Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Šta pričati o ligi koja je kaznila klub čiji je navijač zverski ubijen ispred tuđe hale. Ovo sve dalje je već očekivano. 

 

Tačno da od srca poželiš da ih Dubai i Abu Dabi godinama jašu i dominiraju dok je ne ugase ili svedu na nivo Balkanske lige. Sve će to Džordž Džoker osvetiti. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

O malom Dimitrijevicu se pricalo jos pre 5 godina kad je pocinjao avanturu po Spaniji...

Ne znam ko mu je menadzer ali mi je neverovatno da ga niko od nasa 3 kluba nije pokupio.

Momak za koga se na prvu videlo da je talenat.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Po meni PAO ima najmanje šanse za meltdown, zatim Monako, a nekako i dalje naginjem tome da će Oly u jednom grčko-rimskom stilu uzeti majstoricu protiv Barse.

Sva tri domaćina imaju igrače sposobne da uzmu stvar u svoje ruke (he-he :cigar:), ali mi Đems izgleda u mnogo lošijoj formi od Nunna i Parkera. Sa druge strane, Monako je odbrambeno bolja ekipa od Barselone i PAO, i samim time najbolje opremljen među domaćinima da preživi scenario u kojem se svi stisnu i tekma se pretvori u totalni hrkljuš. 

Za PAO isto mislim da su mega-favoriti kući protiv oslabljenog Makabija, djeluje nevjerovatno da se ponovi tekma u kojoj Slukas i Nunn zajedno ostanu jednocifreni, tj. Slukas se ni ne upiše.

Link to comment
Share on other sites

Ovo za Baskoniju je prilicna glupost da se ta klauzula potegne, i to sada kada su u prosli u Top8. 

 

Sto se nije potezala za Olimpijakos kad nisu bili u prvoj ligi? 

 

I BasketNews postao clickbait smece. Od ovako necega prave vest... 

 

Ako se ovo u nekom ludilu i desi to bi bas bila nepravda. 

Link to comment
Share on other sites

Katas lepo spremio utakmicu. Malo presing, malo zona, trudimo se da krijemo manjak kreatora ofanzivno, rano dupliranje Neba i Rivera, Lorenzo 6 asistencija za 8min.. i opet Pao blizu i deluje da ce da uzme

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...