Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Mislim da se Dominikana puno potcenjuje a od Italijana pravi bauk, ne bi me cudilo da u nedelju bude tezi posao iako ocekujem obe pobede. Italijanima je eliminaciona utakmica u petak i sav pritisak je na njima.

 

U svakom slucaju izlazimo iz grupe prvi i mislim da cemo igrati jos bolje kako prvenstvo bude odmicalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljan je ono udarac bio. Ja sam nakon snimka bio u fazonu "ovaj Boriša je stvarno neviđena flegma, ni ovi MMA potezi ga ne trigeruju", jer bi mnogi igrači završili na podu u previjanju ili bi se potukli sa Omotom.

 

Valjda neće to da ima nikakve dalje implikacije...

Edited by Shonewizard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Au brate... Kontuzija bubrega uglavnom nije strašna i proći će samo od sebe, zavisi od stepena, ali ne mogu da zamislim da je ozbiljnije prirode od takvog mehanizma, no bez obzira, neće moći da igra više na ovom prvenstvu da se ne bi pogoršalo.

Jbt, kakav je to zverski udarac bio kad mu je bukvalno pomerio bubreg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

 

Uf dobro je. Da se javilo @Magia bio bih zabrinut.

 

Pozdravi mi ga. :D

Ma neka se otpozdravi sam. Ispratice on ovo. Sada ima malo vise vremena.

Uglavnom, razlog za optimizam postoji.
 

Spoiler

Ubice me kada vidi poruke. 
Banujte me na vrijeme xD 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

A htedoh da napišem nakon utakmice najbitnije je da se danas niko nije povredio, ali sam ostavio malog prostora zbog slučaja sa Borišom.

 

Ovo je zaista neverovatno, nemam reči. Protiv Italijana imam samo jednu želju - da svi ostanu zdravi, pa da se protiv Dominikane pobijemo na maksimumu za to prvo mesto.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jel ima negde izvestaj ekipe koja je na prvenstvu ili zabusavate? 😁

 

Ja sinoc stigao sa odmora tako da sam konacno mogao da pogledam utakmicu.

 

Lepo ovo izgleda, ali stvarno ove utakmice nisu reper.

 

Bas je bitno da se Peteusev i Aleksa oporave za drugu grupu, cak i u konkurenciji ovih slabijih ekipa nam se osetila slabija rotacija danas.

 

Ja bas imam frku od jebenih Italijana, iako znam da nam ta tekma njje presudna, nadam se da ce strucni stab dobro spremiti igrace psihicki.

 

Ja sam danas neiskusno zakazao jedan sastanak u pola 11, moracu da premotam i gledam malo odlozeno 😂

 

Pricali smo vec ranije, stvarno bedak za Smajlija i Pokua, bas bi bila zanimmljiva ova ekipa, ali makar imamo zanimljive igrace medju klincima, bicemo relevantni i narednih godina, samo neki bek jos da iskoci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iako Filipini nisu nikakav pokazatelj, gledam ove Italijane, ubaciše 17 trojki. Lopta im brzo kruži, imaju jedno desetak igrača koji su konstantni i sigurni u šutu. Individualno nisu bolji od naših, ali imaju ogromno samopouzdanje kao ekipa. Ne znam kako ćemo se odupreti, iskreno. 🙄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drgnk said:

Iako Filipini nisu nikakav pokazatelj, gledam ove Italijane, ubaciše 17 trojki. Lopta im brzo kruži, imaju jedno desetak igrača koji su konstantni i sigurni u šutu. Individualno nisu bolji od naših, ali imaju ogromno samopouzdanje kao ekipa. Ne znam kako ćemo se odupreti, iskreno. 🙄

 

Kao danas protiv Sudana. Italijani bi sa njima igrali kompetitivnu utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao danasnju tekmu, prokleti posao...

Ono sto mi po brojkama deluje kul - lepo smo zatvorili Dzonsa, kao i Votersa pre neki dan. Lose - uvek nas epizodisti sahrane. Kosarka se promenila, sad i najvece neznalice znaju da ubacuju trice, a mi ostavljamo puno prostora... Dobro - ulazimo u serije i mozemo dobro da trpamo. Lose - protiv Portorika se osetila nervoza kada du krenuli da spustaju. Ajd videcemo... 

Za Italijane ocekujem zivog Petruseva i svi-sve sa njim. Sa Nikolom - ono sto smo gledali i do sada. Na kraju, Bogdan nije igrao u poslednja dva takmicarska poraza od Italijana. A Bogi ne gubi od pacera. Pa i nek bude preruzno napucavanje, al da ih natpucamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...