Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Vildoza baksuz. Sve je krenulo od njegove zajebancije i dodavanja kroz noge prema Lesoru, ukrali loptu i u kontri 2+1. U nastavku biću uz Pao, ne volim Makabi, uaa Makabi, pu, uvek ih guraju sudije. :smiley53:

Link to comment
Share on other sites

Vrhunska utakmica. Makabiju svaka cast, trebalo je preziveti onakvo prvo poluvreme Panate u punoj OAKI, bas su zilavi.

 

Slukas je igrao fenomenalno ceo mec, kao pravi veteran prepun iskustva. Ali izgubljena lopta je ponistila sve dobro i sad ce se pamtiti samo ovo na kraju. Za PAO je veliki problem bio to sto je Nunn izbacio sebe iz utakmice licnim greskama i prakticno bio neupotrebljiv u samoj zavrsnici. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

 

:classic_smile:

Jel ovo rekao 'Just zero-one, we will win this series'? 

Kakav naduvenko i placljivac, nadam se da ce ih Makabi nalupati kao kantu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brutalna tekma, baš sam uživao posle dugo vremena gledajući EL.

 

Deluje da PAO ima još dosta u rezervi, falio je učinak mog imenjaka, upropastio se ličnim greškama, šutnuo jedva 5 puta. Nisam skapirao zašto je Etaman klupirao Mitoglua, nekako mi se crtalo za njegove bravure na obe strane. Kakav carski vaterpolo koš.

 

Glupo je isticati Lesorova bacanja, nosio ih je sam u dobrom delu utakmice, uz par defanzivnih iskakanja Kalaitzakisa i Granta, a bogumi dobio je i lepe batine, ona poslednja situacija je čist faul Webb-a po ruci koji nije dunut. 

 

Šteta što Makabi igra u Pioniru, mogla je ovo biti prava pravcata krasotica od serije dve ekipe sa velikom istorijom u međusobnim okršajima. Priznaću da sam očekivao da PAO ovde prođe sa metlom ili 3-1. Nadam se da Baldwin nije sjebao ložu ozbiljnije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pierre van hooijdonk said:

Glupo je isticati Lesorova bacanja, nosio ih je sam u dobrom delu utakmice, uz par defanzivnih iskakanja Kalaitzakisa i Granta, a bogumi dobio je i lepe batine, ona poslednja situacija je čist faul Webb-a po ruci koji nije dunut. 

 

Lessort je odigrao strasnu utakmicu sto se tice svega ali ta bacanja su ubila momentum. Jebiga kada neko promasi 6-7 bacanja...To ti daje signal ako vec ne mozes ovako onda ga saljes na penale i lakse zivis sa tim. Da je ubo 3-4 bacanja bila bi druga prica.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Lessort je odigrao strasnu utakmicu sto se tice svega ali ta bacanja su ubila momentum. Jebiga kada neko promasi 6-7 bacanja...To ti daje signal ako vec ne mozes ovako onda ga saljes na penale i lakse zivis sa tim. Da je ubo 3-4 bacanja bila bi druga prica.

 

Ne bih rekao da su ubila momentum, jeste omašio brda ali tokom četiri četvrtine. Nije kao da su svaki napad hekovali i tako ubili ritam PAO-a.

 

Hoću reći razlog poraza leži u odličnoj partiji Makabija i nekoliko manjih faktora, među kojima i ta Lesorova bacanja. Nije Lesor baš ni igrač koji trpa 22 po utakmici, došlo je to negde na svoje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je onaj zadnji potez Kostasa Avramukasa dje je imao prostora da uradi toliko toga i covjek na kraju odluci da baci neki pas iz skoka bez gledanja pravo u ruke defanzivcu u onakvom trenutku. Aj da je to neki klinac no ono coek sa 1000 takvih meceva, no jbg. Odluka da Juancho jebeni igra onu zavrsnicu ispred Mitogloua i kao slag na tortu bacis njemu da sutne sam nakon timeouta i tip nekako slomi tablu sa one pozicije, treba biti karmicki dovoljno da izgube mec. Nunn je bio van ritma i u problemu sa faulovima ali je morao bolje i on i da mu saigraci pomognu malo. Lessort na ovom levelu dodje ko neka vrsta mini Shaqa dje se pusti fino klepanje po njemu ali je i do njega ovo gubljenje i to sto je uglavnom vazda van pozicije za skok bio pa se Makabi nakupio extra posjeda.

Impresivno mi je kako je Makabi dosao spreman na mec, nije ih poremetila ni ona serija trojki Vildoze ni to sto su ovi za 2 sve pogodili u prvom poluvremenu, drzali su se game plana najbolje sto su mogli i na kraju iskoristili svoje prilike. Mozda je i ona povreda Baldwina dosla ko blessing in disguise jer je Lorenzo ono hiruski odigrao pred kraj, jos sa 4 faula. Velika rola Colsona i Neboa, cak je i Webb imao par finih poteza u smallball postavama. Zasluzeno su dobili sad jbg vidjecemo sto ce bit u nastavku ali svakako mnogo su zajebani. Zao mi je malo sto se patka silji na ovom Clevelandu koji je pakao od defanzivca, on i Grant su imali nekih bas dobrih sekvenci defanzivno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...