Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

11 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nije sve tako crno. 

Bayern kuci

Barsa u gostima

Fener kuci

Oly u gostima

Milano kuci

Efes kuci

Valensija i Baskonija u gostima

Alba kuci

Real u gostima

Makabi u gostima ( prazna Arena )

Pao u gostima.

 

Prvo Bayern da se dobije pa polako. 

Miki nemoj da se ljutis, al ti si najveci optimista na forumu 🙂

 

05onfire1-xp-super-Jumbo-v2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno mi je da svake godine citam isto... i ne zasluzujemo pobede kada nam je ovakva navijacka narav. Stoji sve, teski porazi, pre svega psiholoski... Ali zar mora odmah na pocetku da se otkazuje podrska klubu za koji tvrdite da volite?! Ocigledno ga ne volite. Volite ga samo kada pobedjuje izgleda. 

Ja imam sezonsku, kao i svake godine, i ici cu i odgledacu do kraja svaku utakmicu i pruzati podrsku svom klubu! 

5 utakmica je samo odigrano... Stvarno sam razocaran u ljude ovde kada vidim sta pisu. 

Puna podrska igracima! 

  • Like 5
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Bishop said:

Mnogo više nego ova večeras po meni. Prošle godine smo startovali sa 1-6 i bili konkurentni za TOP8, a +2 u Aba ligi i to brejk na gostujućem terenu vredi mnogo više nego ova utakmica večeras.

 

Osim ako nisi očekivao na početku sezone da je ova ekipa kadra da osboji EL...onda jbg 😐

Cime cemo se tesiti kada izgubimo i u ponedeljak? 

To je nas glavni problem sto necemo da budemo iskreni prema sebi i da kazemo da mnogo toga ne stima oko ekipe. Covic nije smeo da dozvoli da mu igraci izbuse trenera a da sezona je maltene pocela. Ne moze jedan Teodosic da smenjuje Trenera i da pravi paktove sa ostalim igracima kako bi se oterao Ivanovic. Ova sezona ce biti teska za gledanje sve dok se ne izbaci trula jabuka iz svlacionice.Moze sada covic da prica sta hoce da dovede i Bookera iz Sansa ali ni to nece promeniti cinjenicu koliko se uopste nisam povezao sa ovom ekipom, za razliku od prosle sezone kada su bili Vildoza i Facu.Protiv Sferopulosa nemam nista ali je jasno da se nista nece menjati oko hijararhije i da ce se domaca osnova opet pitati za sve

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

Moze li neko da okaci situaciju kada smo na minus 3 i kada Jago sam cupka u mestu i bukvalno mase Teodosicu da mu baci loptu gde ga je mr.egomanijak iskulirao za sve pare

Post iznad tebe je citirao bas post sa tim klipom

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mile1 said:

Cime cemo se tesiti kada izgubimo i u ponedeljak? 

To je nas glavni problem sto necemo da budemo iskreni prema sebi i da kazemo da mnogo toga ne stima oko ekipe. Covic nije smeo da dozvoli da mu igraci izbuse trenera a da sezona je maltene pocela. Ne moze jedan Teodosic da smenjuje Trenera i da pravi paktove sa ostalim igracima kako bi se oterao Ivanovic. Ova sezona ce biti teska za gledanje sve dok se ne izbaci trula jabuka iz svlacionice.Moze sada covic da prica sta hoce da dovede i Bookera iz Sansa ali ni to nece promeniti cinjenicu koliko se uopste nisam povezao sa ovom ekipom, za razliku od prosle sezone kada su bili Vildoza i Facu.Protiv Sferopulosa nemam nista ali je jasno da se nista nece menjati oko hijararhije i da ce se domaca osnova opet pitati za sve

 Zato što je ekipa Partizana u rangu KK Tamiš iz Pančeva i veliki je kiks ako se ne dobije meč pred 20000 njihovih navijača, jel da? OK, sve jasno

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Sector said:

ABA derbi je bitan možda čovićevim botovima, da pravdaju novi raspad u EL i oproštaj u decembru sa manjkom sreće ili šta već. 

 

Btw tu će KKP biti pod manjim pritiskom i očekujem lakšu pobjedu ali kao što rekoh, nebitan meč. 

Itekako bitan mec u ponedeljak.

Eventualnom pobedom, vrlo verovatno uzimamo prednost domaceg parketa,  pogotovo posle poraza njihovog od Mege.

Biti sampion nije mala stvar, i kao takav skoro obezbedjujes EL i dogodine sasvim sigurno.

Jasno je da smo svi razocarani, ali treba ici napred, i gledati sa vedrije strane.

Pobedom u ponedeljak, opet se stvara pozitivna atmosfera i ide se u dobrom raspoloženju na Bajern.

 

Prednost EL je sto ima dosta utakmica, i lako moze da se anulira neki poraz, kao ovaj, nekom serijom pobeda.

U aba je druga prica i tu jedan mec moze da odredi sezonu. 

 

Nema kukanja nad zlom sudbinom. Rad i samo rad. Na greskama se uci, pa da vidimo da li su naucili.

Edited by No name
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sabaz je imao 7 TO, vecinu u kljucnim momentima, dao 1/2 ft u drugom poluvremenu, Aleksa ga napunio i vratio ih u zivot, da li je realno da je back-up plej nas glavni problem?

