Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Baš čudno ako vam je Ross meta. Meni se on baš puno preklapa sa Punterom, kako po dobrim tako i po lošim stranama, a čak je i Željku trebalo neko vreme da suzbije divljaštvo kome Punter prirodno teži, zamislite tok Rossa koji je u NBA uzimao svaki raspoloživ šut i koji treba prvi put da uopšte omiriše drugačiju košarku u odnosu na onu na koju je navikao. Naravno, imati takva dva strelca diže napadački potencijal na ozbiljne razmere ali mislim da prioritet treba da vam budu: 1. visoki defanzivno orijentisani atleta, 2. bilo kakav plejmejker koji zna da vrti pnr.

 

Današnja utakmica bi trebala da bude prava poslastica, Barsa je u dobroj formi i deluju dosta "oslobođeno" nakon Šarasovog despotskog pristupa, međutim nisu bez mana niti su stravično kvalitetni kao u nekim od prethodnih sezona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

Današnja utakmica bi trebala da bude prava poslastica, Barsa je u dobroj formi i deluju dosta "oslobođeno" nakon Šarasovog despotskog pristupa, međutim nisu bez mana niti su stravično kvalitetni kao u nekim od prethodnih sezona.

 

Ah, trigerova mi ovaj blast from the past..

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fillam said:

 

Ah, trigerova mi ovaj blast from the past..

 

 

 

Eh, ima nas i starijih drtina koje nisu kukale na neisporucivanje karte u postansko sanduce i bunarili po korpi za otpatke da se nije tamo zaturila....:classic_biggrin:

On 10/15/2023 at 4:30 PM, Kronostime said:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Poraz 6 razlike

 

imate veće iskustvo, kvalitetniji sastav, najboljeg poljskog igrača na terenu (ponika - veseli), plus ste veselijem platili još više stipendija nego lovernju da proda, kontam da će da se rasplače na podbacivanju, plus oni imaju marka nastića na pleju, koliko je uopšte on bolji od didžej avramovića?

 

šalim se, gubite ovo u poslednjem napadu.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

plus ste veselijem platili još više stipendija nego lovernju da proda, kontam da će da se rasplače na podbacivanju

Kaze Karaicic da nam je Veseli prosle sezone procitao neke akcije, setio ih se iz Fenera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

 

Obozavam Diklica u bilo kojoj ulozi, pa i ovoj 🙂 Dobar potez kluba! Mogao bi mozda i neki serijal da se napravi, zasto ne? 

Samo završna scena...Da parkira taxi i isključi taksimetar kad osvojimo sveee. Zapali tanku dugačku cigaru i da odluta niz ulicu u praskozorje....

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Vrhunski glumac, ali jako los covek. Ko ga je upoznao ni pakao mu nije tezak.

 

2 minutes ago, Kronostime said:

Ne poznajes Berceka?

Mada ni pokojni Ckalja i Zoran Radmilovic nisu bili cvecke.

Bata Stojkovic i Pavle Vujisic su bili na suprotnoj strani univerzuma.

 

Just now, ScepanScekicSto said:

Zato se i druzi sa Zeljkom… uzasni ljudi i jedan i drugi 🙄

 

Idite na Tatu... 😏

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...