Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

19 minutes ago, Shonewizard said:

Da su prave komšije, ne bi ni oni ubacivali Mitrovića ako Zakarije ne bude mogao, ali okej... :classic_dry:

Mozda vidimo i ledjnu promenu Andjusica u duelu sa Davidovcem.

Znam, znam....

Spoiler

kFrPGiz.gif

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Meni bi licno bilo dovoljno da se posibamo kao protiv Valensije pa kako bude…

Zasto podcenjuješ svoj tim....Nije ovo 2018 i Božo Djumic, pa da ocekuješ da se pošibaš. Ili mi tamo neke 2008-09, sa Vujadinom Suboticem protiv vas.

Imate Željka na klupi. Igrate u hali gde i trenirate, imate 10 pobeda. Dobar tim, koji je sacuvan i nadogradjen sa dobrim igracima.

Ne znam cemu strah. Logicno je da ovde idete na pobedu, i trazite brejk, ako zelite u 5-6 ekipa.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, No name said:

Zasto podcenjuješ svoj tim....Nije ovo 2018 i Božo Djumic, pa da ocekuješ da se pošibaš. Ili mi tamo neke 2008-09, sa Vujadinom Suboticem protiv vas.

Imate Željka na klupi. Igrate u hali gde i trenirate, imate 10 pobeda. Dobar tim, koji je sacuvan i nadogradjen sa dobrim igracima.

Ne znam cemu strah. Logicno je da ovde idete na pobedu, i trazite brejk, ako zelite u 5-6 ekipa.

 

 


ma ne potcenjujem… napisah fa ako hocemo  tamo gde mislimo da treba (u prvih 5-6) ovakva gostovanja bi trebali da dobijemo.
 

ali ja bih bio zadoovljan ra odigramo muski i da se pobijemo… pa ako budu bolji pruziti ruku

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

možda čak i potpuno odseku kako je to Grant uradio u Atini. Možda se isplati i žrtvovati npr Dozierov napadački učinak da bi se ostvario taj cilj jer mi Zvezda trenutno ne deluje kadra da dobije jakog evroligaša bez Teovog dobrog doprinosa. Tu vam recimo dosta fali Aleksa, baš tip defanzivca koji zna da unervozi Tea posebno ako mu se pusti i malo ozbiljniji kontakt.

 

 

 

Grant je ozbiljan defanzivac na kecu, baš ozbiljan, nemamo mi takvog. PJ jeste ok, ali je ipak krupniji, malo sporiji od ovoga, deluje da mu ipak više leže dvojke i trojke.

Naravno, ne mislim da će mu Teo pobeći, nego da jednostavno koristi puno blokova i da tu nema previše direktne 1 na 1 igre.

 

 

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Dozier još uvek igra odbranu na nekim NBA postulatima gde se dosta kocka sa ukradenim i šamaranjem po rukama što se u EL sudi uglavnom kao faul a u NBA ne tako često

 

Da, osim na tekmi Virtus KKP, kada gosti izbiju rekordnih 11 takvih lopti iz ruku, bez ijednog faula, sve u momentima kada je odbrambeni u lošem položaju 😄

 

 

Po meni, Teov učinak u ponajvećoj meri zavisi od količine cimanja u odbrani. Ukoliko ga uvučemo u aktivno igranje odbrane, tipa da jedan napad brani neki mismeč na postu, sledeći juri neku kretnju bez lopte, da mora da prati svog igrača na skok, onda će biti mnogo više energije za napad. Ako bude čuvao Jaramaza koji, kako nekad zna, tapka loptu u mestu 15 sekundi a onda doda drugom saigraču koji nema nikakvu poziciju, onda neće biti dobro za nas.

 

Edited by realno *w
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ima još jedna prednost naša: mi smo naučili po oguljenom parketu i istrošenoj farbi, sada kada izađemo na ovaj njihov parket što je malo preš'o ima da krilaju naši 
Naučeni na mušemu...
...teraju ih na laminat.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...