Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, TB Told said:

Prvi ja bih bio nezadovoljan da igram u timu gde su pola igrača domaći igrači, koji primaju platu ni za šta, dok mi "Čovićeva košarkaška publika" zviždi na drugoj utakmici i gde uprava ubacuje žetone novinarima da love "krave muzare".

Izuzetno sam iznenađen da imamo problem da dovedemo kvalitetna pojačanja u ovakav klub.

Pandan toj konstataciji da mi nadjes domaceg trenera na nasoj klupi a i kod komsija, da je i jedan jedini zapjenio na stranog igraca dok se izdrkavaju na svakog domaceg. Slobodno odaberi trenera u poslednjih 10 god.

 

PS... da li bi domaci igraci onda trebali da igraju.

Edited by Abizolirni
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Petar1995 said:

Ja se plasim da ne dovedemo sada Voltersa, koliko god mi ga postovali i voleli.. treba nam jaci igrac za startnog pleja .

Druze, za sta nam treba? Da ganjamo ABAu? Nema od toga nista, mi smo ga već izduvali. Nama treba neko cisto da zavrsimo sezonu, žali Bože potrošenih para.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Abizolirni said:

Pandan toj konstataciji da mi nadjes domaceg trenera na nasoj klupi a i kod komsija, da je i jedan jedini zapjenio na stranog igraca dok se izdrkavaju na svakog domaceg. Slobodno odaberi trenera u poslednjih 10 god.

Daj, mani me te priče o jadnim domaćim igračima i izmišljotinama kako su stranci zaštićeni, a domaći na udaru. Svaki strani igrač kojim prevashodno Čović nije bio zadovoljan teran je u sred sezone, dok većine domaćih ne možemo da se otarasimo ni kad im istekne ugovor.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TB Told said:

Daj, mani me te priče o jadnim domaćim igračima i izmišljotinama kako su stranci zaštićeni, a domaći na udaru. Svaki strani igrač kojim prevashodno Čović nije bio zadovoljan teran je u sred sezone, dok većine domaćih ne možemo da se otarasimo ni kad im istekne ugovor.

normalno i treba da bude otjeran svaki ali svaki koji je doveden kao pojacanje a to ne ispunjava. Zasto QM nije otjeran, Kinsi, MW, Cirbes iz proslosti i mnogi drugi u skorijoj proslosti. 

Edited by Abizolirni
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

KK Crvena Zvezda je slika i prilika Republike Srbije. To sto vi sada pisete o tome je bilo neminovno jer se sve ovo vjerovatno znalo jos ranije, samo se izgleda cutalo i zataskavalo. 
Za odlaske ja se iskreno nadam da je tacno, za dolaske cemo vidjeti sta ce i kako ce biti, ali opcije koje se pominju mi ne ulijevaju nikakvo povjerenje.
Takodje, sto se odlazaka tice, glavni odlazak se nece desiti u skorije vrijeme, kao sto se nije desio ni prije 2 dana.

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Abizolirni said:

normalno i treba da bude otjeran svaki ali svaki koji je doveden kao pojacanje a to ne ispunjava. Zasto QM nije otjeran, Kinsi, MW, Cirbes iz proslosti i mnogi drugi u skorijoj proslosti. 

Kao što rekoh, čovićeva košarkaška publika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ZiS said:

Čuj Wolters...Mi kao da smo jednom u deceniji uradili skauting pa sad vadimo foldere iz fioka...Sve, ali sve smo uradili da EL ne razmišlja o nama kao dugoročnom partneru...

Druže, skauting rade Dozet i Bagzi i onda donose excel kod Nebojše. Ti ako očekuješ boljeg igrača od Voltersa u velikoj si zabludi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, TB Told said:

Prvi ja bih bio nezadovoljan da igram u timu gde su pola igrača domaći igrači, koji primaju platu ni za šta, dok mi "Čovićeva košarkaška publika" zviždi na drugoj utakmici i gde uprava ubacuje žetone novinarima da love "krave muzare".

Izuzetno sam iznenađen da imamo problem da dovedemo kvalitetna pojačanja u ovakav klub.

Pa sreca je onda sto ti nisi kosarkas posto se ne bi najeo hleba jer bi bio nezadovoljan non stop.

 

U svakom sportu i gotovo svakom timu imas neke padavicare koji su tu zbog pasosa samo, tako je u turskim klubovima, tako je u grckim, tako je u ruskim itd itd

 

Daj da se ne glumimo zene u crnom, doveden si negde da igras za 2m godisnje, sta te boli patka je li neki tamo Kuzmic koji me ulazi u igru placen 250k i iz kojih razloga je placen? Kako tacno to tebi smeta? 
 

Ko mu je zvizdao na drugoj utakmici? Decko je na prvoj pokidao i dao 20+ poena. Ko je taj imbecil koji mu je posle takve tekme zvizdao na drugoj? A i da mu je zvizdao, ja ne znam je l vi zivite u nekom LDP imaginarnom svetu ili sta, jeste li gledali nekad Real, Mancester, PSG, Arsenal i videli kad im ceo stadion zvizdi, svi mediji leze na vratu igracima itd itd. Daj ne budite sobarice neke, ovde imamo dve potpuno odvojene teme i ne treba da ih mesamo.

