Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Mi jedino na nesto licimo dok Teodosić ima snage, tj, 10-15 minuta po utakmici.

Mislim da je krajnje vreme da se i Sabaz i Rokas polako sele na tribine, ni jedan ni drugi nicemu ne sluze, pa obzirom da oni nama unistavaju sezonu za ne male pare, da bar mi njima malo upropastimo karijere, jer ovo sto ova dvojica igraju je jednostavno sramota.

Suter, koji masi 2 slobodna bacanja i otvorenu, po jedno 15-i put, trojku.

Plej koji neumorno tapka loptu i za celu utakmicu podeli jednu asistenciju.

Sto se mene tice, dosta je, dok ova dvojica igraju ja vise gledati necu.

Teodosić izginu da vrati zvezdu u egal, dolazimo na -1, ulazi nonsalantni pajac i valensija za minut ode na 8 razlike.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nele said:

Da nije bilo Tea utakmica bi bila gotova nakon 20 minuta. Molim vas nemojte da ne vidite od drveta sumu, kritike i pljuvacine treba da se fokusiraju na jednog coveka sto voli da gubi casno !

 

Da nema Tea, sad bi imali ukupno 0 pobeda u EL. Ali ajmo da skandiramo Sabazu, proigrace garant, ima to da ga dirne u srce. Nadam se i nekom skandiranju Rokasu, pa i transparentu Tobiju. Dobri su momci, i treba da ih podrzimo. :))))))))

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro... Jednostavno ne štima... Loše smo vođeni... loš i nebalansiran roster, premekan... ovo je verovatno i realnost ovog tima...

 

Navijamo da skupimo što više pobeda. PO je gotova stvar, ako je i bio u igri uopšte s obzirom na sve viđeno od starta sezone... 

 

Čim nije urađena doselekcija, jasno je da je i klub digao ruke. Što manje nerviranja nadalje... Možemo nekom da sparingujemo, a nekom da pomrsimo račune, kako smo raspoloženi... 

 

Ja bih doveo Topića u januaru, pa nek guli 25 minuta po utakmici. Kad ako ne sad, nemamo pritisak rezultata... Nejpiru učiniti uslugu, dati mu pare i poslati ga na Havaje. Zajebali smo se i ne vredi tu čekati više ništa. Neka se Topić kali ako ništa drugo, imaće koristi i reprezentacija...

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Valensija je kriminalno odigrala 2. poluvreme i to je jedini razlog sto smo prisli. Nije do nas. Ako se protivnik raspadne, mi ovakvi jalovi imamo neku sansu. Ali objektivno su obe ekipe u kategoriji 13-18. mesta.

 

Ako u klubu ne vide da nam nedostaju igraci visokog kvaliteta, onda ok. Ali, neka ne govore da na trzistu nema ono sto nam treba. Vredja inteligenciju to jebiga.

 

I kako KKP sa navodno istom kolicinom para napravi ekipu koja i kad igra lose i ima do plafona jos 30% moze da pobedi svakoga, a mi moramo biti sretni ako smo nadohvat neresenog rezultata protiv Valensije. Svako gostovanje pocinje debelim minusom kojeg nekako stizemo i na tome treba kao da budemo zahvalni i srecni jer nismo jel'te nakantirani.

 

Da smo kojim slucajem ovo veceras igrali u Areni i da su uloge zamenjene, mi bismo ovo izgubili. Jednostavno takav mentalitet. Luzerski, kako bi se reklo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Teo-ni jednom nije bio mec viner, dajkle od one utwkmoce sa Zalggirisom, preko derbija, pa sve redom do danas-ni jednom! 

Eto neki cemo da ne spavamo zbog jos jednog poraza, neki ce umirati od srece jer je Teo magija u Zvezdi i sveta krava na koji ne sme da se uperi prstom.

Sve je to lepo, asistencije, tecnost kad je raspolozen, ali ja ovo sto on radi je prodavanje muda za bubrege.

No ipak, on je nocas bio najbolji, sto govori dosta o nama, tacnije o Sabazu, Nedovicu, Rokasu, Tobiju i ostalim planiranim nosiocima.

Rokas je zreliji od svih za sutobulj momentalni.

Ovom frankenstajnu treba sok u vidu par otkaza i par pojacanja, i to ne 2 nego barem 3.

Zasluzeno smo izgubili, jer su nas sudije pogurale kad je Nedovic ponovo po ko zna koji put veceras napravio faul u napadu. Verovatno im vise dojadilo da sviraju, misleci da ce lopta otici u ruke Valensijinih igraca i pukom srecom smo dosli do izjednacenja.

Pre toga gomilu sansi je propustio bezmudi Rokas.

Lazarevic je po ko zna koji put pokazao zasto je rukometas, da je Zvezdi stetan i da po koja korektna partija na fomacem parketu nisu nikakav reper njegovog bitisanja.

