Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts


Euroleague A licences are typically issued for a multi-year period rather than annually. These licences are granted based on specific criteria, including:
- long-term sporting results
- financial stability
- fan support
- the quality of the team's arena and other facilities.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Ovo + oni zvanični izveštaji medicinskog tima što je klub izbacivao na sajt su jako dobra stvar, čak bi to trebalo češće kačiti 

 

Ne traži niko svaki detalj vezan za povredu i tačan datum povratka čim se povreda dogodi, samo ono najosnovnije (tip povrede, stepen) i neki širok okvir u kojem se može očekivati da igrač bude na terenu, pa onda u međuvremenu update o progresu ili regresu oporavka

Klub dobija na ozbiljnosti i istovremeno utišavaš sve internet eksperte

(ovde naravno ne mislim na ljude poput @Eddard koji nama laicima pokušava na osnovu malo info koje ima da objasni o čemu se radi već mislim na portale i ostale debile koji se utrkuju za ekskluzivu sa svojim "stručnim mišljenjem")

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Jara, Danilo, Ponitka, Tristan... kako znaju i umeju. Većinu sam prizivao i pred Milano, ali sad stvarno moraju.

 

Nadam se da ćemo videti i Frenka u ekipi. 

 

Mada može i Bruno da potegne. 17 min protiv Monaka i 22 mi ne deluje kao veliko opterećenje za njega.

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, realno *w said:

 

Duplo kolo EL, bez Alekse i Frenka + mnogo bolja ekipa.

 

Ali ok, nadamo se još jednom jakom otvaranju.

 

Da, ali isto tako 3 dana odmora između mečeva (za FMP smo imali 1 dan nakon produžetaka sa PAO), a i tada smo bili bez Kaminskog.

 

Stoji da je SC opasnija ekipa, mada ih lično nisam gledao nakon promjene trenera.

 

Šalio sam se ja malo u originalnom postu, ali isto tako računam da smo zajahali jedan dobar talas, i da bi mogli opet, što kažeš, da furiozno otvorimo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Postadose oni tradicionalno neugodan rival jer su nas dobili u prvom našem meču nakon onakvog ispadanja od Reala (sto se prenelo i na drugi mec u Pg i trajalo sve do ABA finala) i letos u superkupu gde smo bili hodajuci Željkov eksperiment.

 

Nadam se 1 grubom vraćanju u realnost simpaticnih studenata.

 

Nece biti lako, ali tesko i sigurno/ubedljivo mogu ruku pod ruku.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Očekivao sam veći dobrinos Bena u Evropi, pogotovo u AEKu, pre sezone mi delovalo kao da će biti alfa i omega tamo 

Nije on kec nikada bio, ali sa tom fizikom može komotno 2/3 da igra, plus deluje kao solidna ložana, Zoki potpisuj. 

 

 

Samo ne kapiram, kakve veze imaju Dante i Hjuston? 😅

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Damn, moja greška, na prvu sam mislio da je veći - takav utisak mi odavao a naivno sam prvo na Sofi pogledao visinu gde piše 196, tek sad sam na malo relevantnijim mestima proverio i tu stoji 191, da.. 

Msm nisu nama strane postave sa tri beka gde bi on zbog svoje atletike glumio krilo ali da, i po skilu i po građi primarno je dvojka

Link to comment
Share on other sites

Samo nam fali jos 1 spoljni igrac koji nije plej i ne igra odbranu. 

Ako je stvarno Avram "samo" 2 meseca, ja zaista ne bih nikog dovodio, eventualno nekog iskusnog sa dobrom odbranom i ok kontrolom tempa koji ne ocekuje prevelike minute i zna gde je dosao (ko je rekao Dragic :classic_love: )

Link to comment
Share on other sites

Mislim da u ovom trenutku moramo beka dovesti, po svemu sudeći tražili smo ga i pre Aleksine povrede a sad nam još više treba 

Goran je svakako san i sve što želim u ovom trenutku, i da se Aleksa nije sjebao možda smo ga i mogli čekati, sad mislim da nemamo taj luksuz 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...