Jump to content

La Liga


Baros

Recommended Posts

Ne znam za cijeli 21. vijek, ali ova poslednja decenija pripada Modriću. Meni je De Brujn isto fantastičan fudbaler, kao da je lik napravljen u nekoj fudbalskoj laboratoriji, jedan od najkompletnijih fudbalera koje sam gledao u životu. Nije isti tip igrača kao Modrić, Skols, Injesta i ta ekipa, ofanzivniji je dosta, moglo bi se reći da je desetka. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kakav haos na meču Sevilja-Granada.

Sudija odredio produžetak od 4 minuta, ali svirao posle 3, buniili se gosti ali krenuli ka svlačionici i onda je ipak odlučeno da se odigra i taj minut, pa ih je sve vratio na teren i odigrali su još minut.

Dakle sudija je dva puta svirao kraj meča. Ja u životu ovo nisam video.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, gle kad na kraju raspali Kuman uzme duplu krunu i ostane u klubu kao veliki pobednik [emoji17]

Barsi sve pobede do kraja garantuju titulu. Tesko da ce ih ostvariti ali Real je bas kiksnuo poslednje dve a evo i Atletiko ce izgleda

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Cooper said:

Ko pogodi bez guglanja ko je drugi najbolji strelac Reala u LaL posle 33 kola i koliko je golova dao ima krem bananicu od mene.

Vinicius ili Casemiro. 7 golova

Rekao bi Ramos, ali da je Ramos ne bi postavio pitanje.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, NMX said:

I Real ce ni kriv ni duzan da uzme titulu emoji1782.png

 

Ko kaze da ce da uzmu titulu?

 

Atletico je trenutno najblizi, samo treba da ne izgube u Barceloni i dobiju preostale 4 utakmice. Real ima jos meceva na kojem moze da izgubi bodove, nije ovo LLSL gde su zagarantovani bodovi bilo kome jer se bori za titulu.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Sezona jako slicna onoj epskoj 2006-07 kad Tamudo izbi Barceloni titulu u zadnjim minutama utakmice na Camp Nou. Citav kraj te sezone je bio za srcanog, a izgleda da ce i ovdje biti takav slucaj. Nadam se i sa istim prvakom kao te sezone 😁

Meni je najjača bila ona s Deportivom kad su imali penal u zadnjoj minuti za naslov prvaka. Na žalost nitko se nije usudio pucati od igrača koji inače pucaju penale i primio se Đukić lopte. I promašio prvi Deporov naslov prvaka.

Link to comment
Share on other sites

Atletico je ove sezone zasluzio titulu, a Sevilla bi zaista bila neponovljiva prica ako osvoje - imaju jednu titulu odmah nakon Drugog svetskog rata i jedno drugo mesto.

 

Samo ne Real ili Barcelona - prvi su doveli dva skupa igraca, jedan je na pozajmici, drugi ne igra. Igraju maltene Benzema, Kroos, Modric i Casemiro, igraci koji su igrali i pre 5 godina i to je jedino vrhunsko sto imaju u sredini terena i u napadu, a Barcelona se bas raspada ove sezone sto pokazuje i dvomec sa PSG.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...