Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

@Patriota iz kaucaOpusti se covjece. 

Prejake i preteske rijeci, karakterizacija ljudi koje u sustini niko od nas licno ne poznaje, olako lijepljenje epiteta nije dobro generalno a i pojedinacno.

Razumno je kritikovati i drzati se kosarkaskih stvari ali procjene ko je dobar momak a ko nije je malo ono...

Recimo Ledej vec ima prilicnu istoriju "nesmotrenih" faulova pa nisam primjeio da mu definises psiholoski profil.

Shvati ovo kao dobronamjeran komentar.

 

Edited by odupri se ludilu
  • Like 11
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Marvin said:

Drugarce i drugovi, imam jednu želju:

da svi budemo živi i zdravi, da nova godina bude ispunjena lepim trenucima 🥰

I da se vidimo u maju u Berlinu 🔥

 

 

spacer.png

Spoiler

Inace, ko ne zna, Marvin je ovaj sa dva sata

 

Edited by Ne sam Safete
  • Like 4
  • Love 3
  • Thanks 3
  • Ha-ha 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Srecna nova godina braco i (latentne) sestre 😁 da ste zdravi i srecni pre svega, voljeni i da volite.

 

nama zelim ispravljanje nepravde i plasman na F4, za pocetak. A ako smo vec tamo, u tom slucaju i EL trofej. Da se ne cimamo bas svake godine iznova ☺️

  • Like 8
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Forumaščići dragi, jeste li mi bili dobri prošle godine?

 

9a679aeb9aec229ae664a8e1ec869670.jpg

 

Čestitam vam svima Novu godinu i želim punu zdravlja, sa što manje stresa i da pokušate da uživate u svemu što radite. Čak i u gledanju KKP tekmi.

 

Ko je bio dobar i neće praviti sranja ni u novoj godini, može da pošalje pismo Dedi kako bi mu Deda otkrio gde će biti okupljanje crno-belih forumaša pred sutrašnju utakmicu.

Već se odazvalo njih nekoliko koji su bili dobri svih ovih godina, tako da je dobro druženje zagarantovano.

 

Ajmo crno-beli oooohoho!

Edited by uvrnuto
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Aman 2 said:

Najviše mrzim ove unapred dobijene utakmice kao Asvel sutra. Najopasnije su. Nadam se da neće biti problema. 

 

Bice sigurno teze nego tamo. Podigli su formu. I dalje ugl gube, ali mnogo skuplje prodaju kozu. 

 

Nova godina, ali i dalje imam bolnu žal za porazom od Virtusa. Jedino od toga me vise boli sto oni imaju cak 3 pobede vise od nas, a ni po cemu nisu bolji, naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

Ledej neizvestan.

 

Verujem da ćemo na startu gledati Frenka i Bruna zajedno, pošto mislim da je Bruno ok matchup za Lovernja. Svakako da se nadam da je Smajli spreman, trebaće nam.

 

 

Takođe, sa obzirom da verovatno nema Nanda, voleo bih da vidim PJa na Timotiju. U dobroj je seriji, imaće lopti, to treba pritisnuti od starta.

Edited by realno *w
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Forumaščići dragi, jeste li mi bili dobri prošle godine?

 

9a679aeb9aec229ae664a8e1ec869670.jpg

 

Čestitam vam svima Novu godinu i želim punu zdravlja, sa što manje stresa i da pokušate da uživate u svemu što radite. Čak i u gledanju KKP tekmi.

 

Ko je bio dobar i neće praviti sranja ni u novoj godini, može da pošalje pismo Dedi kako bi mu Deda otkrio gde će biti okupljanje crno-belih forumaša pred sutrašnju utakmicu.

Već se odazvalo njih nekoliko koji su bili dobri svih ovih godina, tako da je dobro druženje zagarantovano.

 

Ajmo crno-beli oooohoho!

 

A ko nije bio dobar? Biće you can't sit with us:)

Link to comment
Share on other sites

Maj pipls, neka nam svima klub da vatre u ovim zimskim mesecima. Dobrim rezultatima i velikim pobedama da izazove erupcije toplih emocija i vrelih zadovoljstava. Opremljeni smo, adekvatno obuceni, hajde da hrabro vec sad uzmemo stvar u svoje ruke, istopimo i smazemo konkurenciju.

 

Smart-Select-20240101-195921-Gallery.gif

 

Hepi Nju Jiar, dawgz!

  • Like 8
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...