Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Ja sam isprati ovo u Atini a sada vidim da je veselo i u Baskoniji i u Valensiji 😄 ovo ce morati na premotavanje da ide. 

Ja Atinu i Milano, mix...ovamo Mirotic uz pomoc Pukla umalo da izbori lroduzetak. Gudura veze nema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U jednom trenutku trener Baskonije je imao CMM, Vanju, Sedekersisa, Monekea i Diopa na terenu. Igraci Reala se svima odaljili po 2m, posebno prvom, tu je bilo i 3 a mozda i 4m razdaljine pa kad je brat raspalio, ubi tablu. 

Iz Reala rekli hvala, od -6 do egala ocas posla i onda do pobjede.

 

Stvarno se zapitam sta je sa trenerima? Sinoc Dusko sa Lazarevicem, Ilicem i Kuzmicem u istom trenutku. Pakao.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, mister-no said:
34 minutes ago, uvrnuto said:
Kakve utakmice, ludilo, ne znam šta pre da gledam 

EL i njihovo preklapanje utakmica..

 

A jebiga... 

Ako ništa bar se završnice nisu preklapale. 

 

Što se tiče PAO, ne samo da mi je oduvek bio odvratan ovaj njihov debilko od predsednika, već generalno to njihovo porodično bahaćenje. Šta god da ste uradili za klub, one slike predaka mi zaliče na Severnu Koreju. 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Kankkunen said:

Dobra završnica Fener - Armani ... Mesina sa petorkom Tonut, Šilds, Mirotić, Vojtman, Meli

evo i produžetak

 

Imao je slicnu petorku i u 1/4, zanimljivo, gde mu je Mirota na SF.

Odlicne utakmice veceras sve na loptu.

Armaniju skripi na PG, Pangos totalno van forme a nemaju bas mnogo opcija,  utoliko je kradja Sabazza sladja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Milano ima problem zvan Kevin Pangos. On vise ne moze da komanduje timom kao sto je to radio u Zalgirisu i Zenitu, verovatno zbog brojnih povreda poslednjih godina.

 

Mislim da su to znali i u klubu i da je on bio spreman za odstrel, ali su jednostavno bili zateceni odlaskom Nejpira koji je bio vidjen kao prvi plej i nisu uspeli da angazuju nista kvalitetnije. Lo to sigurno nije.

 

Danas je donosio neke skandalozne odluke, a igrom slucaja je morao da igra dosta jer je bio jedini plej u timu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, uvrnuto said:

https://www.instagram.com/reel/CyEhbNrtTbG/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

 

😄

 

Ja toliko nemam poverenja u Guduru da ga nikad ne bih želeo u svom timu. Osim da vodim Zvezdu, jelte... 

 

I jos jedan klip za kolekciju "Evropski treneri" 😄 

 

Juce Zeljko, danas Itudis, steta sto nismo mogli ove iz Atine da cujemo 😕  

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Wingwalker said:

Ataman dingospo, Lesor sportsman, Vildoza profi i Kostas "show me the money" Slukas izgubili i drugi derbi.
Reality bites.





 

E da mogu i jedni i drugi izgubiti u istom meču ja prekontenat. Tesko mi se odlučit koji su mi mrskiji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...