Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

48 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Načuo sam i ja ovako nešto. Ima i ime neko ali to mi je malo veći fikšn pa neću da lupam.

Fikšn=fišek=kornet, šta tu nije jasno.

 

 

Šalu na stranu ja bih Vanju da bude kapiten, to nam rijetka ostavština DV tj paetizanštine. A i bio je već zar ne.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

A sta ima da nam nudi, bre.... ejj, sportski sektore, radi svoj jebeni posao, u picku materinu vise bre! Je li moguce da ne mogu sami da pronadju jednog jebenog igraca?! Dajte onda Misku poziciju sportskog direktor ili ustanovite nekakav koncil domacih kosarkaskih mendzera kao kolegijalni organ unutar kluba i nemojte nas vise zajebavati... Gospode boze vise...

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kakav je ovaj Tom Đons u odbrani? I kakav u domenu famoznog košarkaškog IQ?

Slabo sam ga pratio, na VHSu deluje kao vrlo dobar šuter ali po stilu kao Đeljan za bogate?

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, jedibojan said:

Djeljan je Miskov, toliko o famoznoj obnovi saradnje.

 

Pise da mu je agent neki Teddy a i nema ga na spisku Miskovih igraca.

 

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Pa to je priča sad, u cilju zakopavanja ratnih sjekira da nam ponudi jednu od svojih rijetkih zvjerki. Mislim ako je tačno uopšte.

 

Sad bas gledam i nema Misko nesto puno ''zverki''. Od jacih imena ima Niba koji ce u Armani, Vilbekina pod ugovorom u Feneru, Odzeleja koji je skoro potpisao visegodisnji sa Valensijom, Brendona Dejvisa koji ima ugovor sa Valensijom mada kapiram da ako Valensija nece igrati El da je on realan, Veseli je u Barsi na jos par sezona i to vidim kao apsolutno nerealno, Musu koji je slobodan igrac, Dialo ali ima ugovor sa Monakom i kapiram da nema trika da ga puste, Timan je slobodan, Buboa (ne verujem da ce Zeljko dovesti matorog igraca) i Klajburn. E da i Lucic, mislim nije on vise bas top igrac i zverka ali ima smisla da se preko njega dodje do pomirenja. Uostalom Ostoja je pricao o povratnicima u mnozini a pored Marinkovica posto su Veseli i Milutinov nerealni vrv i Lesor 99% tu mogu spadati jos Goss, CMM, Lucic i Lovernj.

 

Znaci ako je istina to sto pises mislim da je realno da se zakljuci da to mogu biti Dejvis, Musa, Timan, Klajburn ili Lucic.

 

U svakom slucaju saznacemo epilog uskoro.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Brat od Korneta said:

Pise da mu je agent neki Teddy a i nema ga na spisku Miskovih igraca.

Formalno, a zapravo je Miskov.

 

1 hour ago, jedibojan said:

Djeljan je Miskov, toliko o famoznoj obnovi saradnje.

Bas tako, odnos je ozdravio jos zimus. Pisao sam vam o tome na temi, tada nisam znao koji je igrac u pitanju, ali je ubrzo dosao Smith.

 

Evo sta sam pisao tada:

On 12/9/2023 at 6:25 PM, Kooineeperk said:

To nije problem, to se resava preko sestrinske agencije/menadzera jer Misko nije lud da ne stavi svog igraca u dobar tim sa dobrom ulogom, a menadzment KKP ce time zadovoljiti svoju sujetu. Radi se na tome...

 

On 12/9/2023 at 6:32 PM, Kooineeperk said:

Ne bih mnogo da talasam jer ne znam detalje, ne znam o kom konkretno igracu je rec, a izvor informacija je iz agencije a ne iz kluba.

 

Drugim recima, po onom sto sam cuo deluje mi da Misko ne bi imao nista protiv da uz malo gimnastike ipak saradjuje sa KKP. To je sve sto znam. 

