Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Kao što vidimo ne cvjeta cvijeće ni kod komšija, iako ih neki ljudi predstavljaju kao drim tim i najavljuju naš debakl. Nama su trenutno veći problem povrede Nedovića i Lazića nego Partizanova snaga. Jaki su oni svakako na papiru, ali imaju mana(centar i plej). Možemo da ih iznenadimo ako se malo zapale naši spoljni igrači. I da vidimo da li je Pradeda stvarno noćna mora Ledeja ili je to još jedan u nizu zvezdaških mitova iz pokosovskog ciklusa? 

Edited by Wake in Fright
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Don Dusko said:

Samo da kazem odigrao je Top odlicnu utakmicu protiv Partizana.. Al jbg ko bi se toga secao posle te izgubljene lopte?Lepa skola za njega.


Pa na neki način je i dao kos za pobedu 🙂

Edited by BojanaCZV
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdan said:

Topu sledece sezone dati kljuceve tima u ruke, pa nek kosta koliko kosta. Dugo nismo imali ovakav potencijal u nasim redovima.

Top da bude pametan i ode preko grane. Ne treba mu ova rabota. Dovoljno talenta ima da moze preskociti ovaj brlog bez ikakvog problema.

  • Like 16
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, pantelia said:

Vec vidim da Panter naplacuje ove utakmice u cetvrtak sa 25+ poena

 

U ABA je samo bitno da izgubimo sto manjom razlikom

 

Panter ima neverovatnih 1/21 za 3 od pocetka sezone iliti 4,7%. Bizaran podatak, covek je najmeksa ruka Evrope, bukvalno automatik. Vec vidim kako nam pakuje 6 trojki u cetvrtak.

 

Elem, posle ovog poraza komsija, cak ni ta razlika nije toliko bitna. Pristajem na +1 u cetvrtak i -31 u ponedeljak.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dakle, dobar je potez sto Topic ne igra u Zvezdi-bravo Covicu.

Laz je da su Bjelica i Teo busili Duska.

Nije bilo gresaka u selekciji igraca.

Igramo lose, gubimo, negledljivi smo, ali niko nije kriv, treba samo uzivati, gledati i ne kritikovati.

 

Verujem da niko to ne radi badava, Covic se brine za svaki detalj, tako da me uopste ne cudi kako pojedinci olako prelaze preko svega, da bi sacuvali "mir u kuci". 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Čekajte, Topić ima 18 godina, odigrao sasvim dobar meč, u poslednjim sekundama lopta ide njemu u ruke da završava i neko mu nalazi manu, u fazonu “evo vam Topić, promašio je šut za pobedu”. Dečko, pored neverovatnog talenta, ima i cojones do poda. 

 

Mislim da niko to nije ni napisao a ni spomenuo.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ljudi vide pobjedu Partizana, Puntera koji sipa itd itd a ne vidnose da ce Partizan da izgubi od Mege i da ce Punter imati 0 poena. 

Steta pa ne uzese ozbiljnu kintu, mnogo ozbiljniju nego sto ce "uzeti u cetvrtak". Nek javi neko Sferopulosu da se Partizan cuvao od pocetka sezone za ovaj derbi, Zoc odlucio da gubi redom od Studentskog centra, Makabija, Barse, Oly, Mege samo da bi dobio Crvenu Zvezdu. Trifa coek od poverenja Zoca.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prvo, svako ko kaže da nas je FMP pustio zaslužuje doživotnu zabranu komentarisanjem košarkaških dešavanja. Momci su grizli i igrali odbranu kao ni jednom do sada u sezoni (a ispratio sam skoro sve njihove utakmice). 

Drugo, mi u ovom trenutku i ovoj fazi sezone možemo da dobijemo komšije samo uz neku ludačku partiju Šabaza, Teodosića i Giedraitisa. Skok ćemo svakako da imamo bolji od njih. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oʞɐdoɐu nɾ said:


Evo sad videh da si baš ti pomenuo da se niko ne bi sećao odlične partije, već samo izgubljene lopte. Sve smo bliže tome da će mali pravo iz Mege zaobilaznicom negde drugde. 

Pa i ne bi, da u Zvezdi ima 5 izgubljenih lopti u proseku, bila bi kuknjava kako je privatizovao tim.

Od strane istih onih koji sada kao žale što Topić nije kod nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Topić nam donese ABA titulu a da nije odigrao minuta za nas…

 

Bravo dečko!!! 
 

Ovakva količina talenta koju Mega ima ove godine nije viđena još od vremena Jugoplastike…

 

Ovi prekoputa su u ozbiljnom kanalu, nažalost odavno nema sportskih novinara u Srbiji koji bi to smeli da konstatuju… 

 

Edited by Naša posla 2.1
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:


Evo sad videh da si baš ti pomenuo da se niko ne bi sećao odlične partije, već samo izgubljene lopte. Sve smo bliže tome da će mali pravo iz Mege zaobilaznicom negde drugde. 

 

Pa zar tako ne bi ni bilo?Zar nas ne poznajes? Da je recimo sad igrala Zvezda i Partizan i Top izgubi loptu? Sta mislis kakavi bi komentari bili ovde a i na internetu?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, fradler said:

 

Panter ima neverovatnih 1/21 za 3 od pocetka sezone iliti 4,7%. Bizaran podatak, covek je najmeksa ruka Evrope, bukvalno automatik. Vec vidim kako nam pakuje 6 trojki u cetvrtak.

 

Elem, posle ovog poraza komsija, cak ni ta razlika nije toliko bitna. Pristajem na +1 u cetvrtak i -31 u ponedeljak.

 

Daleko od toga da je najmekša ruka u Evropi, posebno za 3 poena. On ima sposobnost pogađanja neverovatno teških šuteva i to je to, spot up za 3 je skroman. Finiš prošle sezone je igrao kao posednut i to nije održivo, nije toliko dobar. Naravno, ovo do sad je skandalozno loše, ali nadamo se da će nastaviti u istom maniru.

 

Što se Topića tiče, ja mislim da su šanse da sledeće sezone igra za KKCZ jedno 10%, ne znam da li je eligible za draft, jedino da ga neko draftuje i ostavi jednu sezonu kod nas, mada me ne bi čudilo ni da se evropski teškaši počnu raspitivati. Priznajem da je bolji nego što sam mogao da pretpostavim, da smo mudaški klub kao što nismo, bio bi back up plej već ove sezone ali malo ko bi imao takvu viziju letos.

 

Bez dvojke nemamo šta da tražimo protiv KKP, tako da se nadam da će i Nedović i Zićla moći da pomognu u četvrtak.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

 

sto govori iskljucivo o nama.

steta sto ostoja ne moze da smeni zeljka, mogao bih u tom slucaju i spomenik da dobijem za zivota, kao dirk novicki

Bice i spomenik polako, za sada imas spomenicu B92 i legiju casti sa Vox92.

Sa lentom.

Nije mala stvar otvoriti topik sa ovoliko turbulencije a jos se nije ni zakuvalo posteno.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...