Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

11 minutes ago, fedor said:

Silovacemo Sloveniju u polufinalu ako budu ovako igrali. Ovo je smesno. Doncica kad ne ide, Prepelic moze ponesto ostali smesni ko cirkus. 

 

Slovenci ce tesko videti cetvrtfinale, a kamoli polufinale. Ukrstaju se sa Nemackom i Australijom, to je realno 15-20 razlike minusa, treba im bukvalno 50+ poena Doncica za kompetitivnu utakmicu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fedor said:

Silovacemo Sloveniju u polufinalu ako budu ovako igrali. Ovo je smesno. Doncica kad ne ide, Prepelic moze ponesto ostali smesni ko cirkus. 

Pitanje je hoće li Slovenci doći do polufinala.Naleću na Švabe i Australiju u narednoj fazi.

Tu Dončić mora da ima Kobe 2006 brojke da bi prošli.A sve ekipe će bazirati odbranu na njemu da ga izmrcvare.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

Op op, Grci mogu vec sada da ispadnu. 

 

Mozda bih ipak pre grke nego litvance, ali da mi prvo zavrsimo posao protiv Italije i Dominikanske Republike pa ko god dolazio dalje. 

Naravno pre Grke. Jača je Litvanija. Zato i mislim da idemo ja Litvaniju.

Edited by MilošVB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Mozda bih ipak pre grke nego litvance

 

Crnogorci bi odvalili ovu Grcku 20 razlike da se ne oznoje. Protiv Litvanije nemaju teoretske sanse. I to sve pod uslovom da dobiju danas, sto ce tesko ici. Jasno je vec sad da su nam Litvanci 95% protivnici ako mi ne useremo.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

Ja baš ne, navijam da nam se ipak nekako nameste za protivnika jer ćemo sa njima lakše nego sa litvanskim tabadžijama.

 

Kako zamisljas da Grcka pobedi Litvaniju? 😄 Kontam da bi mi pre pobedili Amerikance.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kooineeperk said:

Op op, Grci mogu vec sada da ispadnu. 

 

Mozda bih ipak pre grke nego litvance, ali da mi prvo zavrsimo posao protiv Italije i Dominikanske Republike pa ko god dolazio dalje. 

 

1 minute ago, McLeod said:

 

Kako zamisljas da Grcka pobedi Litvaniju? 😄 Kontam da bi mi pre pobedili Amerikance.

 

Iz tog razloga "navijam" za Grke. Mogu da zamislim da Grci odigraju neku vrhunsku tekmu, a Litvanci slabiju, pa da ih iznenade.

Sa druge strane, vidim oko 0% šansi NZLa protiv Litvanije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Kako zamisljas da Grcka pobedi Litvaniju? 😄

Tako što će baš taj dan da bude jedan od onih kada im ulaze šutevi koje inače ne pogađaju, a sa druge strane da Litvanci ustanu na levu nogu i da im veče pre toga bude servirana teška i masna hrana. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Sanse i jednih i drugih protiv Litvanije su nikakve. Grcka nije sposobna ni za kakvu vrhunsku tekmu, pre ce ovi Novozelandjani da se raspucaju u jednoj tekmi. Grcka jedino da pobedi 52-50. Oni nemaju igrace koji mogu da daju kos. Ko da da trojku, ko da povuce? Ovi ne bi usli u plejof ABA lige bukvalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Ovi ne bi usli u plejof ABA lige bukvalno.

Zli jezici bi rekli da se uzdaju u tebe Meče. :classic_smile:

 

Jes' da ne verujem odistinski u baksuz, ali za svaki slučaj naspavaj se dobro pred tu utakmicu, valja pomoći našima na svaki način koji možemo da zamislimo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...