Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

4 minutes ago, uvrnuto said:

 

Omg, samo da nam ne vrate Radeta 

Kapiram da je to vise dok se ne nadje neki dobar igrac koji moze biti starter ostatak sezone, ili da se proba kako bi izgledala ekipa sa takvim tipom PF vs neke druge opcije i tipovi PF/C.

1 minute ago, Wingwalker said:


 


Kompatibilan sa Lidejom, povisok izbačaj za tri...za Dedu prebrz, za Simketa preiskusan...ne potpisuj.

Ne vjerujem da ce tamo biti dugo kako god obrnes 😄 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MrTwister said:

Danilo Nikolic navodno ide na pripreme sa Partizanom, bez ugovora je pa ne znam kako ce dalje da izgleda taj aranzman, mozda samo da trenira dok ne nadje neki ugovor a mozda se i nametne za neki kratkorocni ugovor na par mjeseci dok ne iskoci nesto bolje na trzistu, citaj dok ne poceraju nekog iz kluba/cutuju iz NBA.

 

Gde sam ovo vec cuo? Hmmm... :innocent:

 

662951448_tenor(7).gif.2cf8cb9dd6e4b2249740e0b42ab72a98.gif

 

538399231_tenor(8).gif.654c39972c9e5578133e946807a3e42f.gif

  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

Redovna praksa kod Žoca. I u Feneru je uvek bilo naših igrača na pripremama.

 

 

Trenirali su svojevremeno sa Fenerom tokom priprema npr. Štimac i Petar Aranitović, možda još neko koga sam zaboravio.

Ali Štimac je posle tih priprema i potpisao neki kratkoročni ugovor, tako da mislim da nije nemoguće da Danilo Nikolić ako je fizički u ok stanju i ako se pokaže na tim pripremama, dobije neki ugovor, dok se čeka neko dugoročnije rešenje na tržištu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, realno *w said:

Redovna praksa kod Žoca. I u Feneru je uvek bilo naših igrača na pripremama.

 

 

23 minutes ago, Christofer Moltisanti said:

 

Trenirali su svojevremeno sa Fenerom tokom priprema npr. Štimac i Petar Aranitović, možda još neko koga sam zaboravio.

Ali Štimac je posle tih priprema i potpisao neki kratkoročni ugovor, tako da mislim da nije nemoguće da Danilo Nikolić ako je fizički u ok stanju i ako se pokaže na tim pripremama, dobije neki ugovor, dok se čeka neko dugoročnije rešenje na tržištu.

 

Baš mi palo na pamet, ali nisam mogao da izguglam ko je bio. Hvala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Smeško kada bi jedno leto uložio u spartanski rad na telu da dobije malo na eksplozivnosti, napakuje definiciju, da mu se ocrta neki masl kada stane na penal...onda im ne bi bilo smešno. Nije da nema vremena ali nije ni da mu nije pružena šansa, minuti...jasna uloga.
Mi se načekali Smoriše ko Godoa...



Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

Smeško kada bi jedno leto uložio u spartanski rad na telu da dobije malo na eksplozivnosti, napakuje definiciju, da mu se ocrta neki masl kada stane na penal...onda im ne bi bilo smešno. Nije da nema vremena ali nije ni da mu nije pružena šansa, minuti...jasna uloga.
Mi se načekali Smoriše ko Godoa...


 

 

Prošle godine je propustio 3 mesecam još toliko je hvatao ritam.

 

Bude li i ove godine kuburio sa spremom na početku, onda je beznadežan slučaj. Naročitom sa obzirom na okruženje.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Christofer Moltisanti said:

 

Trenirali su svojevremeno sa Fenerom tokom priprema npr. Štimac i Petar Aranitović, možda još neko koga sam zaboravio.

Ali Štimac je posle tih priprema i potpisao neki kratkoročni ugovor, tako da mislim da nije nemoguće da Danilo Nikolić ako je fizički u ok stanju i ako se pokaže na tim pripremama, dobije neki ugovor, dok se čeka neko dugoročnije rešenje na tržištu.

I Vuk Radivojevic pa su mu kasnije pomogli da potpise za Turk Telekom, pricao je o tome u nekom podcastu...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...