Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Igor_ said:

Mi smo luzeri i to je kraj. Luzerski mentalitet je od kad igramo. Prosle sezone sam to napisoa i svi dizali drvlje i kamenje ovde. 

Gubimo dobijene meceve i vicemo "dobro je, nije bilo lose... " to rade fenjerasi a mi smo uvek to i bili. 

 

Imamo 1-4 i vrlo izvjesnih 2-7 ili 1-8 sa 12 mil budzetom ali nekima je ovo super sve samo su forumaši nepristojni. 😄

 

Mornar bi imao ovakav skor. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Ocekivao sam laganih +15 za njih a na kraju smo im mi prodali utakmicu. Ne znam ko je ovde bese pisao da Partizan ima glavu i rep. Smesno. Kakav krs od tima su oni. Samo mi smo jos veci krs pa u duelu dva ocajna tima dobio je onaj manje ocajan. Generalno sam mnogo vise ocekivao od njih. Moze da se igra, samo da se posloze malo bolje uloge. I da se otera Davidovac. 

O penzioneru iz Valjeva ne bih da ne dobijem ban zbog vredjanja. Mada nije zasluzio ni da se vredja, samo ignor.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Teodosić stalno privatizuje kraj utakmice ne samo kod nas. Kad bi se pogledala kvota, verujem da je Teodosić jedan od najlošijih clutch igrača. Trener sa autoritetom neće dozvoliti takvo ponašanje, pa ćemo da vidimo jel Sferopulos ima taj autoritet. Ali opet bar se videla želja, meni je muka kad vidim Sabaza i njegovu nezainteresovanost za pobedu. Suma sumarum, očajan mentalitet tima, očajna konstrukcija tima i menjace i trenere i igrace ali ljude koji su napravili ovu skupu kantu od tima nikad. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

Just now, Smrtokapa said:

Razumem da su vruće glave, ali dajte malo samokontrole.

Kako da ne. Izgubili smo utakmicu koja je bila skoro dobijena i sad da se očekuje minimum dostojanstva od forumaša.

 

Kad se ne bi histerisalo, moglo bi da se uvidi da pomaka ima u odnosu na dosadašnju igru. Vratili se posle -15, igrali odličnu odbranu većim delom. Sferopulos je pravio korekcije tokom meča.

Ono što se ne može korigovati tako lako je loša selekcija. Dve četvorke su igrale ukupno 0 minuta, Davidovac je igrao jer nema ko drugi, uz povrede dva igrača iz spoljne linije nije bilo prostora za neku reakciju u četvrtoj četvrtini.

Teodosić i Nejpir su takvi kakvi su, svakako smo bolji sa njima nego bez njih, pošto svakako nećemo dovesti Kampaca umesto nekog od njih. Na treneru je da proba da koriguje očigledne probleme u njihovoj igri. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Eddard said:

Ja dođoh da kažem da je Teo još uvek veliki majstor ove igre i da ste srećni da možete da ga gledate u vašem dresu, ali videh da se, well, eufemistički rečeno, većina ne bi složila sa tom konstatacijom. Šta bi bilo da je odigrao kao Punter, ne mogu ni da zamislim, a on uopšte nije bio loš. Mislim hvala na 3 bacanja, ali do tada je bio sasvim ok. 

Pa vi ste dobili tako sto ga je Zeljko zakucao za klupu

  • Like 2
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Samo polako, sve je ovo normalno, ja odgledao i sada sam hladan kao špricer, KK više ne postoji, fudbaleri imaju još jednu šansu protiv Lajpciga, nije ni zvezda sve u životu, oni su masno plaćeni za ovaj posao koji rade, ja dajem iz svog džepa i još rusim svoje zdravlje. Pozdrav kolege i koleginice forumasi, budite dobri.

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

 

Imamo 1-4 i vrlo izvjesnih 2-7 ili 1-8 sa 12 mil budzetom ali nekima je ovo super sve samo su forumaši nepristojni. 😄

 

Mornar bi imao ovakav skor. 

Sto je najgore dobijamo u Aba ligi i onda opet ide prica "aba liga je bitna".

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mendez said:

A zasto je Yaga zaboravio na klupi? Momak nas pokrenuo i zakuca ga za klupu.

Jago je poceo da baca rakete, nismo imali unutrasnju igru, a znalo se da ce trojke stati i mislim da je kouč ocekivao da Teo to promeni, da proigra nekog pod kosem... naivcina. Teo igrao isto sto Jago samo losije.

Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Mi sa Teodosicem na klupi nemamo nikakvu organizaciju igre i ne licimo na tim

Ma Teodosic junak veceras, hvala mu sto nas je drzao u igri. Sta sve nece da se procita. Nema ko da organizuje bez njega, samo jos 2 pleja imamo neracunajuci njega, a tu je i Hanga.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

kako nas je samo prodala valjevska prevara, pa ovo je necuveno..

4 bacanja u klacu, alo jbt to je jebeno bacanje..

ovo sam samo od zagorca video ali to nije bilo u klacu...

plus cigletina za lomljenje table na -3...

bukvalno je usrao celu tekmu, hoce da prelomi ceo mec a ne moze vola u dupe da ubode i jos kao slag na tortu ova bacanja...

aleksa je usao u ritam, nista cudno i sto nismo videli. trebao je janis menjati sabaza na njemu, jago mu uopste nije lezao i pravio mu je probleme na obe strane. ili hanga da je preuzeo, ali lako je sad pricati... imali smo 11 na 5 min do kraja, nije to sad ne znam kakva prednost i lako se to okrece za to vreme.

ali opet prvo sabaz, pa onda i teo su nas prodali. sabaz opet mrsomudi kad treba da lomi, bolje da je isao na sut. za tea nema komentara, bukvalno nas je prodao. bacanje za 80-81 sto opet vraca nama psiholosku prednost, pa 3 bacanja da se iskupi za to promaseno, pa i to sjebe i opet ima trojku za 84-84 on lomi tablu..

35 poena smo primili u 4/4, neverovatno.

 

imali smo ih, bukvalno dva suta smo trebali da smestimo i dobili bi. 

glup poraz, ali smo videli da i te kako mozemo sa njima.

ne znam zasto je yago presedo veci deo 4/4 a bio je vruc i mogao je da prelomi a ovako je aleksa iskocio... 

 

stvarno teo 4 magija, 4 bacanja promasi u klacu. 

generalno smo bili skroz ok sve osim pocetka. cak i odlicni s obrzirom da je sveropulos tek dosao. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

Ali lik što nije hteo da doda Yagu da šutne za 3, kao da igraju ispred zgrade, a on doneo loptu...

Zakasnio je da doda tu, bukvalno je imao Yaga samog na sekundu ali kad je vidio da PJ izlazi na Yaga zvao je Luku da brze postavi pik kako bi se otvorila pozicija za sut. Steta.

 

Ipak i sledeci napad smo ocajno krenuli u sut za 3, ZZ kome treba 5 sekundi da prevede loptu a lako je mogao i izgubiti loptu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...