Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Edwards počeo sezonu sa indeksima -7 i -11. Treba i to znati.

 

Još jedan neverovatan podatak je da je Larkin u porazu od Reala imao plus minus -47!

 

Ipak pobedu odnosi Asvel, ono što su oni odigrali danas je suvi horor, ajde da je Partizan nešto iskidao nego prilično regularna utakmica gde je samo Ledey bio na baš visokom nivou, ostali neki prosek.

Link to comment
Share on other sites

Asvel - Partizan: Ocekivana tragikomedija domacina kako na tribinama, tako i na terenu. Jednostavno ovaj klub nije za EL, na silu su ubaceni u drustvo bogatasa, a ne zele da trose novac. Pritom, sistem igre ne postoji. Bice ovo najlakse gostovanje, mada vec vidim par pobeda Asvela u gostima u stilu "svako moze da dobije svakog".

 

Efes - Real: Efes je dosta slabiji nego ranijih sezona i jedino u sta su mogli da se uzdaju je umor i nezainteresovanost gostiju. Posto to nije bio slucaj, samo se postavljalo pitanje kojom razlikom ce sampion da protutnji kroz Istanbul.

 

Alba - Baskonia: Ovaj mec je bio rezultatski zanimljiv - Alba je ipak ozbiljnija ekipa od Asvela, a Baskonia je po kvalitetu igraca svakako blize dnu nego sredini tabele. Na kraju, bitna pobeda gostiju.

 

Panathinaikos - Bayern: Gosti su skupo prodali kozu, ali ovo je bio mec u kojem je PAO morao da pobedi. Domaci se jos traze, imaju problema sa povredama, ali bice sve bolji kako sezona odmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, СтелаРоса said:

Ja bih rekao da Asvelu samo treba bolji trener. Verovatno ni tada ne bi pravili ne znam kakve rezultate, ali bi sigurno izgledali ozbiljnije. I slabiji sastavi na papiru od Asvela igraju smisleniju kosarku, tako da mogu i oni sigurno da pocnu da makar izgledaju kao tim ako nista vise od toga.

Imao je ASVEL boljeg trenera (Zvezdana Mitrovića) pa su mu izmislili da je mobovao igrače i staff (laž, dobio ih je na sudu i morali su da mu plate ugovor do kraja) da bi doveli neTonija Parkera, tako da sad imaju baš to što su zaslužili, i od sveg srca im želim da završe sezonu bez pobjede.

  • Like 14
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, СтелаРоса said:

Ja bih rekao da Asvelu samo treba bolji trener. Verovatno ni tada ne bi pravili ne znam kakve rezultate, ali bi sigurno izgledali ozbiljnije. I slabiji sastavi na papiru od Asvela igraju smisleniju kosarku, tako da mogu i oni sigurno da pocnu da makar izgledaju kao tim ako nista vise od toga.

 

Baš tako. Nije to toliko loš tim kao što izlgeda trenutno. Ima tu sasvim finih igrača i mogla bi da se pegla ozbiljnija košarka.

 

Ali, što kaže Beo, sami pali, sami se ubili. Nek Toni nađe bratu neki drugi posao, a mesto prvog trenera prepusti ozbiljnijem treneru.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Chaos Is Me said:

Edwards počeo sezonu sa indeksima -7 i -11. Treba i to znati.

 

Još jedan neverovatan podatak je da je Larkin u porazu od Reala imao plus minus -47!

 

Ipak pobedu odnosi Asvel, ono što su oni odigrali danas je suvi horor, ajde da je Partizan nešto iskidao nego prilično regularna utakmica gde je samo Ledey bio na baš visokom nivou, ostali neki prosek.

Efes je hvatao neki priključak kad su on i Klajburn bili na klupi. Larkin je već godinu dve u ozbiljnom padu. Suštinski, problemi Efesa su počeli kad su Danston i Singlton ušli u godine.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, MrTripleDouble said:

Sad je jasnije zasto Frank Jackson nema vise mesta u NBA ligi. Covek je dozvolio sebi da poprimi oblik Sundjer Bob Kockalonea. 

 

Stasno je kako lik izgleda.

On je još relativno mlad i ima solidnu pušku, da u KKP nemamo toliku gužvu na njegovoj poziciji mislim da ne bih bio protiv toga da nam plati da probamo da ga opravimo

 

 

EDIT: što se tiče Efesa, sastav je mnogo problematičniji nego što to izgleda na prvi pogled, Larkin, Clyburn i Pleiss su na silaznoj putanji, Žižić po svemu sudeći nije to što se od njega očekivalo, Willis je dobar EC igrač ali za EL ipak malo knap, Beaubois je dobar microwave dodatak na dobru ekipu, ali nije lik koji povlači ručnu kad kola idu nizbrdo, samo je Thompson tu vrhunski igrač u najboljim godinama, po meni. Erdem Can je stavljen u vrlo nezgodnu poziciju.

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...