Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, Don Dusko said:

Bas mi je zao Bjelog ako je vec potpisao nadao sam se da cemo ga makar videti u nasem dresu i u ovakvoj verziji.

Jesam bio protiv njegovog dovodjenja al opet me obuzima velika tuga kad procitam zbog cega zavrsava karijeru.

Zasto bi ga žalili jer nije odigrao oprostajnu utakmicu kod nas? Mi smo postojali i prosle sezone kad se vracao iz Nba pa zamalo zavrsi u Partizanu i onda potpisao za Fener za ogromne  novce.

  • Like 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mille plateaux said:

Lepo bogami. Ciganija danas prvu tekmu u sezoni, a mille plateaux se u 46oj danas zeni po prvi put.

Mogla je i prva tekma u Berlinu na ovakav dan, al’ valjda i ovde ima neke simbolike dgjbm…

Torta je oko desetke, taman pre secenja da vidim ko je plodio a koga ce da plodi Dusko sutra na treningu.

Napred Zvezda!

Nikad nije kasno da se ljubi strasno 🙂

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, mille plateaux said:

Lepo bogami. Ciganija danas prvu tekmu u sezoni, a mille plateaux se u 46oj danas zeni po prvi put.

Mogla je i prva tekma u Berlinu na ovakav dan, al’ valjda i ovde ima neke simbolike dgjbm…

Torta je oko desetke, taman pre secenja da vidim ko je plodio a koga ce da plodi Dusko sutra na treningu.

Napred Zvezda!

Sto ti je trebao taj luksuz? Pa bio si sretan covek pola veka.

 

Salim se, lepo je u braku.

 

Ne preti mi zena, sam sam ovo napisao.

  • Like 1
  • Ha-ha 28
Link to comment
Share on other sites

Naklon Bjelici za karijeru, ali mi smo s tim potpisom još jednom pokazali da smo neozbiljan klub.

 

Što se današnje tekme tiče, mislim da novajlije neće biti u prvom planu. Nagađam da će Neda i Mitar biti meč vineri. Ali svakako, dobro da najzad počinje sezona.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, mille plateaux said:

Lepo bogami. Ciganija danas prvu tekmu u sezoni, a mille plateaux se u 46oj danas zeni po prvi put.

Mogla je i prva tekma u Berlinu na ovakav dan, al’ valjda i ovde ima neke simbolike dgjbm…

Torta je oko desetke, taman pre secenja da vidim ko je plodio a koga ce da plodi Dusko sutra na treningu.

Napred Zvezda!

w44wKOy.gif

:s_d:

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, mille plateaux said:

Lepo bogami. Ciganija danas prvu tekmu u sezoni, a mille plateaux se u 46oj danas zeni po prvi put.

Mogla je i prva tekma u Berlinu na ovakav dan, al’ valjda i ovde ima neke simbolike dgjbm…

Torta je oko desetke, taman pre secenja da vidim ko je plodio a koga ce da plodi Dusko sutra na treningu.

Napred Zvezda!

 

U Berlinu cemo igrati poslednje 2 utakmice u El...

 

Cestitke!

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, mille plateaux said:

Lepo bogami. Ciganija danas prvu tekmu u sezoni, a mille plateaux se u 46oj danas zeni po prvi put.

Mogla je i prva tekma u Berlinu na ovakav dan, al’ valjda i ovde ima neke simbolike dgjbm…

Torta je oko desetke, taman pre secenja da vidim ko je plodio a koga ce da plodi Dusko sutra na treningu.

Napred Zvezda!

 

Čestitke, srećno u zajedničkom životu! 🥰

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Okej i jaka cena. Ko je kupio sezonsku za tribine isplatiće je za 7 od 17 utakmica. Plus sa ovim cenama za preostalih 8,9 hiljada dnevnih, finansijski bolje ćemo proći nego da smo prodali 16 000 sezonskih plus 4 hiljada dnevnih. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"VAŽNA NAPOMENA:Svi kupci koju su petak kupili online sezonsku kartu za N400 (ili će to uraditi u narednim danima do prvog meča u Beogradu) zbog kratkog roka do prve utakmice protiv ASVEL-a, biće u mogućnosti da je preuzmu u četvrtak pred evroligašku premijeru u Beogradskoj Areni,  od otvaranja blagajne (14 časova do početka utakmice), a ne dostavom na adresu kako je već istaknuto prilikom online kupovine."

 

Jbt,izluđuju me,još nisam dobio sezonsku,ako ne dobijem do četvrtka jel ovo važi i za nas ili...?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, quentin said:

Naklon Bjelici za karijeru, ali mi smo s tim potpisom još jednom pokazali da smo neozbiljan klub.

 

Što se današnje tekme tiče, mislim da novajlije neće biti u prvom planu. Nagađam da će Neda i Mitar biti meč vineri. Ali svakako, dobro da najzad počinje sezona.

A i odusevljenje njegovim i Teovim potpisom pokazuju da Zvezdina publika nije kosarkaska vec fudbalska

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nele said:

Sad sam izracunao ako napunimo arenu na svakoj utakmici EL sa ovim cenama plus sezonske, zaradicemo 12 miliona evra od karata ove sezone :Hail::Hail::Hail:

Pa to. Taman da ne zavisimo od države. Već da možemo da se samofinansiramo. Ako me razumete. 😍🤭

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...