Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Dobro je ovo za pocetak. 

 

Napad bas potentan, a tek se trebaju uigrati, iskritalisati pozicije. Energija na nivou.

Timska odbrana moze i mora bolje.

 

Zato Dusko puno rotira. Pocetak je a i nece imati taj luksuz tako cesto kao sto je imao danas, da vec od poluvremena moze opustenije da eksperimentise.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mrtva trka da li sam se onomad vise obradovao Gidrinom ili Sabazovom potpisu 🙂 Posle prve cetvrtine sam bio u blagom soku, ne mogu biti konektovan sa timom koji natrpa toliko trojki, nije to nasa CZ 😄 Kada imamo ozbiljan kvalitet kod nekolicine igraca, lakse se prezive i neki minuti za Kuzmica,Ilica, Lazarevica. Trebace ovde vremena da se sve slegne i ukomponuje jer smo izmenili ogroman deo tima, a samim tim i mi navijaci moramo biti strpljivi. Bice ove godine sexy kosarke i napadackih rapsodija, igracemo znatno drugaciju kosarku u odnosu na nekad pre

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Preopasna smo ekipa napadacki, a utisak je da su Sabaz, Rokas i Nedovic igrali sa pola gasa. Cak su Teo i Tobi bili tihi, a opet smo ubacili skoro sto poena. 
 

Ali polako, ovo je samo jedna u moru utakmica koje treba odigrati, sezona je duga i moze se svasta izdesavati, osetili smo to na sopstvenoj kozi prosle sezone.

 

Kako bi bilo dobro da dobijemo Zalgiris, pnda bi protiv Monaka u trecem kolu bio pakao.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 10/2/2023 at 3:26 PM, Brat od Korneta said:

Najvaznije od svega je, redom:

 

-Za pocetak da dobijemo Asvel, po mogucstvu da odemo na 20 razlike do poluvremena i da gori Arena sve vreme

-Nakon toga da dobijemo Zalgiris tamo u vrucoj atmosferi nakon x godina i probijemo taj maler, po mogucstvu da im Giedraitis da trojku u zadnjem napadu

-Nakon toga i 2-0 starta da se trazi karta vise za Monako i rasproda Arena u roku od odmah i tu odemo na 3-0, tako da je kljuc sve vreme da budemo u vrhu tabele i da hajp ne staje

-Da  imamo barem 20 pobeda da bi usli u plej of iz top 6 (zadovoljicu se i bilo kako da udjemo u top8)

-Da prodjemo top 8 i odemo na f4

-Da pobedimo obe utakmice u Berlinu i osvojimo Evroligu

 

Toliko od mojih ocekivanja, nista manje i nista vise od toga.

 

Idemo korak po korak...

  • Like 21
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Čvarkov said:

Parkeru nije pomogao ni Kornetov skauting. :classic_biggrin:

 

24 minutes ago, Don Dusko said:

 

Zaveo ga svojim dugim postovima na lazni trag.

 

Zaveo sam ga tako sto mi Dusko reko sta da kacim pa da pomisle da cemo to da igramo, kad ono veceras sve suprotno od toga i pripremnog meca protiv Asvela.

 

Parkere, naivcinooo.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

jedno divno el vece. 🙂

 

atmosfera mlaka, jbg protivnik je mozda i najneatraktvnija ekipa el i rutinirali smo ih od samog starta tako da bice to punooo bolje kad dodju pravi protivnici.

 

isao nas je sut od starta, ali videlo se da smo bolji i da ce da padne jedno rutiniranje. 

jos je i lovernj bio odlican, cak i spolja je pogadjao ali to je manje vise sve od njih.

sabaz pokidao, malo je pao pri kraju sa par izgubljenih li generalno fenomenalan.

nedovic takodje odlican, ovo je nedovic kakav nama uvek treba i kakav se ocekuje da bude.

gedraitis isto sjajan, vrhunska partija. simon nas uveo u tekmu, vezao dve trojke i generalno osim glupih prekrsaja vrlo dobar.

ilic ima mesto u timu, decko ima strasno telo i dugacke ruke + osecaj za skok i dobro se pozicionira. sa njim samo treba raditi i pretvoriti ga u legitimnu opciju. 

luka malo skolovao u garbidzu, teo nije imao dan... i tako rutiniranje, i hanga metnuo koju... jos je i tobi pored tea bio totalno out i igrali smo bez jaga i bolomboja. 

rutiniranje, sledece kolo je pravi test.

to da dobijemo bi bio ogroman bust za moral i samopouzdanje.

 

prvi smo i ja tu nista ne bi dirao. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi utisci po dolasku iz Arene...

Sjajno, sjajno-za početak!

Osnovna i prva stvar koja se vidi uživo -Šabazz je suvi kvalitet, zato i vtedi koliko vredi. Rocas je fenomenalan igrač i dečko, više nego očigledno, Hanga preiskusan i baš kvalitetan, zlata će vredeti. Neda odličan, čak angažovan u odbrani, kada bi bilo kontinuiteta bilo bi fenomenalno. 

Luka je suva inteligencija, Tobiju nisu ušle trojke pa je ušao u nervozu. Simon mora čvršće u odbrani, napad odličan danas.

Svakako se vidi da je ekipa izuzetno napadački potentna, odbrana je na momente bila dobra. Biće to sve ok, zategnuće to Duško još, idemo dalje stepenik po stepenik, ali za početak fenomenalna i rutinska pobeda, protiv protivnika koji je, ipak, fenjeraš EL po kvalitetu.

Arena puna, navijanje sasvim dobro, ali može to i bolje i jače, i na tribinama i na terenu, nadam se da će tako i biti.

Bravo momci, bravo Zvezdo, idemo dalje...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Veoma mi je drago što je Duško uvideo trenutak i dao ponovo šansu Daliboru, ovaj opet dobar, popio onu jednu bananu, ali ne beži od igre, ne krije se. Šutnuo trojku bez premišljanja, pogodio, jako aktivan na ofanzivnom skoku. 

 

Duško će imati tu veliku obavezu i privilegiju da najkorisnijeg mladog igrača SFRJ lige vrati u samopouzdanje kakvo je imao u Igokei.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...