Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ovo zviždanje Šabazu je zasluga kratkog minulog rada. U duplom derbiju je bio loš, a večeras još gori. Navijači ga gledaju da nastavi tamo gde su Vildoza i Kampaco stali, a on nije ni njihova senka. Treba mu dati još koju šansu ali ni to strpljenje neće dugo potrajati bude li igrao ovako kao večeras u narednim susretima.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor_ said:

Vece su sanse da Davidovac bude najbolji skorer lige nego da Teo ovako igra redovno. Ocekujem vec sledeci mec po starom sve, i u Virtusu je blistao na momente. 

Nije ni realno očekivati ovo od Tea svako kolo, a valjda nije sa tom idejom ni doveden. Ovo je sve iznuđeno bilo jer je igrač koji treba da nam je prva violina u kanalu bez dna.

Nama samo preporođeni Šabaz može spasiti sezonu. Varijanta Teo the Saviour je iznuđena i dugoročno neodrživa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne treba nikog Silbovati, nego potpisati cetvorku i peglati sa ovim sto imamo. Sabaz mora da proigra, on je jednostavno dokazan EL igrac koji je usao preslabo u sezonu, a jebiga, nismo mimo njega uspeli da pobedjujemo. Da jesmo, siguran sam da bi se laganije gledalo na ove njegove partije. 

Edited by Markoss
  • Like 38
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drago said:

Ovo zviždanje Šabazu je zasluga kratkog minulog rada. U duplom derbiju je bio loš, a večeras još gori. Navijači ga gledaju da nastavi tamo gde su Vildoza i Kampaco stali, a on nije ni njihova senka. Treba mu dati još koju šansu ali ni to strpljenje neće dugo potrajati bude li igrao ovako kao večeras u narednim susretima.

Desava se da je igrac u kanalu ali daj sve od sebe a kod njega je vidljivo da to ne radi i otud frustracije. Vjerujem da ga niko ne gleda kroz prizmu Facua, razliciti su igraci.

Treba nam ko ozeblo sunce

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

Ne treba nikog Silbovati, nego potpisati cetvorku i peglati sa ovim sto imamo. Sabaz mora da proigra, on je jednostavno dokazan EL igrac koji je usao preslabo u sezonu, a jebiga, nismo mimo njega uspeli da pobedjujemo. Da jesmo, siguran sam da bi se laganije gledalo na ove njegove partije. 

Stiže četvorka uskoro. NB 44. 😄

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kontra said:

 

E vala nećeš me ubediti da Zvezdina košarkaška publika zviždi igračima zbog ovoga što si naveo.

 

Zvižde zato što ne pogadja a celo leto im je pričano kako je najskuplje pojačanje u istoriji kluba. E, sad, pošto Čoviću ne prija da oseti gnev na svojoj koži danima se crta Nejpiru meta.

 

Njegova igra ne valja jednim delom zbog ovoga što si naveo, ali postoje u njegovoj igri mnogo veći nedostaci. Veoma je loš u globalu.

Nemam nameru nista da te ubedjujem.

Covic je odavno zasluzio govnjivu motku a ne zvizduke, ali to nema veze sa Napierom. 

Veceras je pogadjao 5/11 iz igre tako da nije zbog promasaja dobio zvizduke niti bi to bilo ispravno. 

Kampaco je sutirao gore a bio i vise placen pa mu niko nije zvizdao.

Veceras Teo ore parket, rve se sa Bongom, baca se po parketu, poziva navijace da saju podrsku, dok Shabazz prodaje lopte i ispraca igraca pogledom kako polaze umesto da istrci.

Bori se, skaci, igraj odbranu i nece ti niko nista zameriti.

Sto rece Chaos debelo je kompenzovan za po koji zvizduk, radi javni posao za ogromne novce.

Ovo sto on igra sada je Pulen sa aliexpresa.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Shabaz ce krenuti, pitanje samo kad i koliko ce stete napraviti do tad. 

Mogao bi Svaropulos narednih par meceva da ga ostavlja na klupi, pa da ulazi sredinom prve, da ga malo rastereti pritiska, i da se odrade neke akcije da iz izolacije napada prodorom kos. Takodje mi se ne svidja sa sad mali broj akcija za Gidraitisa na sutu. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Shabaz ce krenuti, pitanje samo kad i koliko ce stete napraviti do tad. 

