Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Fener je pokrio dugackom i KVALITETNOM klupom pa im se to i nije bas odrazilo na trenutni plasman. Klupe Armanija i posebno Efesa su daleko tanje pa trenutno imaju i slabiji skor. 
Armani takodje ima matoru ekipu pa se najvise i povredjuju...
Zavisi od igrača ali i od sreće, Virtusu Heket, Belineli i Danston ove godine pune 38 godina, a pitanje je da li su ukupno 3 meca zbirno propustili ove sezone...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, quentin said:

 

Dogodilo mu se 37 godina starosti i dvadesetak godina profesionalne košarke u kostima.

Dogodilo se nama t.j upravi da zavisimo od coveka od 37 g, od Nedovica koji je staklen igrac i sklon povredama,  i od još sijaset igraca u poznim igračkim godinama. 

Totalno promasena koncepcija,  gde vise licimo na penzionerski klub nego na profesionalni. 

Ukazala se sansa za priključak na tabeli, posle ocajnog pocetka, ali cemo sami sebe da sklonimo sa puta. 

Ide derbi u aba ligi, koji moze da kroji sudbinu, a mi bez nosioca, a to boze nismo znali kada smo sastavljali tim ko je i sta je u pitanju.

Ima jos igraca u poznim godinama pa i starijih, koji imaju i vecu minutazu pa ne propuštaju malo malo. Ima i do srece naravno.

 

Edited by No name
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikolaTest said:

Nije se odrazilo na plasman Fenera na tabeli, ne na rezultate u tom periodu. Pazljivije citajte

Naravno da se odrazilo na plasman Fenera na tabeli, da nije imao seriju 1-6 koja je prouzrokovana mnogim povredama u isto vreme bio bi glatko drugi, a ne peti.

Doskočice sa pažljivijim čitanjem da ostaviš za kod kuće.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MarioKempes said:

Naravno da se odrazilo na plasman Fenera na tabeli, da nije imao seriju 1-6 koja je prouzrokovana mnogim povredama u isto vreme bio bi glatko drugi, a ne peti.

Doskočice sa pažljivijim čitanjem da ostaviš za kod kuće.

Pa da, dobili bi sve i bili 1. na tabeli. Ovako su samo na 2 pobede od 2. mesta. Za razliku od Efesa i Milana kojima fali 2,3 pobeda za 10. mesto.

Milano i Fener su ekipe slicnog kvaliteta kada su kompletni. Ovako sa povredama vidimo ko je gde.

Edited by NikolaTest
dopuna
Link to comment
Share on other sites

Ovo kevtanje Čokija da "večiti neki" imaju manje gostovanja od nas je nadam se poslednji trzaj izlapelog dripca na čije fore se više niko ne obazire.
Uticaj na ABA ligu i sudije mu je takav da će u majstorici dežurati pored sklopke.

Idi više u trista majčine...

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sposobnost uprave se i ogleda u tome da resava probleme koji nastaju neplanirano.

 

Povrede svi imaju, ali ih i resavaju.

 

Nama je doselekcija majka opstanka, jer kroz doselekciju godinama peglamo ono sto zaseremo u formiranju tima. 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MarioKempes said:

Toliko im se nije odrazilo (Feneru), da su u vreme haosa sa povredama imali seriju 1-6, Itudis platio glavom. Od kad su se kompletirali imaju seriju 7-1, pa su se vratili u vrh.

Pa i nije tako, Itudis je dobio otkaz jer od tih 6 poraza tri su bila kad su se vratili Kalates, Gudurić i Sanli. A preostali povređeni su i dalje povređeni. 

Link to comment
Share on other sites

A vidite, svake sezone će neka ekipa da se raspadne zbog povreda/lose selekcije/neceg treceg, ali deluje mi da mi svake godine upiremo u te ekipe koje se menjaju i kažemo: evo vidite i xxxxxx se raspao, nismo samo mi. 

Šta mene briga za druge ekipe, ako izadješ na ekstremno bitnu EL tekmu sa pozicijom 1/2: Yago i lik koji je odradio 1 trening, loše si odradio posao i to je to

 

Nebitno da li je Armani lošije odradio ove godine, što se nismo ugledali na njih pre 3 godine recimo, kad zamalo nisu osvojili EL

  • Like 20
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikolaTest said:

Pa da, dobili bi sve i bili 1. na tabeli. Ovako su samo na 2 pobede od 2. mesta. Za razliku od Efesa i Milana kojima fali 2,3 pobeda za 10. mesto.

Dve pobede od drugog mesta i dve pobede od desetog mesta.

Ne bi bili prvi, ali je velika šansa da bi bili drugi.

Poenta je da su im povrede jako uticale na lošu seriju rezultata, a time posredno i na plasman na tabeli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MarioKempes said:

Dve pobede od drugog mesta i dve pobede od desetog mesta.

Ne bi bili prvi, ali je velika šansa da bi bili drugi.

Poenta je da su im povrede jako uticale na lošu seriju rezultata, a time posredno i na plasman na tabeli.

Normalno da svi timovi igraju slabije kad imaju povredjene igrace.

Ali nije normalno da krenes sezonu sa 4,5 beka (ne bas mladim) gde samo 1 igrac nema istoriju povreda. A i taj jedan je debitant na EL nivou.

