Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Just now, Pero_Cameron said:

To je bilo jasno onog trenutka kad je potpisao za Pao.

 

 

 

 

Tačno. Jedan od najvećih bundžija u seriji, klanjanje navijačima i skakanje u krila istim samo je dopunilo sliku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DameTime said:

 

Mislim da je G. TD ipak ironičan 😄 

 

Pa vidi, cinjenica jeste i stoji ono sto je napisao u prvom delu recenice - da je uradio vise za godinu dana nego neki godinama. Zato sam ozbiljno shvatio i ostatak posta. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ergin pokazao zasto je ubedljivo najbolji trener danasnjice. Uradio za jednu sezonu nesto za sta drugima treba godine i dzakovi para.   #GOATaman

 

Pretpostavljam da je u pitanju trolovanje, budući da ima drugi najveći budžet u ligi, da se igra PAO u odlučujućim periodima poslednje 3 utakmice svela na Nunnov individualni kvalitet i da je PAO napravio pritisak na sudije kakav se ne viđa ni u onom našem domaćem brlogu.

 

Ozbiljan respekt za Nunna, odavno ne vidjeh ovakvu individualnu dominaciju u EL. Želim da vidim da ovako maltretira i Ljulja, Fernandeza i Kozera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Čvarkov said:

 

Tačno. Jedan od najvećih bundžija u seriji, klanjanje navijačima i skakanje u krila istim samo je dopunilo sliku.

 

A trebao je da bude tuzan sto mu je ekipa prosla dalje, cisto da bi vas zadovoljio?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
29 minutes ago, Kooineeperk said:

Pa vidi, cinjenica jeste i stoji ono sto je napisao u prvom delu recenice - da je uradio vise za godinu dana nego neki godinama. Zato sam ozbiljno shvatio i ostatak posta. 🙂 

 

Meni se učinilo kao ironija, ili čak cinizam na Željkovu trenersku pojavu, ali možda grešim. :)) 

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

A trebao je da bude tuzan sto mu je ekipa prosla dalje, cisto da bi vas zadovoljio?

Zamisli da Teo sad odluci da ode iz Zvezde u Partizan i krene da skace medju grobare. :))

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

@Don Dusko taman hteodoh Mikiju da dam takav primer ali sa Kalinom. Verujem da bi ostao dosledan i ne bi video ništa loše u tome.

Odnosno da bi ostao dosledan i nastavio da jede ... 🙂

Slukasov prelaz u Pao je bas heavy.

Link to comment
Share on other sites

Nan ozbiljno pretenduje da vec sledece godine izdominira Evroligom. Ne znam koliko je sklon povredama, ali ako ga zdravlje bude posluzilo + dovedu tipa Hezonju kao sto se pricalo ja vec vidim Panatu kao najozbiljniji tim, i pored premocnog Reala. Samo kontam da je onda Grigonis bivsi posto je Papapetru ipak veci mudonja za ovakve meceve.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Kankkunen said:

pa x2

Tesko da je bas 4.2 miliona po sezoni, iako jeste Nunn paklen igrac.

  One dve tehnicke Makabiju u 4/4 su bas heavy navlacenje koje je u dobroj meri i prelomilo, jednu je dobio valjda Bartolomeu za flopovanje u duelu sa Lesorom, iako Lesor takav kontakt pokusava da prodaje non stop. Druga za Katasa jer je pljesnuo dlanovima na lako dunut faul svom igracu. U najmanju ruku bez imalo osecaja za trenutak sudija.

Na drugoj strani su pustili krljanje, onaj Panatin Larencakis je umlatio Lorenca ko vola, sigurno ni Ataman nije planirao da ga drzi toliko dugo u igri, ali kad je video da prolazi, sto da ne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nunn je imao ozbiljan problem sa kolenom i propustio je celu sezonu, nakon toga nije uspeo da se vrati na prethodni nivo u NBA, koji je bio prilicno visok i gde je bio na konstantnih 15ppg dve godine. Odlican strelac bez sumnje, kad je dosao u Lejkerse podsmevali su mu se i terali njegov les sto dalje iz svetog dresa, ali to je redovna praksa. 
Decko nije zeleo da se smuca po ivici NBA i respekt sto je dosao u najboljim godinama u Evropu gde ima sta da kaze definitivno.

17 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Šteta za Makabi, baš simpatična ekipa koja je izvlačila dosta toga iz nekoliko igrača uloge, a igrali su bez ponajboljeg igrača.

Čovićevski ispadi Janakopulosa su čini se dali rezultata kada je najviše trebalo, Buffalo i Ikatm su pored čovićizama pomogli da sve zaliči na PO seriju ABA lige.

 

Drago mi je zbog dva igrača PAO, kojima je F4 volšebno izmakao prošle sezone, dobra su ekipa i košarkaški mi se sviđaju ali prisutan je gorak ukus.

