Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

32 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Jos u Madridu zimus su bednici nas oznacili kao klub koji se treba ugaziti svakom prilikom, kao da smo mi njima napravili sranje i oni bili nepravedno kaznjeni u plejofu. Sutra ce igrati na krv i noz.

Da parafraziram nekoga sa Elonovog Iksa, kakvi skupe karte, uz utakmicu dobijaš i priliku da vređaš Real dva sata, ništa lepše.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Mislim da Baskonia ima najtezi raspored, efes sa jucerasnjom pobedom opet sebi daje neke sanse… 
 

sem komsija, sve ekipe se bore i danu svoj maximum

Imaju međusobnu u Vitoriji Baskonija i Efes, veoma povoljno po nas, sa oba tima smo bolji u h2h, idealno da upadnemo u taj trougao.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ScepanScekicSto said:

 

sem komsija, sve ekipe se bore i danu svoj maximum

Dosao sam da napisem nesto u nasu odbranu, a onda skontao da si u pravu

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ekipa daje nagoveštaj kako bi mogla izgledati. 

Ponitka čini se dolazi na svoje i ono sto očekujemo od njega, da ne bude lider nego glue guy.To je nekako trebao biti i Jare na 1/2 bar svajcarski nožić, ali jbg.

Elem ne treba očajavati treba ovo sa uživanjem pratiti. Možda se slože kockice ekipe i poklope rezultati a onda na ispadanje, sve je moguće.

Ova krvava kolena Žocova sinoć na konf su namenjena domaćim igračima. Trifi i Koprivi sigurno nisu

Edited by odupri se ludilu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MC Thunder 2 said:

Cujem komentare sinoc oko sebe, nade da ce Real sutra igrati u laganijem ritmu jer su juce zvanicno obezbedili 1.mesto...to slobodno mozete da zguzvate i bacite.

 

Jos u Madridu zimus su bednici nas oznacili kao klub koji se treba ugaziti svakom prilikom, kao da smo mi njima napravili sranje i oni bili nepravedno kaznjeni u plejofu. Sutra ce igrati na krv i noz.

 

Ako postoji gram pravde i fortune, nekako cemo se dokopati plej ina, plej ofa i sudariti opet sa njima. Ma koliko mocni bili.

 

Ima istine i u ovome što si napisao, ali oni pre svega vole da kalkulišu, gledaju svoj interes gde često i ne biraju sredstva da dođu do njega. Krenuće oni ozbiljno al ako naiđu na tvrdo, ne verujem da će se nešto posebno cimati za pobedu. Partizan je taj koji treba odigrati agresivno, muški, spreman da ih ugazi zbog njihove podmuklosti. Ja ću sutra biti uz vas, više od pola Srbije s nestrpljenjem čeka sutrašnji spektakl. Duel dva košarkaška džina, dva tima s vrhunskim napadima. Duel koji će biti ubedljivo najgledaniji u ovom kolu. Jedva čekam da počne. :smiley53:

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neskromno sam se, pored pobede Valensije, nadao i bar nekih 7-8 razlike.

To bi značilo da nam u slučaju kruga sa Valensijom i Bajernom, treba pobeda kući od isto tako 7-8 razlike, da budemo ispred Bajerna. Sada je to 15 razlike, što nije realno, ako Valensija bude u "životu" tada.

 

Jedino što je sigurno, je da je naša jučerašnja tekma sa Baskonijom, bila NBA plejof košarka, naspram ovog što su ovi odigrali večeras.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Chaos Is Me said:

Caboclo apsolutni igrač utakmice, nije to samo čista statistika poena i skokova nego Moneke nije znao šta ga je snašlo, nikako nije uspevao onu svoju standardnu varijantu sa pretrčavanjem čuvara u desno, a da šutne preko Bruna nije ni pomišljao. CMM previše pasivan i jasno su se videli njegovi limiti na ovom meču, da ne može da preuzme napadački kada je Howard zatvoren ili u problemu. KKP je bio bolji celim tokom meča i samo ste svojim glupostima u finišu učinili meč neizvesnijim nego što je trebalo da bude. 

 

Ima i do toga sto je Caboclo odigrao skoro citav mec bez zamene, otud i toliko poena i skokova. On i jeste sposoban da ima brutalnu statistiku, samo em do sada nije imao mnogo minuta, em je sam sebe izbacivao glupim faulvima.

 

Za Howarda se ne slazem, on je svoje odradio, dao je 26 poena, imao 4/11 za tri. Svi ostali igraci su podbacili, na primer  Marinkovic 1/6 za tri poena, ostatak tima takodje samo 1/6, sto je bedan ucinak.

 

10 hours ago, Volter said:

 

Ima istine i u ovome što si napisao, ali oni pre svega vole da kalkulišu, gledaju svoj interes gde često i ne biraju sredstva da dođu do njega. Krenuće oni ozbiljno al ako naiđu na tvrdo, ne verujem da će se nešto posebno cimati za pobedu. Partizan je taj koji treba odigrati agresivno, muški, spreman da ih ugazi zbog njihove podmuklosti. Ja ću sutra biti uz vas, više od pola Srbije s nestrpljenjem čeka sutrašnji spektakl. Duel dva košarkaška džina, dva tima s vrhunskim napadima. Duel koji će biti ubedljivo najgledaniji u ovom kolu. Jedva čekam da počne. :smiley53:

 

Drugim recima, nakon 15. minuta nece biti vise potrebe da se prati taj mec?

 

Ja se nadam da ce oni od pocetka do kraja igrati maksimalno ozbiljno, ako nista drugo da konacno odgledamo jedan neizvestan mec od pocetka do kraja nakon 7 meceva 30. kola sa velikom razlikom izmedju ekipa, jednom poluneizvesnom zavrsnicom Partizan - Baskonia i samo jednom neizvesnom zavrsnicom u poslednjem mecu Valencia -Bayern.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

Neskromno sam se, pored pobede Valensije, nadao i bar nekih 7-8 razlike.

To bi značilo da nam u slučaju kruga sa Valensijom i Bajernom, treba pobeda kući od isto tako 7-8 razlike, da budemo ispred Bajerna. Sada je to 15 razlike, što nije realno, ako Valensija bude u "životu" tada.

 

Jedino što je sigurno, je da je naša jučerašnja tekma sa Baskonijom, bila NBA plejof košarka, naspram ovog što su ovi odigrali večeras.

 

 

Ne bi znacilo.

 

Bayern ima 2-0 protiv KKP i 1-1 protiv Valencie, KKP 1-2 i mec kuci, Bayern je u tom hipotetickom krugu obezbedio 1. mesto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sa ovim sto igra Bajern nema sansi da napravi bolji rezultat protiv ozbiljnijih ekipa… samo smo mi ispali smesni sa onim porazom…

 

valensija odprilike tako nesto…

 

meni je Armani tu problem… oni mogu da zaredjaju sve pobede do kraja,kvalitet imaju…

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

 

Ne bi znacilo.

 

Bayern ima 2-0 protiv KKP i 1-1 protiv Valencie, KKP 1-2 i mec kuci, Bayern je u tom hipotetickom krugu obezbedio 1. mesto.

 

U pravu si, mi smo u tom slučaju na 2-2. mea culpa.

 

Kako god, zaebana situacija, naročito nakon uključivanja Milana u trku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Real u Madridu, možda i jedina utakmica ove sezone gdje smo skinuli gaće od samog početka utakmice. Teško bi bilo i sa Zekijem, ovako praktično nemoguće. Volio bih samo da se pošibamo muški s njima, šta god to donijelo na kraju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...