Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

E ako je Plavsic rekao onda verujemo. Hala je bila puna. Bilo je i praznih stolica, ali ne 5 hiljada. Zasto po neki put ne verujete i nekome ko je bio na utakmici. Evo, ako je neko bio na utakmici, a misli da je bilo 14-15 hiljada neka se javi.

Viš da je poluprazno ...

GBYyBsyWMAAHkDV?format=jpg&name=large

  • Like 4
  • Love 8
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

E ako je Plavsic rekao onda verujemo. Hala je bila puna. Bilo je i praznih stolica, ali ne 5 hiljada. Zasto po neki put ne verujete i nekome ko je bio na utakmici. Evo, ako je neko bio na utakmici, a misli da je bilo 14-15 hiljada neka se javi.

Sto bih tebi verovao kad se lepo vidi na snimku da su bocni delovi gornjeg prstena skoro prazni? Sto ti meni ne verujes da se manipulise sa brojem gledalaca?

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mrk said:

Sto bih tebi verovao kad se lepo vidi na snimku da su bocni delovi gornjeg prstena skoro prazni? Sto ti meni ne verujes da se manipulise sa brojem gledalaca?

Bočni delovi jesu bili prazniji ali ne u potpunosti bile su prazne samo stolice pri vrhu do krova. Neka na 400 da su bile i 1000 prazne(a nije ih toliko bile) , i na 200 raštrkano su bile neke stolice prazne i tu neka bude 1000 (a nije ih toliko bile)  to je 2000 manje. Obrni okreni moja procena da nije bilo više od 17000 ali nije bilo ni manje. Sve u svemu sjajna poseta i ponosan sam na nas Cigane jer i kad ne ide Arena je skoro pa puna od početka sezone. 

IMG-20231214-194812.jpg

To su delovi na 400 koji su bili najmanje popunjeni i sa južne i severne strane. I sigurno ih nema više od 1000 praznih. 

Edited by Čočo
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mrk said:

Sto bih tebi verovao kad se lepo vidi na snimku da su bocni delovi gornjeg prstena skoro prazni? Sto ti meni ne verujes da se manipulise sa brojem gledalaca?

 

Bio sam prošle godine na Partizan-Efes na 4-9, bio i sad na Zvezda-Alba na 4-9, svakako je dosta više ljudi bilo sinoć što je meni sasvim dovoljno kao pokazatelj podrške i vernosti. Da li to znači da je tada bilo 12 pošto je službeno pisalo 14 ili sinoć 15 pošto je pisalo 17, meni je manje bitno.

 

Poseta ove sezone nam je iznad svakog očekivanja i možda jedina stvar koja je na potrebnom nivou u klubu.

Edited by Manu
  • Like 33
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Bočni delovi jesu bili prazniji ali ne u potpunosti bile su prazne samo stolice pri vrhu do krova. Neka na 400 da su bile i 1000 prazne što nije, i na 200 raštrkano su bile neke stolice prazne i tu neka bude 1000 a nije to je 2000 manje. Obrni okreni moja procena da nije bilo više od 17000 ali nije bilo ni manje. Sve u svemu sjajna poseta i ponosan sam na nas Cigane jer i kad ne ide Arena je skoro puna od početka sezone. 

Ovo mi je ok, sasvim moguce da je tako bilo, meni je samo cudno bilo sto je ovde neko napisao da je bila puna hala a Plavsic na pocetku rekao da ima 14-15 hiljada. Nisam ocekivao da imate ovakvu posetu pri ovakvom skoru, svaka cast.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, СтелаРоса said:

Ali u nedostatku pravih informacija pokusavam da logikom pronadjem Zvezdino mesto na lestvici budzeta.

 

Zasto?

 

Budzet je dovoljan za ozbiljnu ekipu, za ozbiljan roster. Ali nama fali struka. Sve ostalo je mazanje ociju. U kosarci se i dalje za relativno mali novac moze postici rezultat. 

 

Ovo natezanje oko budzeta moze za cilj da ima samo pravljenje alibija jer pobogu oni imaju vise.