Ako vec igras sa Teom i Sabazom, narocito Jagom, onda ti treba misica, snage, brzine, visine da to podrzi! Imas li to Covicu? Koga vise tucas u mozak? Predzadnji smo! Predzadnji! 

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Sta ocekivati posle 56 poena u prvom poluvremenu i -16?

 

Vracanje na -1 je bilo neocekivano ali nazalost ocekivao sam da ce nam sa takvim ekspresnim povratkom nestati goriva. Valensija se na njenu srecu nije pogubila tada i gotovo da je mirno ovo privela kraju. Imali smo jos taj jedan trzaj na neresenom ali i to su odbili. 

 

Promasili smo bruku trojki u 4/4 koje bi mozda ovo i preokrenule, otvorenih, one iz kornera na primer 2x Gidra, 1x Deda, pa onda Sabaz i Teo po 3 komada sa 45stepeni (ali ajde, one 2 poslednje da ne racunam). A pogodili su samo Neda i Sabaz po 1. Znaci 2/9 ili 2/7 ako ne racunam te poslednje. Samo jedna nam je jos trebala, te iz kornera, morala je jedna da se pogodi... 

 

Jbg, sami smo krivi. 

 

Dokle god sami navlacimo ovakvu karmu svojim glupostima, imacemo i kuratu srecu i lose sudjenje (druge ne gledam u tom smislu - da li zasluzuju kako im se sudi ili ne, da li ce im se nekada vratiti... gledam nas). 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Treba ocekivati sto jace apele za Bjelicom i Topom po novinama. To je karta na koju Covic igra. Tom pricom Teo-Bjelica-Top, sutra Kalina kupuje jos godinu, dve mandata, jer ko sme da skoci protiv tih zvezdaskih velicina i ko ima nesto protiv toga....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Pozitivno je sto smo bili u igri do samog kraja, ekipa je pokazala karakter nakon 1/2 bla, bla, bla.


Meni je zaista drago da se nismo predali. 

Izgubili smo na kraju zbog preglupih odluka u napadu i jedne stvarno imbecilne odbrane nakon timeouta. Imam utisak da je svaki close out Dekija sigurno poentiranje protivnika. Nije Mumbru lud da to ne napadne. 

Prvo poluvreme nedostojno zvezdi i nekako simptomaticno za ovu ekipu, tromo, mlako, pasivno. Da budem iskren, nismo ni  zasluzili egal uprkos losijoj Valensiji u nastavku. 

Ostaje mnogo rada pred trenerom i igracima. 

Podrska ekipi koliko god da je surovo ovo sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Issey said:

Dobro... Jednostavno ne štima... Loše smo vođeni... loš i nebalansiran roster, premekan... ovo je verovatno i realnost ovog tima...

 

Navijamo da skupimo što više pobeda. PO je gotova stvar, ako je i bio u igri uopšte s obzirom na sve viđeno od starta sezone... 

 

Čim nije urađena doselekcija, jasno je da je i klub digao ruke. Što manje nerviranja nadalje... Možemo nekom da sparingujemo, a nekom da pomrsimo račune, kako smo raspoloženi... 

 

Ja bih doveo Topića u januaru, pa nek guli 25 minuta po utakmici. Kad ako ne sad, nemamo pritisak rezultata... Nejpiru učiniti uslugu, dati mu pare i poslati ga na Havaje. Zajebali smo se i ne vredi tu čekati više ništa. Neka se Topić kali ako ništa drugo, imaće koristi i reprezentacija...

I šta sa Topićem?

Da odigra KLS i Kup i onda će Miško da ga zavali u NBA, a Robotičar da nam predstavi to kao uspeh jer ćemo prihodovati 725.000 dolara

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stefi88 said:

Cekajte, Sveropulos ubacuje Davidovca da igra odbranu na njihov poslednji napad???😂😂😂

Pa koga ovde zajebava?

Davidovca buse ceo mec, kas i u rotacijama msm klasican Trenerov poraz....

A koga da ubaci umesto Davidovca?Koja bolja 4 nam je na raspolaganju?Bjelica?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

Uz naravno najgoreg kosarkasa trenutno u EL - Dekija "nisam odigrao dobru utakmicu od 2019" Davidovca. 

 

nemam zivaca da diskutujem ali moram da primetim kako je protiv armanija bio ubedljivo najbolji zvezdin igrac i top3 na tekmi uz loa i shildsa

 

veceras je bio nas najbolji defanzivni skakac i jedini uz otprilike teodosica u tom departmanu. sasvim korektna partija davidovca, bolja od recimo 70% igraca koji su bili na parketu 5+ minuta

 

jos jedan cjorak tri projektovana glavna pojacanja, to je cela sustina i tu si apsolutno u pravu.

Edited by uini
  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mi ako ne dobijemo naredne dve nema uopste potrebe za doselekcijom da se dzaba bacaju pare. Dzaba ce nam biti i Aba liga osvojena a nemamo iskreno sanse za to, ne treba Evroligi jos jedna Alba. A i ne bi nam lose dosao Evrokup za bolje ocigledno nismo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...