 

1) Covic je potrosio sve kredite i treba da leti iz kluba

 

2) Shabaz je kad se spoji cena i ono sto je dobijeno za tu cenu top 3 najgore pojacanje KK u ovih 10 godina i za to nije kriv Covic niti random navijac, nego on sam. Boli me kuratz kako se oseca, nek igra kosarku. Ako tebe brine kako se oseca, daj mu ti 2 miliona da sedi u cosku kod tebe u stanu. 

Edited by bosMan_jr
  • Like 23
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, TB Told said:

Prvi ja bih bio nezadovoljan da igram u timu gde su pola igrača domaći igrači, koji primaju platu ni za šta, dok mi "Čovićeva košarkaška publika" zviždi na drugoj utakmici i gde uprava ubacuje žetone novinarima da love "krave muzare".

Izuzetno sam iznenađen da imamo problem da dovedemo kvalitetna pojačanja u ovakav klub.

Sve to utice. Ovo danas je eksplodiralo i kulminacija svega loseg sto se ovde kod nas radi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pacino said:

KK Crvena Zvezda je slika i prilika Republike Srbije. To sto vi sada pisete o tome je bilo neminovno jer se sve ovo vjerovatno znalo jos ranije, samo se izgleda cutalo i zataskavalo. 
Za odlaske ja se iskreno nadam da je tacno, za dolaske cemo vidjeti sta ce i kako ce biti, ali opcije koje se pominju mi ne ulijevaju nikakvo povjerenje.
Takodje, sto se odlazaka tice, glavni odlazak se nece desiti u skorije vrijeme, kao sto se nije desio ni prije 2 dana.

i u komsijskoj upravi je SNS kadar paaa, oni dobro guraju. Vjerovatno zato sto njihov SNS kadar ne zna ni pravila kosarkaska ali realno ni teba da zna vec da izdramci sto bolje uslove, pusti ostale da rade svoj posao i to je to.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

U svakom sportu i gotovo svakom timu imas neke padavicare koji su tu zbog pasosa samo, tako je u turskim klubovima, tako je u grckim, tako je u ruskim itd itd

 

Oni igraju samo tursku ili grcku ligu dok u EL ne primirisu(jedino ako je kriza sa povredama) dok kod nas redovno imas 2-3 takva produkta koja igraju EL i to ne mali broj minuta.

Jeste da ih imaju zbog tog pravila o strancima ali razlikuje se primena.

Link to comment
Share on other sites

Ako covic ostane nista bolje ne treba ocekivati ni sledece sezone.

Deda je vec kaparisan za tri sezone.  Valjda da nam ga neko ne otme.

Kuzmic je izgubio mesto ( spreman za 3 min) kosarke, ide u FMP, ali ga ocekujem vec na pripremana, pa da opet zauzme mesto na tribinama a podrazumeva se da prima platu. 

Sad vec iskusni Lazarevic je tu, ocekujem Simonovica da ostane,  i mi smo vec spremili OSNOVU.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam slavio kad je Deda odlazio, no sreca kratko traje. Sve te domace niko ne zeli, nigde ne uspevaju, al ih mi zalivamo ko da su zlatni. I to traje od Keselja, Simonovic straijeg, pa onog mucenog Milja Bjelice...ja mozda i necu doziveti da vidim Dedu, Lazarevica, Mitra, Lazica u nekom drugom klubu. Eto Kuz kao ide, a verujem da ce na leto da zasedne u fotelju. Za Lazica sam siguran da ce biti neki djavo, nije dzaba i on na listi podrske predsednku.

A problem je da se da sansa Topicu, ko da moze biti gore od svih gore pomenutih. 

Jos jednom cu reci, Deda je Crvena zvezda, a ne Teo i to je problem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Oni igraju samo tursku ili grcku ligu dok u EL ne primirisu(jedino ako je kriza sa povredama) dok kod nas redovno imas 2-3 takva produkta koja igraju EL i to ne mali broj minuta.

Jeste da ih imaju zbog tog pravila o strancima ali razlikuje se primena.

Koji su to takvi produkti koji igraju ne mali broj EL minuta trenutno kod nas? Ja vidim jednog - Davidovac. 
Je li Shabaz bio kanturina zato sto Davidovac ima minute? Znaci to je ono sto ga je sprecilo da umesto najboljeg igraca ekipe izgleda kao amater na terenu?

Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

Ispasce na kraju da Gedraitis igra za milion i po. Situacija je dovoljno jadna sama po sebi, nema potrebe dolivati ulje na vatru. Kakvi crni milioni za Bolomboja i Tobija.

 

Gidraitis igra za 900k. Cifre su s bonusima, i za njega, i za duo centara. Svakako nisu ti bonusi toliko preveliki da menjaju sliku. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Domaci igraci su tu zbog kombinacija oko izvlacenje kinte, i da ovi sto su dovedeni da igraju igraju to ne bi bio problem toliki. Ja bih voleo da mi neko objasni kakve veze imaju Kuzmic, Lazarevic, Ilic sa tim sto Sahbaz , Tobi a bogami i Rokas igraju ko go k. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...