Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Likovi koji se lože na pripremne protiv desetkovanog protivnika i na osnovu toga drže pridike 😄

 

Danas svi izgledaju dobro osim Dalibora. Teo nema problem protiv ovih drugopozivaca da kreira i onda sve deluje lagano.

Jer je inače karijeru izgradio na asistencijama protiv "drugopozivaca". 

  • Like 7
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Polako ljudi sa hvalospevima. Ovo je pripremna protiv ekipe koja ni kompletna nije naš nivo. Postoje stvari koje raduju, ni mi nismo u punom sastavu, ali treba sačekati sa hajpom.

Što se Tea tiče napad nikad nije bio problem, na Dušku je da ga okruži sa pravim saigračima i da mu omogući pravi mečap 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Ljudi polako.. Gledajmo na FK. I oni su na pripremama razvalili Fiorentinu pa ih sada dere Cuka i Vozdovac.

 

Polako. Lepo je, dobro izgledamo ali polako.

Ma jasno.

 

Nego mi je samo merak ovim strucnjacima, sto su se ismevali i sprdali sa Teom kada smo ga potpisali, da cisto vide koliko nemaju pojma o onome cemu pisu.

 

Sto je najgore, to je jedna ista ekipa svake godine, i javice se kad budemo izgubili prvu tekmu.

Link to comment
Share on other sites

Brate mili, da igramo loše i gubimo na pripremnoj utakmici nešto nisam siguran da bi bila priča "polako, pripremna je utakmica". Jel se plašimo pozitivnih komentara ili šta? Ne mogu da pišem E Teo izgubio loptu, a on imao 6 asistencija...

Edited by Stanko1997
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...