Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

45 minutes ago, Knipex said:

Gledam sad klupu Efesa na tajm autu i poznam 5 igrača. Ostale pojma nemam ko su. Neki mali Holatz ima 7 poena i 7 asistencija. I pored svega Albu u igri drži samo Timan.

 

Reprezentativac Nemacke, igrao na SP.

 

Cuven po tome sto je potpisao za Cedevitu u Junu a onda ga oni (uz neki deal) pustili da ode u Efes i to sve tokom leta, bez da je odigrao i jednu utakmicu, mislim da se mozda nije ni pojavio na pripremama zbog obaveza u repki. Tamo je na pozajmici.  

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Kakve suteve ubacuju Panter, Naneli, Ledej... Partizan ne mora ni da igra akcije, das loptu jednom od njih i izmislice poene preko ruke. I to u kontinuitetu rade, nije da je ovo neka sreca, nego kvalitet.

Ne moze se protiv magije

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:

Tako to izgleda kad su svima rasporedjene uloge, onda i Andjusic, Jaramaz i Smaji izlgledaju keo legit EL igrači. Plus još uvek nisu gotovi sa pojačanjima, traži se još jedan plej koliko sam video, bukvalno idu na F4, da se ispravi nepravda od prošle godine. Svaka čast Ostoji i Saviću.

Tako to izgleda kada imas ogroman budzet da potpises igrace poput Pantera, Ledeja i Nanelija na vise godina. Gde su jos PJ, Kaminski, Kaboklo, Ponitka. Sve suvi kvalitet koji resava 1 na 1 situacije kao od sale i pogadja teske suteve preko ruke. Igraci poput Smajlija, Jarmaza i Andjusica koji su EL nivo su prakticno na kraju klupe, oni bi recimo u Zvezdi bili medju prve dve opcije na svojoj poziciji.

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, K.Dot said:

Tako to izgleda kad su svima rasporedjene uloge, onda i Andjusic, Jaramaz i Smaji izlgledaju keo legit EL igrači. Plus još uvek nisu gotovi sa pojačanjima, traži se još jedan plej koliko sam video, bukvalno idu na F4, da se ispravi nepravda od prošle godine. Svaka čast Ostoji i Saviću.

 

ma važi. kada bi mi šutirali 50% za tri (40% bi bilo ludilo a 35% bih potpisao), dobijali bi svaku tekmu i svima bi bile podeljene uloge

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ma važi. kada bi mi šutirali 50% za tri (40% bi bilo ludilo a 35% bih potpisao), dobijali bi svaku tekmu i svima bi bile podeljene uloge

Kad bi baba ... mi nemamo kvalitet da imamo takve procente. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, K.Dot said:


Mozemo mi da se sprdamo na forumu ali izgleda da čovke i njegovi treneri stvarno ne umeju da raspodele uloge igračima kad ne mogu ni do 35% da dobace.

 

izvini ali to sto pises je fundamentalno nepoznavanje kosarke ili neki dubioza kolektiv u smislu spina, treceg nema.

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Nema šanse da Partizan promaši plej of.

 

Kad ovako kliknu, ne može im se ništa. Defanzivno zatvore sve, ofanzivno upadnu u trans. 

 

Zadivljujuće.

Apsolutno, po meni uz Real najbolje popunjena ekipa, imaju sirinu, kvalitet, svi sutiraju, PJ im dao dobru odbranu uz nenormalan raspon ruku... jedino neke povrede ih mogu odvojiti od f4.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

izvini ali to sto pises je fundamentalno nepoznavanje kosarke ili neki dubioza kolektiv u smislu spina, treceg nema.


Ako imaš vremena objasni u jednoj rečenici meni neukom te fundamente sa visine na kojoj se nalazis ili ne moraš, onda nećemo vise da diskutujemo i to je to.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

izvini ali to sto pises je fundamentalno nepoznavanje kosarke ili neki dubioza kolektiv u smislu spina, treceg nema.

 

A sta je razlog loseg suta kod nas?

Samopouzdanje je jedan od razloga, ali pre svega uzasno losi napadi gde se sve svede na neka tri cetiri urucivanja na 9 metra od kosa i onda neki isolation.

Protoka nidje nema.

Kvalitet takodje veoma upitan. Prevelika domaca osnova za bilo kakvu ozbiljnu ambiciju, plus sve igraci koji korenje pustili kod nas jer ih drugi niko nece. Covketovi igraci, kao da su u istoj partiji.

A najveci vic, jedini koji ima talenat morao u Megu po minute.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

A sta je razlog loseg suta kod nas?

Samopouzdanje je jedan od razloga, ali pre svega uzasno losi napadi gde se sve svede na neka tri cetiri urucivanja na 9 metra od kosa i onda neki isolation.

Brate Partizan bez akcije pogadja suteve u kontinuitetu. Sve na individualni kvalitet. Preko ruke i sve prolazi kroz obruc. Iz driblinga, pored dvojice, po isteku napada, preko beka, preko centra, sve ulazi u visokim procentima, nebitno kakva je pozicija. Cak i ne samo trojke, vec i neke poludistance sto su za mnoge igrace najteze pozicije i rado ih preskacu. Naravno ima i do samopouzdanja, ali najvise do kvaliteta.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Brate Partizan bez akcije pogadja suteve u kontinuitetu. Sve na individualni kvalitet. Preko ruke i sve prolazi kroz obruc. Iz driblinga, pored dvojice, po isteku napada, preko beka, preko centra, sve ulazi u visokim procentima, nebitno kakva je pozicija. Cak i ne samo trojke, vec i neke poludistance sto su za mnoge igrace najteze pozicije i rado ih preskacu. Naravno ima i do samopouzdanja, ali najvise do kvaliteta.

 

Ma jasno. Mi imamo jako malo kvaliteta. Taj sto bi umeo da poentira pao u depresiju, proale godine onog manekena ostavila devojka.

A kad slab kvalitet uparis sa pobacaj rosterom dobijes ovo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, K.Dot said:


Ako imaš vremena objasni u jednoj rečenici meni neukom te fundamente sa visine na kojoj se nalazis ili ne moraš, onda nećemo vise da diskutujemo i to je to.

 

da ti objasnjavam kako promaseni otvoreni sutevi profesionalnih igraca kojima je jedan od glavnih kvaliteta sut, nisu promaseni zbog trenera ili menadzmenta kluba?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

da ti objasnjavam kako promaseni otvoreni sutevi profesionalnih igraca kojima je jedan od glavnih kvaliteta sut, nisu promaseni zbog trenera ili menadzmenta kluba?


Pa ko je kriv? Nije valjda da namerno promašuju? Buše trenera opet? Čović je nedodirljiv, njemu ne mogu ništa. Znači ne želiš da mi objasniš ili i sam ne znaš, mogao si to odmah da napišeš a ne da se ovako snishodljivo ponašaš.

Link to comment
Share on other sites

Stela je napisao da Partizan daje poene iz solo akcija. Pa šta je to nego individualni kvalitet. Mi bukvalno nemamo koga, sem Teodosića koji se muči kao lud da nešto napravi, ko ume da iz igre 1 na 1 napravi višak i podeli pas na slobodan šut. ZATO PROMAŠUJEMO.

 

Nema kretnje lopte, nema dobre igre 1 na 1, nema drive and kick akcija, nema high low akcija. Jedina kreacija je Teodosić. Šabaz kad uđe doživaljavamo Johny Ivanović deja vu sa tapkanjem lopte i frljokom u zadnjoj sekundi. Za to nije potrebno 2 miliona, to može i za 100 k evra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...