 

Nema smisla ta prica. Gledajmo sportski aspekt. Oni su bolje iskoristili novac, cak i ako su ga vise imali. Nama sa ovakvom strukom ne pomaze ni budzet CSKA.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

 Sve u svemu sjajna poseta i ponosan sam na nas Cigane jer i kad ne ide Arena je skoro pa puna od početka sezone. 

 

Ma nije to, nego su ljudi platili karte - sezonci, pa im je bilo žao da propadnu.  Zar nije gazda merio patku sa Ostoyah na početku sezone i hvalio se da smo skoro rasprodali sezonske? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarunas said:

 😁

Што не задржасмо Кампаца, Вилдозу, Петрушева кад смо имали оволике паре па да око њих градимо тим?

 

Ala si našao igrače za poređenje, jednog zove njegov voljeni Real, šampion Evrope da im bude prvi plej ma onakav sastav + im duguje milione. Taj ne bi ostao taman i da je dobio veću ponudu nego sto sad ima.

 

Petrušev je još gori, decko je sebe zamislio u NBA i kraj. Taj bi letos i Real odbio samo za tu mrvu nade u Filadelfiji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

 

Ma nije to, nego su ljudi platili karte - sezonci, pa im je bilo žao da propadnu.  Zar nije gazda merio patku sa Ostoyah na početku sezone i hvalio se da smo skoro rasprodali sezonske? 

Nit su oni prodali 16000 nit smo mi 12000. Ali obrni okreni dobra brojka i kod njih i kod nas. S tim što smo mi sva moja očekivanja prevazišli. 

Link to comment
Share on other sites

I po meni je poseta iznad svih ocekivanja, pogotovo uzimajuci u obzir trenutne rezultate i nezadovoljstvo, kao i vecu zaljubljenost u fudbal. Zaista odlicne posete za ovaj deo sezone, a ko zna sta bi bilo kada bi usli u makar mini seriju pobeda. Komfor koji pruza Arena je verujem dosta uticao na ovo, kao i uvodjenje brzog voza na relaciji Novi Sad - Beograd. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Budzet nije i ne bi smeo da nam bude nikakav izgovor sto igramo borderline evrokup kosarku i na el gostovanjima sluzimo kao vreca za udaranje. Sto smo atletski i defanzivno totalno nemocni na nivou na kojem se takmicimo.

 

Siguran sam da smo ponudili Kampacu iste ili vrlo slicne pare koje je Panter dobio od KKP. Covek je po svaku cenu hteo u Madrid, te smo onda tih, recimo, 2.7m preusmerili na Nejpira i Jaga koji nam rade losiji posao nego sto bi radili Volters i Topic za 615k. Hteli smo da zadrzimo Petruseva, kao sto su i komsije Exuma, ali su obojica posto-poto hteli u NBA. Onda oni Exuma zamene Douzerom za npr. 1.3m dok mi za isti taj novac Petruseva zamenimo legendarnim tandemom Pradjed-Simon.

 

Jednostavno, amatersko poslovanje kluba, tacno onakvo kakvo se i moze ocekivati od lika i dela 1 Cokija i njegovih poltrona Bagzija, Dozeta, Vujicina... Garnitura odvratno nesposobnih ljudi. Sto veci novac imaju na raspolaganju, to njihova nekompetentnost postaje evidentnija. Ok, ima i Duskove krivice, definitivno.

  • Like 26
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Mrk said:

Sto bih tebi verovao kad se lepo vidi na snimku da su bocni delovi gornjeg prstena skoro prazni? Sto ti meni ne verujes da se manipulise sa brojem gledalaca?

 

A sta ti imas od toga da napinjes oko praznih stolica i da li se ili ne manipulise sa brojkama?