 

Edit: jeste Teo promasio 3 bacanja, zakasnio pas Jagu da sutne sa 8m, ali je pravi problem Sabaz.

Edited by leki bg
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Jos sam u soku posle ovog, au bre, gotov mec, Sferopulos rastavio Zoca penzosa na sastavne delice i onda pomracenje uma 6 minuta, Boze Gospode na sta je ono licilo.. 

 

Teo je kosarkaski Katai, delovalo mi je da mu se nasla uloga da bude koristan i da drzi svlacionicu, a ispostavlja se da je kancer i u igri i u drzanju ekipe da osvoji sta treba... Ono na kraju, izivljavanje i ispucavanje u derbiju EL na posed-dva je nevidjeno nesto...

 

Dovesce to Janis u red verovatno, zna da vodi tim, oseca utakmicu za razliku od repatog, deluje kao da drzi uzde, klupirao Sabaza vrlo brzo koji je izasao na lagano blejanje na nekoj nebitnoj koledz zajebanciji... 

 

Sa Zalgirisom sam pricao sam ja u 3/4 bio oznojaniji od Sabaza uz Tv, Pepsi i Gricka... baja igra 20% mogucnosti, cuva se max, probije prvu liniju, krene u drive i kada treba da udari u. meso pod kosem. i zavrsi/uzme faul, stane i kao nesto kreira i baca krompire... Za 2 miliona ima da pokidas oba prednja ukrstena, aman, covece, znas ti koje su to pare.. Kod Radonje za 300000 su leteli u reklame i kamermane... 

 

Daj da Janis ovo zategne nekako da bude barem gledljivo u EL...

Edited by Mr.Consular
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Filbi said:

Kako ono bese kada se dovode pojacanja - jednog Dusko jednog Covic

 

ok posto su oterali Duska sad je red na nas navijace jednog da oteramo

 

sto se mene tice prvo  Mr Lateralne kretnje

Prvo sa vrha. Onog koji ih sve kamara, napuni parama i važnošću i onda uskladišti na klupu i tribine. Kao da smo magacin Maksija a ne profesionalni KK.

 

Teodosića možeš oterati, udbaška vaška ako preživi i ovo može sutra dovesti lično i Zagorca i Dangubića u paketu, čisto da obrne krug bezobrazluka i kriminala. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, berti said:

Šabaz sada izgleda kao greška, a u momentu dovodjenja svi smo.bili odusevljeni. Za jebenog Teodosica smo bukvalno svi znali sta ce da bude.

Ja Teodosicu osim forsiranja u zavrsnici nemam sta da zamerim. Nasa igra sa njim na terenu deluje smisleno i organizovano. Ostvaruje saradnju sa svim visokom igracima. Sabaz da igra kako treba ovaj ne bi ni bio na parketu u tim momentima kada siluje sut za 3p. Minutaza mu direktno zavisi, opet, od Sabaza. Teodosic treba da igra 15 do 20 minuta max, umesto toga igra 25 jer prvi plej Sabaz ne moze nista da organizuje, napadi sa njim na parketu uglavnom isticu pa se uzimaju sutevi preko ruke, nema saradnju sa centrima, deluje odseceno od ostale cetvorice. Sa boljim Sabazom bi bilo i manje Teodosica na parketu i on bi konacno dobio ulogu kakvu i treba da ima u ovim godinama - da odmeni prvog pleja, a da nam igra barem u napadu ne trpi previse, sto je slucaj u nasim timovima poslednjih xy godina.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Iskreno pisa mi se za krsenu ABA ligu gdje imas u istom trenutku eventualno 2 ozbiljna tima, 2 prosjeka koje kantaju u Eurocupu i ostatak polu profesionalaca.

 

Proale godina kad smo izgibili ABA ligu nikakvo razocarenje nisam osjetio, kao ni nikakvu pretjeranu satisfakciju kada smo je osvojiki zadnjih ne znam koliko x puta. 

 

Jel nismo zasluzili da jednom budemo top 8 tim, da se borimo ravnopravno bez maloumnih poteza uprave i kojekakvih budala. 

 

Iskreno menjam ABA titulu za jedno top 8 ravnopravno odmjeranje snaga pa sta bude bude.

 

Msm koja je vise poenta igranja EL alo ces kretati svaku sezonu sa 1-6/7/8/9/10, gubiti dobijene utakmice i sta ja znam i uvijek nam nesto mali fali, za pobjedu, za prolaz dalje, uvijek sekunde fale, jer smo jebeno neozbiljni kao klub.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bruda said:

Ako se to dogodi biće samo još jedan dokaz da navijači zvezde ne zaslužuju baš ništa.

Navijači zvezde zaslužuju da posle 10 godina igranja evrolige njihov klub makar za pedalj napreduje, ali ne, naš vrsni GM Čovke ne da. Dosta je više njegove vladavine, svaka čast za sve do sada ali kao i u svim sferama života potoje neki limiti određenih ljudi. Njegov smo videli i to nije loše ali mi navijači bi smo nekog koji može da podigne klub za stepenicu više. Hvala za sve ali vreme je za promenu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...