 

Auuu pa sad ce cela sestorka Exum Punter Papa Leday Nunnaly Lessort imati f4 u svom CV, vrhunski podatak koji ti donosi satisfakciju kao kad dobra riba koju sam godinama bezuspesno muvao zavrsi sa bogatim prelepim Turcinom na obali Bosfora, pa x6 (ostalima neka bude  ruski oligarh naslednik, gastoz iz Ciriha ali pristojan, Marko Miskovic i dva Srbina sa jakim firmama u Cikagu) 

 

happy end, ali ne onaj kome si se nadao ehehe

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
43 minutes ago, Don Dusko said:

Zamisli da Teo sad odluci da ode iz Zvezde u Partizan i krene da skace medju grobare. :))

Sto bih zamisljao? A sto se Sloukasa tice, jel trebao vama u zagrljaj, ne kontam?

12 minutes ago, bosMan_jr said:

Nunn je imao ozbiljan problem sa kolenom i propustio je celu sezonu, nakon toga nije uspeo da se vrati na prethodni nivo u NBA, koji je bio prilicno visok i gde je bio na konstantnih 15ppg dve godine. Odlican strelac bez sumnje, kad je dosao u Lejkerse podsmevali su mu se i terali njegov les sto dalje iz svetog dresa, ali to je redovna praksa. 

Ooo pa gdje si ti? Nema veze sa tim sto je placen 20/2, propustio prvu godinu i odigrao 39 meceva u 2 sezoni sa prosjekom 7 ppg? 

Pa da, naravno da bi mu se ti klanjao.

I naravno, evo morali su Lakersi cak i na EL da se pomenu

@alpaka Bereta Sida 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Čovićevski ispadi Janakopulosa su čini se dali rezultata kada je najviše trebalo, Buffalo i Ikatm su pored čovićizama pomogli da sve zaliči na PO seriju ABA lige.

I Obradovicevsko cascavanje sudija Atamana. Potpuni Obra efekat na delu.

Kad vec vucemo paralele...

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sto bih zamisljao? A sto se Sloukasa tice, jel trebao vama u zagrljaj, ne kontam?

Ooo pa gdje si tu mudra glavo? Nema veze sa tim sto je placen 20/2, propustio prvu godinu i odigrao 39 meceva u 2 sezoni sa prosjekom 7 ppg? 

Pa da, naravno da bi mu se ti klanjao.

I naravno, evo morali su Lakersi cak i na EL da se pomenu

@alpaka Bereta Sida 

Ja sam se samo kratko i neutralno osvrnuo na njegovu takodje kratku NBA karijeru 👀

Ataman je zahvalan svakako, ima da ga decko podigne u top 3 trenera ikad

Link to comment
Share on other sites

Just now, bosMan_jr said:

Ja sam se samo kratko i neutralno osvrnuo na njegovu takodje kratku NBA karijeru 👀

Ataman je zahvalan svakako, ima da ga decko podigne u top 3 trenera ikad

Pa si pomenuo Lakerse na EL temi, cisto onako da budes neka faca a nema veze sto lupas ko Maksim po diviziji?

Vrvt tebi prija kad neko dodje sa 15-16 ppg prosjekom i potpise MLE 20/2, povrijedi se, propusti 1 sezonu a onda u 2 sezoni ne zna dje bije, ne moze kos da kupi ali da, ti si onako coek sirokija shvatanja i razimijevanja pa bi ga potpisao za 100/4. Zamisli ode u Wash i bude jos gori i onda evo je Evropa.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Pa si pomenuo Lakerse na EL temi, cisto onako da budes neka faca a nema veze sto lupas ko Maksim po diviziji?

Vrvt tebi prija kad neko dodje sa 15-16 ppg prosjekom i potpise MLE 20/2, povrijedi se, propusti 1 sezonu a onda u 2 sezoni ne zna dje bije, ne moze kos da kupi ali da, ti si onako coek sirokija shvatanja i razimijevanja pa bi ga potpisao za 100/4. Zamisli ode u Wash i bude jos gori i onda evo je Evropa.

Nema potrebe za tako jakim tonovima, pominjacu koje god ekipe ja zelim u svojim postovima, ako ti to ne odgovara boli me kendrick (nunn)

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, Don Dusko said:

Zamisli da Teo sad odluci da ode iz Zvezde u Partizan i krene da skace medju grobare. :))

 

Jeste jajara, ali navodno je on navijac AEK-a. Neko je letos izvukao neki njegov intervju od pre sto godina gde je to izjavio. Teo se smekerski deklarisao kao zvezdas jos kao klinac.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

#SBDP 

 

Elem, Maccabi boluje od iste boljke kao i KKCZ, previse ozbiljnih uloga za domace poluigrace koji jednostavno nisu Euroleague nivo.

 

Tamir Blat, John DiBartolomeo, Jake Cohen. Sve igraci koji su dosta ispod potrebnog nivoa a igrali su znacajne minute. To je doduse vecim delom i zbog povrede Baldwina, ali opet...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...