Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

15 minutes ago, srlepajce said:

On je sam rekao da se vidi stepen povrede i na sledecem treningu

Daj ne zajebavaj

 

Kad se to jos dogodilo?

Ja ga nisam video na snimcima akcija, samo na ovoj fotografiji grupnog pozdrava. Ne kažem da nije učestvovao, ali iako je na poštedi sasvim je normalno da bude na prvom treningu novog trenera.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mile1 said:

Imao je povredu zvanu ivanovicitis

Povredu u predelu prepona. A Nedo, Nedo. Mada se oni baš, baš nisu mirisali. Od Duškovog dolaska. Tako da mi nije ništa čudno. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Deluje mi da neki ljudi, a normalni likovi, previse sve ovo shvataju k'srcu. A to nije dobro. Moze ta nervoza da se prelije i na licni civot.

 

Sve u svemu, dugacka je sezona. Niko ne moze da zna ni kakva ce biti ni kakva bi bila.

 

Ali ovaj neki latenti hejt od samog pocetka sezone, nije u sustini dobar.

 

Eno onaj decko polomio ruku zbog Partizana. 

 

Htedoh reci, samo malo relax, bice ovo loooda sezona.

 

A kada ne bi bila takva, onda to ne bi ni bila nasa Zvezda ❤️

Edited by BojanaCZV
  • Like 28
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kankkunen said:

Samo neka je Nedara dobro, to je važno ... da batalimo abrove i rekla-kazala.

Sutra nas čeka gostovanje u Železniku, da se poželi dobrodošlica novom treneru kako dolikuje.

Šta je bilo - bilo je, idemo dalje.

 

Vatreno krštenje.

 

Vidjećemo kakvu će reakciju pokazati momci na vrućem gostovanju. 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Nellthe said:

Ako je covjek osjetio zadnju lozu ili bilo kakvu povredu, naravno da ga neces forsirati u 4. utakmici regularnog dijela gdje je ekipa u dvocifrenom minusu od samof pocetka... Mislim stvarno gluposti koje ljudi pisu...

Ovaj moj odgovor je sala na danasnje abrove. Imao je zaista povredu zadnje loze

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teo/Neda u izlasku/koncertu "cuvene" Prije:

 

1.Pivo

- Teo Nedi - "Znas onaj repati mnogo mrsi sa onim treninzima"

- Neda - "Ma pusti ga u q... maltretir'o me celu proslu sezonu, al' Gazdin covek mora ga postujemo"

2.Pivo

 - Neda - " Uuuuu eeee sto dobra ova Prijina pesma Sabotiram"

 - Teo - "mhmnnh ..."

3.Pivo 

 - Teo vec malo zakvrno ocima " Sta rece, da ga sabotiramo?"

 - Neda "M'da, on ce mene klupira ...."

 

I tako ode gos'n Dusko, a za sve je kriva Prija, niko drugi!

  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

Just now, nunilo said:

Teo/Neda u izlasku/koncertu "cuvene" Prije:

 

1.Pivo

- Teo Nedi - "Znas onaj repati mnogo mrsi sa onim treninzima"

- Neda - "Ma pusti ga u q... maltretir'o me celu proslu sezonu, al' Gazdin covek mora ga postujemo"

2.Pivo

 - Neda - " Uuuuu eeee sto dobra ova Prijina pesma Sabotiram"

 - Teo - "mhmnnh ..."

3.Pivo 

 - Teo vec malo zakvrno ocima " Sta rece, da ga sabotiramo?"

 - Neda "M'da, on ce mene klupira ...."

 

I tako ode gos'n Dusko, a za sve je kriva Prija, niko drugi!

 

Teo Dušku kad mu Duško kaže da je logična njegova dosadašnja minutaža:

 

Tebi je logično, a meni toksično

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nek grmi jako said:

Budući da se sve više pominje smena u rukovodstvu KKCZ i eventualni odlazak doktora robotike iz Železnika, važno je napomenuti da u tom kolopletu postoji nekoliko scenarija, od kojih bi najlakšu tranziciju proizvela njegova želja da svojevoljno napusti Mali Kalemegdan zbog godina ili zdravstvnog stanja.

 

Ako to ipak ne bude slučaj i ako doživi frontalne i bočne udare kako bi na silu otišao, onda će to povući nekoliko ozbiljnih konsenkvenci za onoga ko bude hteo da ga nasledi i za one koji stoje iza nekoga takvog, budući da će doktor robotike svakako otvoriti zlatni padobran, satkan od duga koji će njegovi naslednici morati da mu isplate.

 

Stavke toga duga biće raznorodne, od višegodišnjeg korišćenja njegove infrastrukture u Basketlendu i Bakset Sitiju za šta, neka niko ne sumnja u to, postoji precizna evidencija za sve kategorije sve do jednog evra, pa do grba Crvene zvezde koji je doktor robotike 2011. povratio od Milana Beka, kome se po tom osnovu tada dugovalo oko milion evra...  I čiji je, osnovano se pretpostavlja, sada doktor robotike titular glavom i bradom.

 

Sve u svemu, biće to jedan lep penzioni fond za doktora robotike iz Železnika i svako ko želi da preuzme KKCZ bolje neka odmah uklaviri te troškove, da se posle ne bi češali po glavi...

 

Jer, doktor robotike sve dokumentuje i ima nameru sve da im naplati kada za to dođe vreme.


Koliko si više dosadan sa ovim... Toliko si smorio, da sam morao da izađem iz stanja trajnog mirovanja da ti to kažem.

Doktor robotike, doktor robotike iz Železnika - ponavljaš ove fraze i frazetine već mesecima unazad. I valjda misliš da je to zanimljivo i da na vrhunski način koristiš stilsku figuru ponavljanja, a ustvari samo otkrivaš da očigledno imaš neki lični sukob sa Čovićem, pa misliš da je OK da to i ovde prelivaš i spamuješ besomučnim ponavljanjem.

Svi drugi koji kritikuju Čovića - podrška u 95% slučajeva.
Niko od nas ne zaboravlja gde smo bili 2011, ali čovek ima tu neku autodestruktivnu crtu, očigledno je nepopravljiv i svake, ali baš svake godine će neronovski spaliti Rim, dokle god bude imao pristup vatri.
 

Edited by Bob McAdoo
  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Teo Dušku kad mu Duško kaže da je logična njegova dosadašnja minutaža:

 

Tebi je logično, a meni toksično

Pre mesec dana niko nije čuo za Priju.

Danas svi znaju reci svih pesama.

"Kad sam mogla prstom birati ..."

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...