Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Dejane, sa gospodom bogom si. Tvoj osmeh sija kad god budemo pogledali u nebo. Poetičan sam ali i meni treba da bude na neki način opomena. Već sam nekoliko puta operisao srce, imam pejsmejker a nerviram se mnogo. Počivao u miru Deki.

  • Like 7
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

Nemam uopste osecaj da je utakmica danas,bas mi nije do kosarke.Ono sa Harisom je mnogo strasnije jer je bio klinac,ali me je ovo bas potreslo ili sam bio klinac pa nisam bio svestan.Sjebalo me kad sam gledao onaj dokumentarac majke sampiona kad Harisova majka prepricava taj dan.

Edited by Placebo Lone star
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Wingwalker said:

Prva asocijacija na Miloja je njegov osmeh. Baja uvek bio.
Počivaj u miru dobri čoveče.

Bukvalno, mnogo mi je draga osoba iako ga nisam poznavao. Slican mi je osecaj kao za Mihu. Kada sam cuo da je imao infarkt, nisam se puno zabrinuo jer znam kakav je borac, pozivac, koliko mu je veliko srce. Ali eto, ono ga je izdalo.

Podsetnik za nas ostale koliko je zivot krh i da nista ne uzimamo za gotovo.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

"Mi planiramo četvorku, gledamo. Stanje je takvo da nema igrača. Znam da Zvezdaši zameraju, ali lako je kibicovati sa strane. Postoji procedura, ima više fakora da bi se donela odluka."

 

Ćoki na prvoj. Reče i da je Teo upitan za večeras.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

"Mi planiramo četvorku, gledamo. Stanje je takvo da nema igrača. Znam da Zvezdaši zameraju, ali lako je kibicovati sa strane. Postoji procedura, ima više fakora da bi se donela odluka."
 
Ćoki na prvoj. Reče i da je Teo upitan za večeras.
Iz ove prizme i Deson Tomas kao 4/3 igrac bi top legao, čak msm da vise taj tip igraca fali nego klasicna 4 ili 4/5 igrac.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, fradler said:

"Mi planiramo četvorku, gledamo. Stanje je takvo da nema igrača. Znam da Zvezdaši zameraju, ali lako je kibicovati sa strane. Postoji procedura, ima više fakora da bi se donela odluka."

 

Ćoki na prvoj. Reče i da je Teo upitan za večeras.

Laže isto kao AV, ne bi ni ovog smarta dovodili da nismo ostali sami sa Yagom na bekovskoj poziciji

  • Like 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, fradler said:

"Mi planiramo četvorku, gledamo. Stanje je takvo da nema igrača. Znam da Zvezdaši zameraju, ali lako je kibicovati sa strane. Postoji procedura, ima više fakora da bi se donela odluka."

 

Ćoki na prvoj. Reče i da je Teo upitan za večeras.

Opet laze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, fradler said:

"Mi planiramo četvorku, gledamo. Stanje je takvo da nema igrača. Znam da Zvezdaši zameraju, ali lako je kibicovati sa strane. Postoji procedura, ima više fakora da bi se donela odluka."

 

Ćoki na prvoj. Reče i da je Teo upitan za večeras.

 

Cim kaze gledamo znaci nikom ponudu nije poslao. Kao kad udjem u skup butik pa samo gledam

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne laže,kontam da smo imali nekog blizu i da se nešto izjalivilo,možda i onog što se spominjao Gabriela.Sad mi izgleda realnije da ostanemo na ovom što imamo,ako neko iznenada ne iskoči.

Link to comment
Share on other sites

Coki prijeti da necemo igrati kup ako se isti ne bude igrao u Nisu i ne budu delegirane sudije iz Srbije.

1 hour ago, fradler said:

"Mi planiramo četvorku, gledamo. Stanje je takvo da nema igrača. Znam da Zvezdaši zameraju, ali lako je kibicovati sa strane. Postoji procedura, ima više fakora da bi se donela odluka."

 

Ćoki na prvoj. Reče i da je Teo upitan za večeras.

Bez Tea smo ugasili vcrs🤦‍♂️ katastrofa

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Čočo said:

Kakav Smart u četvrtak ne zanosite se. Šansa je 1% i to ako nam baš gori pa da ga odmah ubacuju a s obzirom da cele sezone igramo bez igrača na poziciji 4, znači da nama nigde ne gori. Neće Smart biti ni u 12.

Kao što rekoh igraće Smart ako gori. Sad znamo i gde gori. Sa Teom i bez Nede je bilo da biće teško. Bez Nede i bez Tea su nam šanse minimalne. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Da očekujemo od momka koji se još nije riješio džet lega da nam bude faktor u EL utakmici zvuči baš očajnički.

Veće šansu su da Jago i Hanga odigraju partije karijere, ili Lazarević stavi 20 poena. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...