Mogao bi Svaropulos narednih par meceva da ga ostavlja na klupi, pa da ulazi sredinom prve, da ga malo rastereti pritiska, i da se odrade neke akcije da iz izolacije napada prodorom kos. Takodje mi se ne svidja sa sad mali broj akcija za Gidraitisa na sutu. 

Šabaz će lakše ući u formu kad imamo Teodosića i Yaga u formi da ga pokriju. I istog sam mišljenja da mi se ne sviđa što je Giedraitis izgubio ulogu u ekipi. On nam treba ko leb nasušni.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Sector said:

Zbilja kolika je kvota da Prađed prelazi 0 skokova?

 

Prilika za kockare sa najvećim mudima da uzmu neke pare.

 

7 skokova pradjeda, nije lose.

 

2 hours ago, Sector said:

Cirkuzant Davidovac kupio sebi doživotni ugovor ovom trojkom. 

 

Uz 7 skokova, imao je 5 poena i 2/3 iz igre, 3 ukradene i 1 asistenciju. +10 sa njim na parketu.

 

Nije lose za jednog cirkuzanta.

  • Like 11
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Kontra said:

 

Zviždanjem igraču se baš podstiče igrač. Što je najgore uopšte se u igri i ne vidi da mu nije stalo.

 

Kakvih je sve prošlo kroz Zvezdu bez zvižduka. Sramota je al kako hoćete.

Šabaz je prvi utrčao na drugu stranu terena da čestita Jagu. Tako da je teško reći da mu nije stalo. 

Prizivanje silbovanja je Čovićeva zaostavština. To mu je uspeh da čak i oni koji su kao protiv njega su usvojili isti obrazac ponašanja. 

Silbovanje je verovatno najveći promašaj u Čovićevoj eri. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Šabaz će lakše ući u formu kad imamo Teodosića i Yaga u formi da ga pokriju. I istog sam mišljenja da mi se ne sviđa što je Giedraitis izgubio ulogu u ekipi. On nam treba ko leb nasušni.

On pod senkom Nejpira prolazi bez komentara. A ako pogledas primera radi dva derbija, vise poena smo primili preko njega nego Nejpira. 

A sa druge strane u napadu ne isporucuje ocekivano. 

Silbovanje legit rec za dodati u recnik. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kontra said:

 

E vala nećeš me ubediti da Zvezdina košarkaška publika zviždi igračima zbog ovoga što si naveo.

 

Zvižde zato što ne pogadja a celo leto im je pričano kako je najskuplje pojačanje u istoriji kluba. E, sad, pošto Čoviću ne prija da oseti gnev na svojoj koži danima se crta Nejpiru meta.

 

 

Upravo to. Uvek je bio modus operandi da se napadne "krava muzara" i skrene pažnja sa npr. pitanja ko je kriv što od tolikih četvorki istu igra Mitrović jer su ostali neupotrebljivi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Sto rece Chaos debelo je kompenzovan za po koji zvizduk, radi javni posao za ogromne novce.

 

 

Poštujem vaš stav, šta mi drugo preostaje.

 

Ali se duboko ne slažem sa izrečenim. Em, vidim da je Šabazu stalo do igre. Em mislim da zviždanje sopstvenim igračima, pogotovo tokom meča, nije navijanje. No dobro, sto ljudi sto ćudi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Po izjavi Sferopulosa čini mi se da neće biti doselekcije dok se Lazić i Nedović ne vrate na teren i dok njih ne vidi na terenu i ima celokupnu sliku ne verujem da će odlučivati. Jedina promena će verovatno biti povratak Bjelice u ekipu. 

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo sahbazovanje, nema od toga nista.

Ostaviti ga malo da se bori za minute sa Yagom, odraditi malo akcija za njega a ne da on hobla parket kao Ivanovic po 20 sec, raditi na pnr u Aba utakmicima.

Posto garant ne bi dovelii drugog pleja od 2 milke opraviti ovoga.

Prvo malo servis, ne mora odma zamajac da se menja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...