Sta zelis da dokazes i sta ti je cilj sa tom pricom? I da li je uopste bitno da li je bilo 18257 ili 16758 navijaca?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, VISOKOLETAC said:

E ako je Plavsic rekao onda verujemo. Hala je bila puna. Bilo je i praznih stolica, ali ne 5 hiljada. Zasto po neki put ne verujete i nekome ko je bio na utakmici. Evo, ako je neko bio na utakmici, a misli da je bilo 14-15 hiljada neka se javi.

   i ako nema neke veze jel bio 15 ili 18 hiljada rekao bih da je na 400 bilo prazno iza svakog kosa mozda oko 300-400 stolica najvise...u svakom slucaju odlicna poseta...

Link to comment
Share on other sites

С обзиром како стојимо на тебил, и јуче, као и до сада на свим утакмица била је одлична посета. Не би требало заборавити да је претходног дана била утакмица ЛШ. Знам доста људи, нарочито из унутрашњости, који су му рекли да су чешћи посетиоци утакмица ове године у Арени него прошле у Пиониру. Мишљења сам да је неупоредив већи комфор у Арени, прилаз хали и паркинг места, али ми атмосфера делује слабија него у Пиониру. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Taki said:

Po meni više šanse imamo dobiti Real i naročito Makabi nego Panatenaikos i Fener u gostima,tako da nam je protiv Reala baš važno,a misli da nismo bez šansi.

Real je verovatno jedina ekipa u Evropi koja podjednako dobro moze da odigra na mali i veliki broj poena.

Fizicki su standardno najjaci tim, iskusni su i cak ni nas iz donjeg doma nema sanse da podcene.

Bas bi bilo optimisticno ocekivati da cemo im pruziti neki jaci otpor, bukvalno sve od njih zavisi.

 

Fener ce sad verovatno uci u neku kratkotrajnu seriju pobeda, Panata i Makabi su najvise skloni oscilacijama i tu treba traziti sansu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Несхватљиво је некима да је арена пуна јер су они били до ове сезоне убеђени у приче како ни Пионир не можемо да напунимо јер је страна на коју снима камера у Пиониру окренута ка најскупљим ложама где увек има од 50-100 празник места иза клупа са играчима и то је изговор. Не знам како је то чудно да Звезда напуни арену а држимо рекорд гледаности у европској кошарци. 

 

Па на Маракани било преко 50 000 људи а да немамо неких тамо 18 000 притвор Албе? 

 

Ево снимак види се да нема ни 13к људи. 😀

 

https://www.instagram.com/reel/C02H4XUIx6b/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

 

Покренула се тема око гледаности јер је њих прошле године било 13 000 против Ефеса када су имали 4-9 када их није ишло а нас сада 18 000 при истом скору и није им јасно како је то могуће па оптужују да намештамо бројеве. Свако ко је био у Арени на свим утакмицама Евролиге зна шта је истина и то је то. 

 

https://ibb.co/hcTjwTP

 

Овде се види да је скоро пун и ниво 400 иза коша само пар столица на врху није било и кад се сабере све око 2000 навијача фалило да буде свих 20 000.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, John Terry said:

 

A sta ti imas od toga da napinjes oko praznih stolica i da li se ili ne manipulise sa brojkama?

Sta zelis da dokazes i sta ti je cilj sa tom pricom? I da li je uopste bitno da li je bilo 18257 ili 16758 navijaca?

Pa ti si sam napisao pre neki dan sta se radi sa brojem gledalaca, cak si napisao koliko se dodaje po tvojoj proceni. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, paxxx said:

Ala si našao igrače za poređenje, jednog zove njegov voljeni Real, šampion Evrope da im bude prvi plej ma onakav sastav + im duguje milione. Taj ne bi ostao taman i da je dobio veću ponudu nego sto sad ima.

 

Petrušev je još gori, decko je sebe zamislio u NBA i kraj. Taj bi letos i Real odbio samo za tu mrvu nade u Filadelfiji.

Кампацо није никако могао, кул.

Што не вратисмо Петрушева пре неки дан кад се вратио у Европу? Он зна систем а нама силно фали четворка?

Што нам Вилдоза побеже још у сред сезоне у ПАО?

како се такве ствари не дешавају у другим озбиљним клубовима који претендују да буду у ЕЛ врху?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...