Jump to content

UEFA Champions League 2023/24


Don Juan

Recommended Posts

kaka bonbonjera od tekme... brao crveno beli!

isuse... sta sam rekaao... :)

 

jbg, kad mi pare u lajvu ne ostanu na onoj stativi, nego posle udju ugo, ponesu me emocije.

inter sad vrv rutinski.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

kad bi moro biram, ko ovde da ispadne... izabrao bi dortmund i psv. al, nece moze. ne gledam penale nikad, a kolko pratim vesti, saznacu koe proso... za 2 nedjelje. :) kad se jedni pojave igraju sledece kolo.

Link to comment
Share on other sites

Oblak pozdravlja sve stručnjake koji su mu se smijali što je u onoj penal seriji ostao stajati kod svakog penala. Najgori nastup nekog golmana u raspucavanju su bili komentari. Samo zato što se nije bez veze bacakao po travi nakon što je već promašio stranu.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, СтелаРоса said:

Pa deo ruke, tj ramena, kojim je dozvoljeno da se dira lopta

 

f%C3%BCllkrugs-offside-position-againt-e

 

Samo ako se rukav računa kao rame. Ili linija zahvata 1 cm2 ramena, ne vidi se na žutoj boji najbolje.

Link to comment
Share on other sites

Atletiko Madrid
1958-2013 5 četvrtfinala Kupa/Lige šampiona
2014-2024 7 četvrtfinala Lige šampiona

Transformacija u elitni evropski klub pod Simeoneom nikada ne može biti osporena. Iako mu se dosta toga možda može,kao treneru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Drug Crni said:

Atletiko Madrid
1958-2013 5 četvrtfinala Kupa/Lige šampiona
2014-2024 7 četvrtfinala Lige šampiona

Transformacija u elitni evropski klub pod Simeoneom nikada ne može biti osporena. Iako mu se dosta toga možda može,kao treneru.

 

Osim sto se ovde jedna cinjenica zaboravlja, od 1958-1992 da bi uopste igrao ligu sampiona morao si biti sampion Spanije, sto nije nimalo lak zadatak, a u poslednjih 10 godina je dovoljno da si u 4. u toj istoj Spaniji da bi igrao, pa su verovatno igrali svake a da ne guglam, ali pitanje je da li su u periodu 1958-1992 uopste i ucestvovali 7 puta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...