Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Malo skrecem sa teme, zanima me jel neko koristio evroligin paket za gledanje utakmkca. Znam da je bilo par postova o tome na transfer temi, ali ko ce to da nadje...

 

Interesuje me jel ne koci i jel moze nekako preko laptopa ili fona da se pusti na TV?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dzonii said:

Malo skrecem sa teme, zanima me jel neko koristio evroligin paket za gledanje utakmkca. Znam da je bilo par postova o tome na transfer temi, ali ko ce to da nadje...

 

Interesuje me jel ne koci i jel moze nekako preko laptopa ili fona da se pusti na TV?

Meni je možda prvu utakmicu nešto malo bagovao sve ostale je bio odličan prenos. Odlični komentatori. I možes da povežeš telefon sa TVom. 

I ove godine ću opet uzeti. I nije ni skupo. Mislim da sad ima akcija za nekih 2800 imaš celu sezonu EL i EC da se gleda. 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Dzonii said:

Malo skrecem sa teme, zanima me jel neko koristio evroligin paket za gledanje utakmkca. Znam da je bilo par postova o tome na transfer temi, ali ko ce to da nadje...

 

Interesuje me jel ne koci i jel moze nekako preko laptopa ili fona da se pusti na TV?

Ja uzeo prvi put, javim ti veceras dal koci kad krene EC. 

Mislim da za android tv, ima apliakcija njihova. 

Imas u topiku Euroliga prelazni rok objasnjenja, zakaceno kao prvi post. 

Edited by Igor_
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Igor_ said:

Ja uzeo prvi put, javim ti veceras dal koci kad krene EC. 

Mislim da za android tv, ima apliakcija njihova. 

Imas u topiku Euroliga prelazni rok objasnjenja, zakaceno kao prvi post. 

Jel mogu da se utakmice vracaju unazad?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzonii said:

Malo skrecem sa teme, zanima me jel neko koristio evroligin paket za gledanje utakmkca. Znam da je bilo par postova o tome na transfer temi, ali ko ce to da nadje...

 

Interesuje me jel ne koci i jel moze nekako preko laptopa ili fona da se pusti na TV?

Ja sam imao prosle sezone i bas sam bio zadovoljan. Ne koci, radi lepo, povezes laptop na tv i gledas. Nema reklama, strani komentator, mozes pustiti vise tekmi u isto vreme. Mislim da se bas isplati uzeti za celu sezonu.

 

10 minutes ago, Stefi88 said:

Jel mogu da se utakmice vracaju unazad?

Mogu

Edited by Zvezdan
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

https://kkcrvenazvezda.rs/2023/10/03/budite-uz-crvenu-zvezdu-u-kaunasu/?fbclid=IwAR0jFdaNVdHKEDuF3OwtQm_bBdu51ZhdBu4tS4bJK4nJb8-Xbq4Qx8Gyuf4

 

Quote

KK Crvena Zvezda Meridianbet već na startu nove sezone pripremio je u saradnji sa “Champions Travelom” još jedno lepo putovanje i priliku da svi koji to žele, bodre crveno-bele u važnoj i (prvoj gostujućoj) velikoj evroligaškoj utakmici.

KK Crvena Zvezda i Champions Travel organizuju čarter Iet i dvodnevni aranžman u Kaunas gde će se narednog petka odigrati meč 2.kola Evrolige između domaćeg Žalgirisa i KK Crvena Zvezda Meridianbet.

Cena putovanja uključuje: čarter let na relaciji Beograd-Kaunas-Beograd, aerodromske takse, 1 noćenje sa doručkom u izabranom hotelu, (doručak – švedski sto) sa produženim boravkom u sobama do 17,30h, transferi od aerodroma do hotela, od hotela do sportske hale kao i od sportske hale do aerodroma, ulaznicu za utakmicu, boravišnu taksu i troškove organizacije putovanja.

Kontakt: Boban Šćepanović (063 306 356)

#kkcz #WeAreTheTeam

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Meni je možda prvu utakmicu nešto malo bagovao sve ostale je bio odličan prenos. Odlični komentatori. I možes da povežeš telefon sa TVom. 

I ove godine ću opet uzeti. I nije ni skupo. Mislim da sad ima akcija za nekih 2800 imaš celu sezonu EL i EC da se gleda. 

 

1 hour ago, Igor_ said:

Ja uzeo prvi put, javim ti veceras dal koci kad krene EC. 

Mislim da za android tv, ima apliakcija njihova. 

Imas u topiku Euroliga prelazni rok objasnjenja, zakaceno kao prvi post. 

 

28 minutes ago, Zvezdan said:

Ja sam imao prosle sezone i bas sam bio zadovoljan. Ne koci, radi lepo, povezes laptop na tv i gledas. Nema reklama, strani komentator, mozes pustiti vise tekmi u isto vreme. Mislim da se bas isplati uzeti za celu sezonu.

 

Mogu

Hvala vam 🍻

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, simaspass said:

Offtopic: Jel zna mozda neko gde se preuzima ona lukoil & kkcz kartica sto stoji u brosuri sto se dobiju uz sezonsku i koji su uopste benefiti nje?😅

za preuzimanje ne znam a za benefite pise da je sjajan popust na gorivo sto vrv znaci 4 posto

Link to comment
Share on other sites

Inače, pred četvrtak se skoro sve zna: svi spremni osim Belog, teško da može bolji protivnik na otvaranju EL, puna Arena (ostala samo počasna mesta), novi stručni konsultant (Milutin Aleksić), rekao bih dosta jaka euforija, samo se ne zna ko je komentator. 😂 Darko na produženom odmoru, Ilija u Atini na derbiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...