Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

2 minutes ago, Čočo said:

Kakva je situacija kod njih u grupi. Ako Brazil pobedi Kanadu imaju svi po 3:1. Ko tu onda ima najveće šanse za dalje?

 

Kanada ce vjerovatno rutinirat Brazil. U zadnjem kolu je izvjestan poraz Spanije od Kanade al Latvija mora dobiti Brazil jer u slucaju kruga Spanija-Brazil-Latvija, Spanci su skoro sigurni jer su mlatnuli Brazil 20ak razlike. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posto sve dobre prognoze i predvidjanja ostavim samo u mislima, jer uglavnom nemam vremena da ih ispisem ( a pomalo i zbog lenjosti 😄) da kazem da me ni najmanje ne bi iznenadilo da Portoriko dobije ovaj mec.
Dominika i Italija su tek nesto malo bolji od preostalih ekipa iz svoje a i nase prvobitne grupe, a Portoriko je tu odmah iza njih, razlika je vrlo mala.

Sto samo ovaj poraz od jutros cini daleko bolnijim, ali eto.
Edit: nisam ni video da je pocelo 😅

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma Tauns igra isto ono sto je Blac nekada igrao za Filipine, to se videlo odmah na prvoj utakmici njihovoj. On je u svojoj glavi 1 man team, a ostali su primorani da se tome prilagode.
Kad bi igrali kako treba, bili bi jedina ekipa u ovom delu kostura sa dovoljno kvaliteta da nas namuci, jer bi Tauns ipak bio najbolji igrac na terenu. 
Ali nakon onoga jutros, nista me vise ne moze iznenaditi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sombor Shuffle said:

Ma Tauns igra isto ono sto je Blac nekada igrao za Filipine, to se videlo odmah na prvoj utakmici njihovoj. On je u svojoj glavi 1 man team, a ostali su primorani da se tome prilagode.
Kad bi igrali kako treba, bili bi jedina ekipa u ovom delu kostura sa dovoljno kvaliteta da nas namuci, jer bi Tauns ipak bio najbolji igrac na terenu. 
Ali nakon onoga jutros, nista me vise ne moze iznenaditi.

 

Oni i van njega imaju sasvim dovoljno kvaliteta. Liz, Feliz, Kinjonjez su sasvim solidni igraci individualno, bolji od maltene svih ostalih iz tih "egzoticnih" reprezentacija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...