odbio da igra a sa druge da ga nasi izbacili.. Ne znam kome verovati, ali svakako je bivsi. Navodno nasi ljud zbog "flerta" sa Armanijem. 

 

Nesto mi istrorija kaze da verujem da je ono drugo

5 hours ago, Igor_ said:

Pangos prva zelja, ali on hoce u Zalgiris

Sto dalje od nas

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguće da u Americi nema igrača koje bi mogli privući sa dobrom ponudom?Očigledno je da ćemo se riješiti Šabazovog i Tobijevog ugovora plus što smo navodno imali za bar još jednog igrača.Ponudimo 3-4 puta više nego što sad imaju u razvojnoj,jel moguće da ti Amerikanci ne lete za parama..

Nadao sam se da imamo neke opcije,ali ove informacije od sinoć nisu nikako optimistične,trenerova konferencija a i od insajdera i spominanje Voltersa,pa čekanje Pengosa kao da je u formi od prije 3-4 god a ne u ovom trenutnom raspadu..ne izgleda dobro nikako..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DrMV said:

Dr Branimir Nestorović je jedan od najstručnijih pedijatara-pulmologa na svetu. Bez uvrede druže, izlečio je više dece nego što si ti (možda) video u životu. Tako da bi (vrv) i tebe izlečio od "prehlade".

O političaru i "političkoj priči za široke narodne mase" Branimira Nestorovića, ne bi se izjašnjavao i ulazio u dublju raspravu, ali dr Nestorović je veliko ime svetske medicine, bez dvojbe.

Dzaba mu sva strucnost kad je prolupao i prosipa TZ sakom i kapom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...