Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

6 minutes ago, fradler said:

Bljuc pise da je Partizanu potvrdjena wc za el, mi smo jos na cekanju... 

Nije nam jos proknjizena transakcija... Samo vikend da nas ne uhvati

Link to comment
Share on other sites

Реал апсолутни фавотит против Олија. Пирејци се могу надати лудом шутерском дану и да кључни играчи Реала не одиграју на свом нивоу.

ПАО је одвартна екипа, навијаћу за Фенер, доста ће зависити и од судијског критеријума. 

Резиме: Свим срцем за Олимпијакос, а само да ПАО не буде шампион.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

IMG-20240524-122854.jpg

 

Od kad ovo pricam ima jedno 2 godine, ali drago mi je su ljudi poceli da kapiraju.

 

Po meni nije vazno da li ce proci u finale ili ne, Barcokas je najbolji trener u svakom slucaju. Svaka cast Mateu sto je osvojio sa Realom, svaka cast Atamanu sto je osvojio sa Efesom koji je imao daleko najbolji bekovski tandem u ligi ili sada sto je otisao na f4 sa 2. najvecim budzetom na plate u ligi, sve je to super, ali za mene su jedina dva kvaliteta za merilo trenera barem sto se tice Evrope: 1. koliko ti tim igra organizovano u odbrani i napadu i pod 2. uspeh u odnosu na budzet. Kombinacijom ta 2 dolazimo do toga da je Barcokas najbolji trener u Evroligi vec nekoliko sezona. Tu nakon njega bi dodao i Sarunasa pa onda moze i ostalim.

 

Sto se tice veceras, Fener-Pao navijacu za dobru kosarku iako bi mi bilo draze da prodju Saras, Guduric i Kalates jer gotivim svu trojicu dok vamo jedino Vildozu koji cek verovatno igrati 5minuta. A Real-Oli naravno za Olimpijakos i gdin Barcokasa, bukvalno sve gud gajsi u timu, hard difens, drage boje dresa, nemam dilemu. Sve onako kako zamisljam Zvezdu na visem nivou to je Olimpijakos.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kako se bliže utakmice, sve više naginjem ka Feneru, baš su duboki, više igrača vrlo može da iskoči sa par trica ili dobrih sekvenci. Calathes je imao odličnu seriju protiv bekova Monaka, Nunn i Sloukas su veliki izazov ali se ne bih iznenadio da jedan od dvojca štucne.

 

Olimpijakos po prirodi stvari ne volim ali ne mogu da ih ne simpatišem protiv Reala, kada se uobjektivim nekako baš volim da gledam njihove utakmice, verujem da će Kampaco imati takođe veliki izazov protiv Walkupa i Gossa. Od svih ekipa Olimpijakos mi deluje u najboljoj poziciji da dobije Real na ovom F4.

 

Za narative i kontente bi Atinsko finale bilo baš odlično, ne bih imao ništa protiv. Ipak, njušim dva upset-a (ako uopšte mogu tako da se kategorišu) večeras.

Link to comment
Share on other sites

Grcki derbi u finalu bi fakat bio spektakl... S druge strane, bilo bi bas bezveze da gnusni megalomanski instant-projekat jednog narkomana pa jos sa 1 Atamanom na celu udje u finale, a kamoli osvoji. Jos ne mogu da prezalim sto ih je Makabi ispustio.

  • Like 7
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Realistički gledano, Oly je prošle godine imao mnogo bolju šansu protiv Reala nego ove godine. Prošle godine je Olimpijakos bio najbolji tim u regularci, imao Vezenkova i Sloukasa, a Real nije imao Facua a ni povređenog Decka i suspendovanog Yabuselea. Sada su svi na okupu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Protiv Atamana i za Barcokasa. 

 

Ali da, ovo je ono sto se cele godine ceka kad je evropska kosarka u pitanju. Zato mi je ovaj ligaski sistem uzasno dosadan, i bas mislim da bi dobro dosla neka reforma EL da vise imamo ovih do or die utakmica, a ne da se igra 34 kola. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Realistički gledano, Oly je prošle godine imao mnogo bolju šansu protiv Reala nego ove godine. Prošle godine je Olimpijakos bio najbolji tim u regularci, imao Vezenkova i Sloukasa, a Real nije imao Facua a ni povređenog Decka i suspendovanog Yabuselea. Sada su svi na okupu.

Dek je opet povređen, al stoji da su u boljoj situaciji nego prošle godine ... trebaće Oly-u dosta sreće.

Link to comment
Share on other sites

Volio bi nekako grcko finale i da PAO uzme cisto da vidim opseg zurke koja bi se dogodila u tom slucaju i da li bi DPG i Ataman pretekli tu. Ako ne oni onda Fener jer eto bilo bi mi smijesno da nakon sprdnje godinama Calathes digne trofej i bude jedan od kljucnih igraca tu 😄 

Ovi sto oce Oly ili Real da osvoje, da se pogledaju u ogledalo i zapitaju sto im se desilo sve pa su ok sa tim izborom 😄 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
пре 2 сата, фрадлер је рекао:

Бљуц писе да је Партизану потврдјена вц за ел, ми смо јос на цекању... 

Што је баби мило, то јој се снило.

Баш данас да се објави пред почетак КЛС...

Edited by Систем те лаже
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Napali su pre svega publiku Panatinaikosa koja ni najmanje nije zelela sukob sto je za svako osudjivanje i nista sem kukavicluka. Nista neocekivano na zalost od strane Turaka.

 

Utakmica ce biti na rubu prekida svakako, narocito ako PAO gubi i narocito posle ovoga.

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

Dolazi žena sa posla i kaže: pročitala sam da je danas f4 el, imaš slobodno popodne, a sutra smisli gde ćeš da nas vodiš.

 

Ja:

 

Moze-sajt.jpg

 

Ode u drugu sobu i vraća se:

 

the-end-of-episode-5-really-reminded-me-

  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...