Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Dakle optimističan scenario za Avramovića je 2 meseca, što znači do povratka u takmičarsku formu 3.

 

S obzirom da smo tražili igrača na spoljnim pozicijama i pre povrede Avramovića, s obzirom na to da smo na spoljnim pozicijama ostali sa Doužerom, Jaramazom, Anđušićem i Panterom, mislim da stvarno mora da se dovede igrač. Makar i rotacijski, kako se to bogougodno kaže.

 

Mislim, ništa se ne mora, možemo mi to da krpimo i sa Ponitkom, Nanelijem, Trifom, ali rekao bih da time samo uvećavamo svoje probleme.

 

 

Da ne ostane post u mračnom tonu, mister Kevin. Znao sam da ovo ulazi još kad je pošao u dribling. Ili, kako on kaže, when he started dancing.

 

11.gif

  • Like 9
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Biće izgleda nekih Šilbovanja ovih dana, ovdje prizivani Pangos između ostalih, ne znam samo imamo li vremena čekati januar da počne igrati.

To je sad koncepcijski rizik, dovesti nekog odmah da popuni broj ili sačekati malo da iskrsne neki dobar dil po cijenu rezultata, iscrpljivanja trenutnog rostera i opasnosti da se još neko povrijedi.

Ne pratim ove sezone, ima li kakvog dostupnog mesa u Evrokupu da bi moglo da da instant doprinos?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Da ne ostane post u mračnom tonu, mister Kevin. Znao sam da ovo ulazi još kad je pošao u dribling. Ili, kako on kaže, when he started dancing.

 

Upravo ovo. Baš sam bio sa te strane, čim sam video da se Šilds povukao pola koraka, znao sam da ide šut i da su velike šanse da uđe. 

 

Neverovatan mi je taj njegov osećaj, nekome ko ga gleda prvi put, možda bi delovalo kao puko driblanje u mestu, ali on kao da sve vreme prati rad nogu odbrambenog i traži savršen momenat za izbačaj. Iako nije bilo iz driblinga, nego iz pika, ona duga dvojka protiv Grigonisa, na prvu delovao kao šut preko ruke, onda se pojavi ona fotografija gde se vidi da je ovaj 2 metra od njega u potpuno inferiornom položaju.

 

Spoiler

98400aee-6d4c-42ad-ad5e-3566c4ccf1d3.jpg

 

 

 

  • Like 12
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

Pa ako su izbor ova trojica nabrojanih Calathes je najbolji izbor na minutažu koju nudimo. Preiskusan igrač, zna kako se osvajaju titule, poznaje sistem…

Ustvari ovo zadnje je ključno kad dovodiš pleja na pola sezone.

Ako stvarno čekamo nekog do januara to može biti samo Calathes i niko drugi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo pogledah stats-e u EC. Ima ovaj TJ Shorts sto igra za Paris. U proseku igra nesto vise od 26min i ima sasvim solidne stats-e na 10 utakmica. Ali ima jednu veliku manu - nizi je od Mura za 10cm. Ali ako se vec planiralo dovodjenje beka pre ove povrede Avrama, onda je logican zakljucak da se mogu dovesti i dvojica. U tom slucaju moglo bi se probati s njim. cc39aabcd2ba75fe944c5b2a47ae4245.jpg

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@ Šćekić 

Imaju Neta koji je trenutno povređen i treba da se vrati uskoro (valjda). 

A doveli su i Žagarsa koji igra EC na pozajmici. Sad kad razmislim, ni on ne bi bilo loše rešenje 🙂

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Alek The Great said:

Malo pogledah stats-e u EC. Ima ovaj TJ Shorts sto igra za Paris. U proseku igra nesto vise od 26min i ima sasvim solidne stats-e na 10 utakmica. Ali ima jednu veliku manu - nizi je od Mura za 10cm. Ali ako se vec planiralo dovodjenje beka pre ove povrede Avrama, onda je logican zakljucak da se mogu dovesti i dvojica. U tom slucaju moglo bi se probati s njim. 

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

 

Ma dajte ljudi, ako budemo uopšte dovodili nekoga, to će biti neki rotacijski igrač, a ne da se traži ovakvi. 

 

Postoji baš toliko razloga zašto je ovo nemoguće i nepotrebno. Kao prvo TJ je glavni igrač koji sve vreme ima loptu u rukama. Drugo Pariz je dosta ozbiljan projekat i verovatno ga ne bi pustili ni za koje obeštećenje, niti ima smisla da mi tražimo bilo kakvog igrača za kojeg treba platiti isto.

_____________

 

Inače, ja sam pre par dana bio u fazonu da nam ne treba niko. Kontam Jaramaz će se malo popraviti, Aleksa standardno odigrati svaku treću, može sa time da se živi. Ali ovo je sad baš ozbiljan udarac. PJ se strašno troši kada prevodi loptu protiv igrača koji pritiska to prevođenje, a svaki njegov čuvar to radi. Ponitka užasan u tome, Naneli malo bolji, ali isto ogromno trošenje. Panter dosta siguran, ali baš nema smisla da mu se i to uvali.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...