Pa kad se dese povrede onda kuknjava i nepravda. Kako sejes tako zanjes.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZiS said:

Naša medicinska služba na volešban način svaku povredu još dodatno pogorša i produži period oporavka bar za duplo...i tako godinama...i to treba umeti 😁

Do povrede Topića sam imao isto mišljenje. Drvlje i kamenje na medicinsku službu. Posle povrede Topića sam zapravo shvatio da je medicinska služba,, žrtveno jagnje ". Imam informacije o pravom stanju povrede a one nisu ni malo približno da se vraća za 4 do 6 nedelja. U javnost nakon povrede izlaze ublažene vesti o povredi i ne predstavlja se stvarno i realno stanje. Kaže se manja cifra dana za povratak pa ako se nešto desi pa se brže sanira povreda onda odlično a u suprotnom medicinska služba ne zna da radi posao. 

Edited by Čočo
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, TB Told said:

Pa i nije tako, Itudis je dobio otkaz jer od tih 6 poraza tri su bila kad su se vratili Kalates, Gudurić i Sanli. A preostali povređeni su i dalje povređeni. 

U toj lošoj seriji Pjer je propustio 4 utakmice, Gudurić, Kalates i Šanli po 3, Papajanis 2, Dorsi i Sestina po jednu. Ne znam ko je od njih i dalje povređen, uveliko igraju.

2 minutes ago, NikolaTest said:

Normalno da svi timovi igraju slabije kad imaju povredjene igrace.

Ali nije normalno da krenes sezonu sa 4,5 beka (ne bas mladim) gde samo 1 igrac nema istoriju povreda. A i taj jedan je debitant na EL nivou.

Pa kad se dese povrede onda kuknjava i nepravda. Kako sejes tako zanjes.

To je već druga tema, slažem se da je naša selekcija problematična za ovo takmičenje, spolja pogotovo, povrede očekivane i nije nepravda, tako je kako.

Fener sam uzeo za primer toga da se i veliki timovi teško nose sa više povreda u isto vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo sa povredama je toliko frustrirajuće da ne znam šta napisati, a da se opet ne osvrnem na Janisove i Čovićeve izjave "Vidjećete koliko smo jaki kad budemo kompletni, nema potrebe za pojačanjima".

Večeras ne vidim kako možemo dobiti bez Tea. Nama je Jago jedini plej koji je dobar i srčan momak, ali na ovom nivou ima dosta mana i ne može 30 minuta gurati a da ima kvaliteta u igri.

Послато са SM-S918B помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Čočo said:

Do povrede Topića sam imao isto mišljenje. Drvlje i kamenje na medicinsku službu. Posle povrede Topića sam zapravo shvatio da je medicinska služba,, žrtveno jagnje ". Imam informacije o pravom stanju povrede a one nisu ni malo približno da se vraća za 4 do 6 nedelja. U javnost nakon povrede izlaze ublažene vesti o povredi i ne predstavlja se stvarno i realno stanje. Kaže se manja cifra dana za povratak pa ako se nešto desi pa se brže sanira povreda onda odlično a u suprotnom medicinska služba ne zna da radi posao. 

istu informaciju imam što se tiče povrede Topića

Link to comment
Share on other sites

sa topicem se sigurno nece ni promil rizikovati a onda ce biti dodatna paznja i na tu opreznost.

 

to mogu da tvrdim kao osoba sa nula informacija, jer je u pitanju ocigledno lutrijski pik & povreda kolena

 

imao je jaku zelju da cepa za zvezdu, desio se peh, sta je tu je

 

imamo novog igraca, ne treba zamarati mozak sa brojem nedelja odsustva topica

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Do povrede Topića sam imao isto mišljenje. Drvlje i kamenje na medicinsku službu. Posle povrede Topića sam zapravo shvatio da je medicinska služba,, žrtveno jagnje ". Imam informacije o pravom stanju povrede a one nisu ni malo približno da se vraća za 4 do 6 nedelja. U javnost nakon povrede izlaze ublažene vesti o povredi i ne predstavlja se stvarno i realno stanje. Kaže se manja cifra dana za povratak pa ako se nešto desi pa se brže sanira povreda onda odlično a u suprotnom medicinska služba ne zna da radi posao. 

To je još gore...U tom slučaju se izvinjavam medicinarima 🙂. A apropo Topića to je bilo jasno sa dovođenjem Smarta na brzinu...Nisu oni imali nameru bilo koga da dovode da su svi zdravi a te floskule da nema igrača mogu da prodaju samo idiotima...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Topiću želim da se što pre ali pre svega U POTPUNOSTI oporavi. Veći problem je Nedovićeva povreda, a da ne pričam za Tea. Kad bi svi bili zdravi to je sasvim dobra rotacija sa Hangom kao sekundarnim kreatorom i Smartom, ako je iole relevantan igrač za ovaj nivo. Da ne bismo srali samo o lošoj sreći, evo i Baskonija ima samo CMM kao plejmejkera, ja nemam pojma ko će njima igrati pleja kad on izađe da odmori s obzirom da je Chiozza povređen a da su Manniona poslali nazad u Italiju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Topiću želim da se što pre ali pre svega U POTPUNOSTI oporavi. Veći problem je Nedovićeva povreda, a da ne pričam za Tea. Kad bi svi bili zdravi to je sasvim dobra rotacija sa Hangom kao sekundarnim kreatorom i Smartom, ako je iole relevantan igrač za ovaj nivo. Da ne bismo srali samo o lošoj sreći, evo i Baskonija ima samo CMM kao plejmejkera, ja nemam pojma ko će njima igrati pleja kad on izađe da odmori s obzirom da je Chiozza povređen a da su Manniona poslali nazad u Italiju.

Bice zajedno u postavi Howard i Vanja, drugih opcija nemaju 

Link to comment
Share on other sites

Igraće Hauard večeras 30+ minuta, uključujući i keca. Biće važno u kom modu će ući u meč. Ako uđe u štetočina modu, biće dobro. Ako krene da ubacuje, biće zeznuto.

Послато са SM-S918B помоћу Тапатока



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...