Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

4 hours ago, Gb92 said:

kupio ja jednom karte preko fancyja i naravno skinuli pare a karte nigde... dodjem do njegovog broja zvao sam ga u 7 ujutru 😄 😄 stigla karta odmah nakon toga 

4 hours ago, Don Dusko said:

@fancy sram te bilo. 😛

 

Jbg, ljudski je probati, pa app.... :default_coffee: 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goofy said:

 

Piti ili ne piti u četvrtak?

 

Ja nikad ne pijem u februaru da bih dokazao pre svega sebi da nisam alkos i da malo očistim jetru za svaki slučaj. Jebemti prestupnu godinu i termin utakmice. Ako ništa taman u ponoć kad stignem kući me čeka pivce pa da natenane pogledam besede Željka i Rade.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ChrisJudd said:

 

Ja nikad ne pijem u februaru da bih dokazao pre svega sebi da nisam alkos...

Ovo je kao ono kad lik kaze "nije meni problem da prestanem da pusim, ne znam sto svi prave frku oko toga... ja sam do sada vec 17 puta prestao da pusim". 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Nije, oprostio se od foruma pre nedelju-dve. Imaš o tome na temi o žalbama ako ti se da da zaroniš u nju. 

Šta se dešava?

Ja čitam  vec par nedelja samo nas topic i kanim se da se upišem, nešto kao samo da zahvalim ljudima koji pišu ovdje. Mene stizale obaveze u zadnje vrijeme a i iskreno usmrdio sam se nešto u skladu sa rezultatima nasim. Ali nema odustajanja. Dragi Safete. Ne možeš sam, ne sam...

 

Moze jedna prozivka da vidimo kakvi smo? Gdje su @Son_of_a_gun, @realno *w, @Arsenije Pesic, @snooker i ostali ko ju mi na prvu ne padaju na pamet?

Edited by odupri se ludilu
Znakovi interpunkcije
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uf, ne prolazi mi se opet kroz sve to, pročitaj temu Žalbe&komentari uz litar vinjaka i bensedin. 

 

Za sada je rezultat taj da je Kuper trajno banovan, uini i Safet su se odjavili sa foruma a Arsenije je najavio nešto slično u nekom roku. Drugi su popizdeli, nekima je to sve ok, treći pozivaju na smirivanje situacije i tako. Nastaviće se...

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Treba pogledati aktivnost na forumu poslednje dve-tri nedelje i sve je jasno. :classic_smile:

 

Forum propo. Nadam se da će da živne malo kad ponovo krene EL.

 

Inače, noćas sam sanjao da je forum dobio novi izgled kako bi se privukli članovi, a da je Arsenije promenio nik u Uini i tako ide po temama i troluje ljude.

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Forum propo. Nadam se da će da živne malo kad ponovo krene EL.

 

Inače, noćas sam sanjao da je forum dobio novi izgled kako bi se privukli članovi, a da je Arsenije promenio nik u Uini i tako ide po temama i troluje ljude.

KGrkNJR.gif

Link to comment
Share on other sites

Tomislav Mijatovic je bio pomocni trener Cibone za vreme kecmanovke. Iste sezone smo dobili Efes u Beogradu kosem u poslednjem napadu.

Drugim recima, ocekujte neizvesnu utakmicu i pobedu u poslednjim sekundama.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzeo odmor od košarke i foruma posle kupa, i vi odmah napraviste sranja ovde.


Jasno je postalo već neko vreme da ovo mesto nije više ono što je nekad bilo, u smislu da nas ima sve manje na ovoj temi, dok je na onoj temi tamo hiperprodukcija. Svuda, pa čak i na ovoj temi smo nadjačani, kvalitet generalno opada. Ovde sam voleo da čitam i učim o košarci, a takvih postova je sve manje. Sve je postalo plitka i brza forma, kao i generalno na internetu. Da li postoji neko drugo virtuelno mesto gde ono prvo još uvek postoji? Ne znam. Ako neko zna neka savetuje.

 

Kada se na ovo gore nadoveže naše mučenje na terenu, nekako ružan period za crno bele navijače.

 

On topic

Da li ćemo večeras gledati preokret sezone ili još jedan fail, ne znam.

 

Što se produženog odmora posle kupa tiče, kontam da je Željko spojio činjenicu da bi imao jedva nešto više od petorke za trening sa time da su se svi bili zasitili jedni drugih da im da duži odmor da se resetuju. Ništa nije izgubljeno, čak im je možda više trebao odmor nego neki žestoki treninzi.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/28/2024 at 11:02 AM, Barkley#34 said:

Nije, oprostio se od foruma pre nedelju-dve. Imaš o tome na temi o žalbama ako ti se da da zaroniš u nju. 

 

Tek sada sam pročitao/saznao epilog priče o Kuperu, Uiniju, Safetu...pa kako nemam nikakav način da im pomognem da se vrate, mogu barem da im se pridružim. 

Pozdrav svima. 

 

 

 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 5
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...