Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ne znamo šta se dešavalo iza kulisa.Nije smjena samo zbog rezultata,evidentno je da je Duško izgubio kompas. Ne znamo koji su mu igrači nametnuti a koje je amenovao. Ja u tome vidim sav izvor problema i odgovornost za situaciju (Čović ili Duško). Jedino se zna da je Duško doveo Tobija,a da mu na kraju nije ni u 12 i da sa 5 centara Zvezda ima ogromne probleme u skoku.Isto tako onaj tko je doveo Jaga na 3 godine,a nije doveo beka i ili četvorku snosi po meni veliku odgovornost za nastalu situaciju. Svi se slažu da je ovo prenatrpan i loše selektiran tim. Na sreću ima tu dosta više kvalitete nego prošle godine pa ima neke nade iako situacija nije bezazlena. U igri je potencijalni gubitak navijača i euroligaške licence.Puno ovisi o treneru koji će doći i eventualnoj doselekciji.Moje mišljenje ja da samo Radonjić može donijeti mir u klub,mada nam ne vredi pisati jer je već odlučeno tko će biti trener i ostaje nam samo čekati da se objavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

Samo jedna stvar, molim vas da ne shvatite kao neku patkometriju, jer mi stvarno to nije namera:

 

Šalje mi prijatelj danas Plavšićev tekst. Čitam i ne verujem koja drskost prema čoveku koji je uradio toliko toga u karijeri. Ja razumem čak da on može da misli da Ivanović treba da ide, ali takvo obraćanje, završavanje teksta sa "put je samo jedan" itd...  Malo reći bezobrazluk. 

 

Posle vidim vest da je Ivanović otpušen. I pomislim, pa naravno, da li bi ovaj zaista smeo da oplete po treneru, da nije bio upućen u dalji razvoj situacije. Pa obesio bi ga Čović za onu stvar.

Ovako, imamo info verovatno, pa daj da ja ispadnem taj hrabri novinar koji kaže šta misli.

 

Vrlo moguće da grešim sa ovim, ali takav mi je osećaj i ako je tačno, onda je ovaj baš ozbiljna gnjida.

Naravno da jeste. Pa proslo leto je pobegao od beograskih zelenasa u Ameriku da vozi kamion, pa se vratio naprasno. Napisao bih svasta za njega, daleko je od bilo kakve casti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kada je doktor robotike najavljivao F4, jel mislio da će u završnici Evrolige ekipu voditi Ivanović, Sferopulos ili neko treći?

 

Kakav otvoreni prelom svesti i kakvo otrežnjenje za sve koji smatraju da KKCZ vodi čovek sa vizijom... Ili je možda znao da će prvo da najavi F4, pa će ekipa da mu se strmoglavi, a onda će dovesti novog trenera kome su zvezde prorekle da će sa Zvezdom pokoriti Evropu.

 

I sad bi neko mogao da kaže: hej, pa doktor robotike je i ranije menjao trenere, i to je neka vizija... Da, jeste menjao, ali tada je u Aba ligi imao boraniju, a sad ga prekoputa posmatra irski hitmen O` Stoja, koji je uz pomoć stranačkih drugara vratio KKP iz Kinšase.

 

I uskoro će mu, zahvaljujući volji rasporeda, pokazati koja čarapa ide na koju nogu. 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

Vrlo moguće da grešim sa ovim, ali takav mi je osećaj i ako je tačno, onda je ovaj baš ozbiljna gnjida.

Naravno da ne grešiš, a dobro dođe i da neko sa suptrotne strane otvori oči onima koji još uvek veruju da je ovo pisao "iskreno".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pacino said:

I, sta sada? Reci nam da se ne cvarimo ovde par sati, posto djeluje da imas informacije, a kapiram da nece ugroziti nikakav transfer (Sabaz dosao), pa ono, nece nanijeti stetu...

I sad ništa. Da lepo udje u halu, zaključa ih i proba da razmrda i ako nisam nešto preterano zadovoljan izborom. Ali ajde neka nas uveri u suprotno. 

Link to comment
Share on other sites

У читавој Европи ваљда је једино код Небојше стаж у кошарци обрнуто пропорционалан кошаркашком знању. Сујетни пензос и незналица, који би покварио гивикт а не сјебао било какав концепт у години највећег буџета икада.

Edited by Константин
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

Samo jedna stvar, molim vas da ne shvatite kao neku patkometriju, jer mi stvarno to nije namera:

 

Šalje mi prijatelj danas Plavšićev tekst. Čitam i ne verujem koja drskost prema čoveku koji je uradio toliko toga u karijeri. Ja razumem čak da on može da misli da Ivanović treba da ide, ali takvo obraćanje, završavanje teksta sa "put je samo jedan" itd...  Malo reći bezobrazluk. 

 

Posle vidim vest da je Ivanović otpušen. I pomislim, pa naravno, da li bi ovaj zaista smeo da oplete po treneru, da nije bio upućen u dalji razvoj situacije. Pa obesio bi ga Čović za onu stvar.

Ovako, imamo info verovatno, pa daj da ja ispadnem taj hrabri novinar koji kaže šta misli.

 

Vrlo moguće da grešim sa ovim, ali takav mi je osećaj i ako je tačno, onda je ovaj baš ozbiljna gnjida.

Ja bi samo dodao na ovo da cim sam vidio da je on uzeo nesto tu da "smatra" znao sam da su ovom dani odbrojani, ali ipak nijesam ocekivao ovako brzo da ce se to dogoditi. Ovo je vec neki modus operandi koji je bio i ranije tako da tesko da je neko iznenadjenje. Coek sluzi bukvalno za to, da se izgura neka agenda koja je u tom trenutku nepopularna da bi se opravdao isto tako nepopularan potez koji slijedi. Kao u primjeru "uzasnog kosarkasa" Lorenca vs Filipa Covica.

Sferopoulous izgleda novi coach kako pisu ljudi, sto znam nije ni on neki pushover od trenera, dosta je ocvrsnuo i mislim da bi mogao mozda i pozitivno da iznenadi ljude koji smatraju njega za nekog grckog Radonjica. Nije optimalno mjenjati sad trenera, pogotovo ovako pred 2 derbija ali ne moze se reci da im je niko drugi kriv za ovu situaciju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...