 

Smith je dosao posle neke dve nedelje od tada. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Brat od Korneta said:

Uostalom Ostoja je pricao o povratnicima u mnozini a pored Marinkovica posto su Veseli i Milutinov nerealni vrv i Lesor 99% tu mogu spadati jos Goss, CMM, Lucic i Lovernj.

 

Pominješ ovo često, ali mislim da grešiš što se hvataš za "povratnici" - verovatno je to bacio kao grupaciju igrača malo da navijače omekša i već se rešio Vanja. Tehnički dolazak Vanje upada u ono što je rekao, a da li je jednina ili množina... baš mislim da kako god da ispadne, nema veze sa Ostojinim rečima, koje često imaju ili populističku svrhu ili nikakvu, jer je pomalo apismen.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

verovatno je to bacio kao grupaciju igrača malo da navijače omekša i već se rešio Vanja. Tehnički dolazak Vanje upada u ono što je rekao, a da li je jednina ili množina

 

Svakako saznacemo uskoro, ako dodje jos jedan povratnik bice da je rekao tacno to u mnozini, ako ne dodje niko sem Vanje onda ce biti da je to drugo sto pises.

 

21 minutes ago, Kooineeperk said:

Formalno, a zapravo je Miskov.

 

Eto vidis, nisam znao. To se kaze recnikom ''knjigovodstveno nije al realno jeste''. ako znas na sta mislim...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi, uozbiljite se.
 

Smith je zimus morao promijeniti agenta da bi potpisao za nas, sjećam se da su maltene svi pisali da je otišao od Miška i kao to je znak da potpisuje za Partizan.

 

Ovo je nešto sasvim drugo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

 

U cemu bi se ogledalo ovo preuzimanje odgovornosti?

 

EDIT: Ozbiljno sam pitao, ne znam sta je smesno.

U tome da će priznati da je preneo netačnu vest, neće se praviti blesav što ponekad rade forumaši u takvim slučajevima. Isto bi bilo i da je napisao da se unapred izvinjava na širenju lažnih vesti ako se ne ostvari to što je preneo. Stvarno ne vidim problem u tome što je napisao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Stvarno ne vidim problem u tome što je napisao.

 

Pa ok, samo nema potrebe koristiti toliko jaku terminologiju. Ako kazes da preuzimas odgovornost za nesto, da bi to imalo odredjenu tezinu, trebalo bi da "pod hipoteku" zalozis neki svoj integritet ili kredibilitet, ili verodostojnost.

Ovako to napisano nema nikakvu tezinu, jer ako se ispostavi da je lupio glupost, ne postoji nikakva garancija (preuzimanje odgovornosti) da sutradan nece samo nastaviti sa lupanjem gluposti.

 

To je ta glupa sportska terminologija preuzimanja odgovornosti iza kog ne stoji nista. Recimo, da je napisao nesto tipa "Ako ovo nije tacno, ja dva meseca necu da pisem na vasoj temi u znak izvinjenja" to bi imalo tezinu, jer je nesto zalozio. Ovde je zalog apsolutno nista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš ti je dosadno?

 

Cenim da će doći i dati izvinjenje što je preneo netačnu vest, što je sasvim dovoljno, a daleko više nego što se dešava u 80% takvih slučajeva na forumu. Odgovornost je i kad se prizna greška, ne mora nikakva sankcija da usledi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Baš ti je dosadno?

 

Cenim da će doći i dati izvinjenje što je preneo netačnu vest, što je sasvim dovoljno, a daleko više nego što se dešava u 80% takvih slučajeva na forumu. Odgovornost je i kad se prizna greška, ne mora nikakva sankcija da usledi.

 

Nije mi dosadno, samo mrzim patetiku i laznu tezinu. Prvo nema ni potrebe pisati neproverene i carsijske informacije, a onda ne treba ni davati jake izjave iza kojih ne stoji nista.

 

A izvinjenje moze uvek da se napise i bez prethodnih patetika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...