Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 hours ago, NMX said:

 

Ovaj brat kad istrči pred 20k ljudi ima u prvom napadu da se zaleti da kuca 360 preko dva centra. Valjda doping kontrole nisu česte

Posle kucanja ce istrcati do Usca i nazad.

Ja isto imam osecaj de je lozana teska.

Kad se upari sa Yagom ili cemo sve da zapalimo ili da izgorimo ko sibica.

Bar nam zabava ne gine.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Samo vas ko Boga molim nemojte od Smarta da sutra očekujete ko zna kakve bajke. Lično ću biti zadovoljan da ako igra, kao i Top kad se priključio, unese malo nove dobre energije u tim. Neka da šta da a ne mora ništa ni da da, samo da vidim želju i borbu. 

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Pre toga ispalio 1000 cigli. 😄

Namjerno da zavara protivnika 🙂

Smarta sutra treba uvrstiti u 12 i u zavisnosti od situacije malo ga gurnuti da na neku energiju odigra par odbrana i u napadu proba nešto na taj adrenalin,bez puno komplikovanja,pa možda se zapali i on i publika 🙂

Link to comment
Share on other sites

„Спреман сам да играм чврсто, спреман да победим и радујем се победи. То је главна ствар, са мојим способностима да постижем поене и играм за све своје саиграче. Такође, волим да играм у транзицији. Дефинитивно је другачије. Видим да је одбрана веома физичка, али ја сам физички тип. Преузећу тај приступ и кренути за њим.

Идеја је дошла пре три-четири дана. Одлучио сам у року од два дана. Морао сам да разговарам са породицом, да донесем неке чврсте одлуке и дошао сам спреман да играм за Црвену звезду. ”

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čočo said:

„Спреман сам да играм чврсто, спреман да победим и радујем се победи. То је главна ствар, са мојим способностима да постижем поене и играм за све своје саиграче. Такође, волим да играм у транзицији. Дефинитивно је другачије. Видим да је одбрана веома физичка, али ја сам физички тип. Преузећу тај приступ и кренути за њим.

Идеја је дошла пре три-четири дана. Одлучио сам у року од два дана. Морао сам да разговарам са породицом, да донесем неке чврсте одлуке и дошао сам спреман да играм за Црвену звезду.

 

Bold 👍 lepo razmišlja, sad samo da to prenese na teren.

Edited by Čvarkov
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će se klub i navijači sutra na dostojan način oprostiti od Miloja.

 

Ovo je teška vest za sve nas koji volimo košarku, nebitno koje boje. Nenadoknadiv gubitak.

Edited by Bad
  • Like 48
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bad said:

Nadam se da će se klub i navijači sutra na dostojan način oprostiti od Miloja.

 

Ovo je teška vest za sve nas koji volimo košarku, nebitno koje boje. Nenadoknadiv gubitak.

Apsolutno. Veliki igrac, veliki rival ali uvijek gospodin na terenu ali i van njega. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Možda ne navijati sutra prvu četrvrtinu, prvo poluvreme. Ne znam, nisam pametan, potreslo me ovo da mi nije ni do života ni do košarke a do pre pola sata sam cupkao oko sutrašnje utakmice. Danas te ima, sutra te nema, imao 7 ili 77 godina život ne pita... 

 

Deki, uvek nasmejan, pozitivan, veliki igrač, ozbiljan trenerski potencijal. NBA prsten kao pomoćnik i uspomena da je ,,izbrusio" najboljeg igrača ikada sa ovih prostora a videćemo kako ćemo ga kad završi karijeru oslovljavati i na čemu će se zaustaviti. 

 

Počivaj u miru dobri Deki.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Систем те лаже said:

Знам да није могуће, најрадије бих  волео да наша  сутрашња утакмица због смрти Милојевића буде одложена. Почивај у миру!

 

Nece biti odlagano. Ispostovati coveka tako sto se nece navijati prvo poluvreme, a pre meca se oprostiti od njega na dostojanstven nacin. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...