Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

3 hours ago, uvrnuto said:

https://partizan.basketball/vesti/aktuelno/3683

 

Čini mi se da niko nije preneo vest.

Baš me zanima šta bude na kraju sa tim tužbama i kaznama, da li npr. onaj lik što je dobio zabranu i dalje dolazi na utakmice, itd...

Ja mislim da je ovo reakcija na onu od AV da ce drzava od sad detaljno obracati paznju na broj gledalaca koje kosarkaski klubovi prijavljuju u odnosu na stvaran broj u hali.

 

Inace, ovo sa kartama za KKP se desava evo vec dve sezone, gde se stampaju fazon 3-4 karte za jedno mesto u areni. O ovome sam skoro pisao, jer znam bas iz iskustva.

 

Da ne shvati neko pogresno, to se vrlo verovatno radi i na Zvezdinim tekmama.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Golijat said:

Ja mislim da je ovo reakcija na onu od AV da ce drzava od sad detaljno obracati paznju na broj gledalaca koje kosarkaski klubovi prijavljuju u odnosu na stvaran broj u hali.

 

Inace, ovo sa kartama za KKP se desava evo vec dve sezone, gde se stampaju fazon 3-4 karte za jedno mesto u areni. O ovome sam skoro pisao, jer znam bas iz iskustva.

 

Da ne shvati neko pogresno, to se vrlo verovatno radi i na Zvezdinim tekmama.

Ja vjerujem da ima svega.

Ali kako znaš da su precizno 3-4 karte za jedno mjesto? To bi onda bilo preko 60 hiljada ljudi u Areni. I na osnovu kog iskustva tj čijeg iskustva?

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, odupri se ludilu said:

Ja vjerujem da ima svega.

Ali kako znaš da su precizno 3-4 karte za jedno mjesto? To bi onda bilo preko 60 hiljada ljudi u Areni. I na osnovu kog iskustva tj čijeg iskustva?

Ma ne kazem da su precizni 3-4 karte za svako mesto u areni.

 

Evo ti jednog desavanja iz prve ruke, dodju tri coveka koji imaju uredno (!?) istampanu kartu za isto mesto u areni (!?), krece rasprava, jedan od njih prijavljuje redaru, dolazi lik iz organizacije (kluba) i nalazi mesto u areni za dvojicu a jednog ostavlja na tom mestu. Ovo se desilo dva puta, da znam, iz prve ruke (brat grobar, koji redovno ima sezonsku za KKP). 

 

I ovo sam jos onda pisao, pre 2 meseca otprilike, kad je bila ona rasprava zasto Zvezda prijavljuje vise gledalaca nego sto realno ima itd.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu se porediti slucajevi dva kluba. Desavale su se duple karte, klub se tada vadio na nesporazum i zbog prodaje karata preko 2 sistema. Moze da se desi dvoje ljudi da imaju isto mesto, ali sa razlicitim qr kodom. Samo mi nije jasno kako se prave ti falsifikati tj kako se generisu qr kodovi. Taj qr kod mora da bude u sistemu da bi prosao verifikaciju na ulazu. Tu vec postoji nekoliko mogucih propusta i trebalo bi pronaci odgovorne. Takodje, problem je sto je uvedeno brdo ljudi bez ikakvih karata (nedavno sam izrazio slicno nezadovoljstvo sa finala kupa). I to nisu "sipkasi", za koje takodje verujem da u velikom broju ulaze dzaba.

Zato vise i ne idem na utakmice, "I'm too old for that shit". Mozda odem nekad na neku utakmicu aba ili kls. Utakmice EL su postale nepodnosljive.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta se čudite, pa evo meni je ovde, na ovoj temi, rečeno da se za nivo 400 štampa preko kapaciteta. Znači tu se nabije koliko ljudi može da stane, kao sardine, očigledno 3 karte na 1 mesto. 

 

Inače više ništa ne verujem u ovo SOLD OUT, još od derbija krajem januara kad je KKCZ bila domaćin. Tu smo do karata došli preko kupujem-prodajem, zovemo lika i pitamo koliko karata ima, kaže koliko vam treba? Šalje čovek snimak na kom se vide doslovno hiljade sveže ištampanih karata. Mi smo kupili 6 čini mi se, na svim je pisalo njegovo ime i očigledno su uzete na sezonsku jer ima veze u klubu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Golijat pisao sam i ja već, pošto štampaju i stajanje sever(?!), a sve sem kopa su sedeća mesta.

 

13 hours ago, Barkley#34 said:

Kako bi mu tačno u praksi sproveli tu zabranu?

 

Kao u filmovima.

blank-wanted-poster-template-design-37a9

 

😄

 

Šalim se, kontam baš teško. Eventualno da mu se oduzme sezonska, ali to ne znači da neće kupiti redovnu kartu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ima li vijesti za Zekija?

 

Pa Željko posle SC reče da bi trebalo da bude u timu protiv Olimpijakosa.

 

A ima i ovo:

Quote

Prema nezvaničnim informacijama Mozzart Sporta, Ledej bi trebalo da stigne na trening u utorak, a meč protiv Olimpijakosa je zakazan za četvrtak uveče.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...