Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

9 minutes ago, MC Thunder 2 said:

I sad zbog debila moramo da slusamo Jakovljevica. Eto nam!

 

7 minutes ago, PatrickStar said:

Jakovljevic objašnjava da je Savic zaslužio da bude vredjan. Zemlja Srbija.

 

1 minute ago, dekifisher said:

Strašno je da moramo da plaćamo smrdljivu Arenu sport da bi gledali Partizan. 


Ima i gore, kod nas u Bosni upravo emituju Best of Jason Tatum… 🙄

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

hahahahahha jakovljevic kakvo gnjilo govno

 

jel ovo cujemo nesu ilica u pozadini HAHHAHAHA

 

on ladno suflira jakovljevicu smradu a ovaj dodaje

 

pu jebemti ova arena kakva jazbina nesposobnih i odurnih sns skotina

Edited by djole
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dekifisher said:

Strašno je da moramo da plaćamo smrdljivu Arenu sport da bi gledali Partizan. 


Jakovljević ispravlja komentatora da jeste bilo vređanja u ponedeljak, ali sa povodom. 
 

Brkato prase podseća da ovu sliku iz Arene gledaju i deca iz Leposavića i srbski narod koji i dalje drži zastave gde je to teško. 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nikom nista said:

Otisli smo dodjavola kao drustvo. Nevezano i za CZ i za PAR. Kako cemo se izvuci, Bog sveti zna...

Koji je to poriv i potreba da dodjes na utakmicu i sve vreme provedes vredjajuci nekoga... nebitno da li je u pitanju Savic, Teo, Aleksa, Čović... Strasno...

A i jedan i drugi klub uvek imaju neko 'ali'.

 

Rekao bih da nismo društveno otišli u k zato što bi neko ceo meč vređao Čovića (porodice i igrači su nešto drugo) ili nekog sličnog na čelu sa vođom im nego zato što su takve persone uopšte u položaju da odlučuju bilo šta i truju svaki dan ovu zemlju. Nažalost, debili to prošire na porodice i ode sve dođavola.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dekifisher said:

Strašno je da moramo da plaćamo smrdljivu Arenu sport da bi gledali Partizan. 

TV kanal gde derbi mečeve komentarisu dva čoveka za hospitalizaciju i hronični mrzitelji KK Partizan. Da, dakle, državni projekat zvani Željko Obradovic. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

Naravno, osetljivost na uvrede naglo poraste na -12.

 

Mislio sam da je dno probijeno do krajnjih granica, ali uvek se nađe novi način. 

 

Ironija je sto covic uziva u ovome sa ogromnim kezom na licu, on je ovo prizeljkivao. I to mislim da nema vise veze sa ovom serijom (i da pobedimo veceras, izgubicemo u trecoj). Vec njega ovako nesto hrani na najvisim nivoima unutrasnjeg bica. Sve mogucnosti saopstenja i blata koje ovo pruza njemu...

 

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Ironija je sto covic uziva u ovome sa ogromnim kezom na licu, on je ovo prizeljkivao. I to mislim da nema vise veze sa ovom serijom (i da pobedimo veceras, izgubicemo u trecoj). Vec njega ovako nesto hrani na najvisim nivoima unutrasnjeg bica. Sve mogucnosti saopstenja i blata koje ovo pruza njemu...

 

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

 

 

 

 

Ruku na srce braco, ovo blato ste mu olaksali (ne vi vec ovi u areni) prozivanjem porodice.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MC Thunder 2 said:

 

Ironija je sto covic uziva u ovome sa ogromnim kezom na licu, on je ovo prizeljkivao. I to mislim da nema vise veze sa ovom serijom (i da pobedimo veceras, izgubicemo u trecoj). Vec njega ovako nesto hrani na najvisim nivoima unutrasnjeg bica. Sve mogucnosti saopstenja i blata koje ovo pruza njemu...

