Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Jesmo li baš baš sigurni u Shabazzovu izdaju? A da čujemo i njega, a ne samo botove? 

Videli smo ga na terenu, a izjavu je odbio da da.

 

 

Ja ne znam šta više hoćete, da izvadi Džonsona i da nas popiša sve redom ne bi li shvatili da je govnarko?

  • Like 32
  • Thanks 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

I mene zanima šta je razlog Šabazovog ponora. Teško da je došao u klub sa idejom da ništa ne odigra. U nekom trenutku, stvari su krenulo kako ne treba. I trener se promijenio i opet ništa... Bilo bi fer da kaže šta je bilo, kad ode iz kluba.

A slažem se da smo truli kao klub...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno da svaki nas trener , deli minutazu na ravne casti sto bi se reklo. Kao da svi moraju da igraju ma kakav rezultat bio.

Kao da vode racuna da se niko previse ne umori.

Ja ne pamtim da je neki nas igrac igrao preko 35 min...to i ako je bilo je izolovan slucaj.

 

Sve na istu foru. Neke rotacije, davanje sanse, bez imalo osecaj kad ko treba da igra. 

 

Samo da se ne umore, jbs rezultat,  moto je učestvovati,  zato i ne cudi sto skinemo gace  cim osetimo tvrdo i predamo se bez ikakve zelje i borbe za preokretom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pengosa bih i svario nekako, ne moze biti gori od Sabaza...

Ali to da sezonu nastavimo sa Simovicem i Davidovcom na 4, toliko bolestan nisam...

Nevezano za Ambicije, nek se ne borimo za nista, samo da.ih ne gledam vise, pogotovu Kocku Simonovica...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Jesmo li baš baš sigurni u Shabazzovu izdaju? A da čujemo i njega, a ne samo botove? 


Pa nije valjda i Sfero bot? Dečko mu rekao da pregovara sa drugim timom i da ne zeli da rizikuje povredu. Ende. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

Oprosti da je Shabazz igrao u skladu sa svojom reputacijom moglo bi mu sad bi ti rekao šta. 

Oprosti, ali navijači koji zvižde svojem igraču u drugoj domaćoj utakmici zaslužuju Nebojšu Čovića doživotno na čelu kluba. Ovde može da se napravi spisak igrača koji su proglašavani "kravama muzarama" i koji su od navijača proglašavani promašajima i krivcima za neuspeh u EL, samo jer nisu mogli da nadoknade to što igraju sa "domaćom osnovom". Šta se ovde npr. pisalo za Brauna ili Lojda npr.

  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Sad je samo jasno da ono sto je Mesina pricao jos ikako bila istina!

Selkcija je bila losa od pocetka i svi smo manje vise vidjeli taj disbalans al smo se nadali da ce 2 igraca donjeti nekakav smisao. Sad kao sto Sfero kaze tesko je naci bilo sta da valja al opet je dobro sa pokusavamo nesto. Ja cak imam dobar osjecaj ako dodje Pengos, igrac zeljan igre i da dokaze da jos uvjek ima magije u njemu,setite se aamo Tea i nasih ocekivanja a covjek nas ubjedljivo najbolji igrac. Takodje i Fredi ce donjeti poboljsanje u odnosu na Tobija i sigurno preko njega nece niko dati 12p za 3min. Nama fali dubina i to se npr. veceras bas onako skolski pokazalo, cim krenu ulaziti Tobi,Simon,Deda... tu se utakmica zavrsava. 

Link to comment
Share on other sites

I mene zanima šta je razlog Šabazovog ponora. Teško da je došao u klub sa idejom da ništa ne odigra. U nekom trenutku, stvari su krenulo kako ne treba. I trener se promijenio i opet ništa... Bilo bi fer da kaže šta je bilo, kad ode iz kluba.
A slažem se da smo truli kao klub...
Ma ja sam ubeđen da posle Armanija ide u Kinu.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Brate, sto se ne javljas kad te zovem?! Ni na SMS ne odgovaras. I na FB mesindzeru ti pisem a ti ni da me seen-ujes... nije lepo. 

 

Kapiram da ti je baterija pri kraju ali opet... 

A tebra ne mogu, zvaces me u opijanje i zena ce opet oklagijom da me lema kad se vratim u 4 ujutru i promasim stan

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No name said:

Meni nije jasno da svaki nas trener , deli minutazu na ravne casti sto bi se reklo. Kao da svi moraju da igraju ma kakav rezultat bio.

Kao da vode racuna da se niko previse ne umori.

Ja ne pamtim da je neki nas igrac igrao preko 35 min...to i ako je bilo je izolovan slucaj.

 

Sve na istu foru. Neke rotacije, davanje sanse, bez imalo osecaj kad ko treba da igra. 

 

Samo da se ne umore, jbs rezultat,  moto je učestvovati,  zato i ne cudi sto skinemo gace  cim osetimo tvrdo i predamo se bez ikakve zelje i borbe za preokretom. 

Rekao Sfero na konferenciji da nije to samo odluka trenera i da cesto sami igraci traze izmenu jer im treba pauza.

Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Oprosti, ali navijači koji zvižde svojem igraču u drugoj domaćoj utakmici zaslužuju Nebojšu Čovića doživotno na čelu kluba. Ovde može da se napravi spisak igrača koji su proglašavani "kravama muzarama" i koji su od navijača proglašavani promašajima i krivcima za neuspeh u EL, samo jer nisu mogli da nadoknade to što igraju sa "domaćom osnovom". Šta se ovde npr. pisalo za Brauna ili Lojda npr.

O čemu mi pričamo o liku koji zaradu je 2 miliona. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stefi88 said:

Pengosa bih i svario nekako, ne moze biti gori od Sabaza...

Ali to da sezonu nastavimo sa Simovicem i Davidovcom na 4, toliko bolestan nisam...

Nevezano za Ambicije, nek se ne borimo za nista, samo da.ih ne gledam vise, pogotovu Kocku Simonovica...

Prema recima Sferopulosa ja sam shvatio da se samo pg trazi

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Markoss said:

 

Netacno. Sabazu i Tobiju je bukvalno skandirano, iako to nicim nisu zasluzili. Bukvalno im je cela Arena skandirala ime, iako im je odnos prema igri bio 0. 

Na kojoj utakmici je skandirano Sabazu?

Bas bih voleo to da vidim

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

Covic je potrosio jednog Deja Radonjica, Sasu Obradovica, Duska Ivanovica i potrosice jos ko zna koliko zvezdasa da bi se valjao u blatu. Kod Radonjica se pazljivo biralo i raspitivalo oko stranaca, siguran sam da bi kod njega Sabaz jos davno bio ispracen. Isti taj Sabaz je govorio kako Mesina laze, pa evo sad nisam bas siguran

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bad said:

Videli smo ga na terenu, a izjavu je odbio da da.

 

 

Ja ne znam šta više hoćete, da izvadi Džonsona i da nas popiša sve redom ne bi li shvatili da je govnarko?


Vidi, nemam ništa protiv da se tera u kurac, što dalje od Zvezde, ali kad je ova uprava u pitanju, nisam 100% siguran da je sve baš tako kako se servira

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...