 

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

 

 

 

 


Možemo mi da se skinemo do pasa i da se valjamo u blatu sa svinjom ali svinja to voli fazon. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, djole said:

kakve poltroncine raspale

 

ugasiti arenu nista manje nego pink kad se budu skidala ova govna

Arena iliti Telekom Srbija će se sama ugasiti posle ovih od dugova koji su Boga pitaj koliki.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Jes, pa da nas prozivate da vas kopiramo. Nisi ti naivan. 😁

Ja sam mi 🤣 i ne zelim da ih kopiram...salu ma stranu, samo mala ironicna opservacija na komentar kolege


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Patriota iz kauca said:

OK je da isprazne halu.

 

U sledećoj kad krenu sa vređanjem Željka, Savića i Smajlagića treba napustiti teren i ne vraćati se ako odmah ne isprazne halu.

Identične stvari su vređanje učesnika i vređanje članova porodice.  Kako da ne.

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Manite se tog lažnog moralisanja.. nama su svima 'ćalci đubretari i keve kurve za sto dinara', al kad se uvredi Čoviću žena, to je skandal.

 

Sve je to podjednako gadno, ali postavljanje granica morala zarad nismoistisanja je poprilično neukusno. 

 

Edited by fillam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fillam said:

Manite se tog lažnog moralisanja.. nama su svima 'ćalci đubretari i keve kurve za sto dinara', al kad se uvredi Čoviću žena, to je skandal.

 

Sve je to podjednako gadno, ali postavljanje granica morala zarad nismoistisanja je poprilično neukusno. 

 

Čovićevi svedoci.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MC Thunder 2 said:

 

Vredjanje je vredjanje. Dakle apsolutno je isto.

Ako je vam je tako lakše ... Neka bude da je vređanje deteta od šest godina i žena igrača isto kao i vređanje učesnika. 

Samo što i sami znate kako stvoje stvari po tom pitanju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, cuftausosu_ said:

Da, mislim da tim smekerima treba dati sansu i instalirati ih tik uz teren. Onda mogu u lice direktno 1 na 1, ili 5 na 1 kako kome dune. Pa malo zaletanja na teren, pa potegnuti stolicu itd. Sirok je spektar mogucnosti i vremena na pretek, a sve ostaje cisto i u granicama regularnosti, sto je najvaznije. Mislim, poenta je da je bolje da svako moze licno da kaze igracu u lice sta ima, a ne ovako horski i na distanci, sto je bas poslednji nivo.

 

 

Nadji druze nekog drugog za tatisanje, ima budala tog ranga jos uvek ovde, nisam ti ja dobar za to... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
42 minutes ago, realno *w said:

Naravno, osetljivost na uvrede naglo poraste na -12.

 

Mislio sam da je dno probijeno do krajnjih granica, ali uvek se nađe novi način. Malo reći da im želim sve najgore.

 

Znaci zelis sve najgore ovima sto vredjaju, a ove sto su vredjani prakticno ismevas time i istices da je pravi razlog uvredjenosti taj sto su gubili utakmicu od ekipe sa kojom imaju 7:0 i cijih su 12 poena u prvoj cetvrtini istopili za 3 minuta? 

 

Jel ti ovaj prvi red za grobare, a red ispod za cigane, cisto da se ne uvredi niko?

 

Vredjanje aktera i clanova porodice svakako nije isto. Da sam kosarkas, bukvalno bi mi i simpaticno bilo da mi grobari nesto pevaju, ali bas bi me frustriralo da mi vredjaju zenu i decu i bukvalno ne bih znao kako da se izborim s tim, jer si u toj situaciji bukvalno bespomocan. Naviknes se vremenom, ali to ne sme da postane normalno. 

 

Naravno, postujem da ima i velikih crno-belih tough guy frajera koje to naravno ne bi doticalo, jer su oni smekeri. 

Edited by Markoss
  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Nadji druze nekog drugog za tatisanje, ima budala tog ranga jos uvek ovde, nisam ti ja dobar za to... 

Dozvoli da postoji mogucnost da nije provokacija. Samo razlicito poimanje sporta, sto ne bi trebalo da bude razlog za usmeravanje ka budalama, ako cemo pristojno 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...