Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Vjerovatno zbog popusta za stare članove ili zato što je došlo do preoblikovanja sektora.

Nije ovo ništa strašno vjerujem da će klub reagovati i da će se riješiti brzo. Nov je ticketing sistem, ovakve stvari su, neću reći normalne, ali očekivane.

P. S. Usudiću se reći da je ovaj prelazak čak i poprilično bezbolan s obzirom na sve promjene u odnosu na prethodnu sezonu i da smo u prodaju krenuli bez ikakve baze prethodnih korisnika.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

– Teško je objasniti. Ista je igra, isti je cilj. Staviti loptu u koš. Ali, način na koji to pokušavamo da uradimo je malo različit. Imaš igrače koji imaju veliki košarkaški IQ. Mnogo dobro poznaju igru ovde u Evropi. A zatim imaju i umeće. U SAD se fokusiramo na umeće, na fizičke predispozicije. Onda učimo kako da igramo igru. Ovde to rade unazad. Misle o igri, proučavaju je. Onda dodaju umeće i fizičke predispozicije gde god da mogu. Veoma su učeni igrači, moraš da razmišljaš o igri ovde – kao da je Doužer iznenađen onim što je video prilagođavajući se na evropsko poimanje košarke.

 

Strašan nivo razumevanja igre. Naravno, ne bi bio ni prvi ni poslednji koji savršeno razume šta treba da radi, a da nije sposoban da to implementira na terenu, ali opet je lepo pročitati ovakvo nešto i svakako da je dobar znak.

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

Panter ne ide u prodor gotovo nikad.

Dakle Boldvin mu dodje 35-40% Makabija.

Ne bih se bas slozio sa ove dve konstatacije. 

Panter itekako napada prodorom, mozda retko ode do kraja na polaganje ali zato ima one suteve sa jedne noge blizu obruca (runner-i se valjda zovu), kao i flouter sto koristi dosta.

 

Sto se tice Boldvina, slazem se da su on i Lorenzo tate u Makabiju ali ovo da je on 40% Makabija je bas neozbiljna tvrdnja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 
Na par mesta od nas ljudi imaju duple karte za isto mesto, sa (poprilčno) različitim cenama. :classic_blink:
 
Jbg, mislite da je lako napraviti karte i sve oko toga?
 
An-fakin-blvibl.
 

Ajd duple karte i da razumem, više je opcija za to, ali kako sa različitim cenama???


Meni je na karti upisana ta viša cena iako sam platio regularnu koja je objavljena za stare sezonce. Ta viša čak nije ni ona bez popusta već mnogo skuplja tako da ne znam odakle su izvlačili te iznose.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Mrk said:

Ne bih se bas slozio sa ove dve konstatacije. 

Panter itekako napada prodorom, mozda retko ode do kraja na polaganje ali zato ima one suteve sa jedne noge blizu obruca (runner-i se valjda zovu), kao i flouter sto koristi dosta.

 

Njsam siguran da bas dosta koristi flouter. Lose sam se izrazio prodor u smislu do kraja i finisaranje oko obruca, mada za mene dva driblinga i poludistanca nisu prodor iako fakticki on jeste prvim korakom krenuo u prodor.

 

19 minutes ago, Mrk said:

Sto se tice Boldvina, slazem se da su on i Lorenzo tate u Makabiju ali ovo da je on 40% Makabija je bas neozbiljna tvrdnja.

 

Mozes li mi objasniti na osnovu cega je bas neozbiljno?

 

Za mene je to stvar matematike i zaista ne znam kako drugacije da posmatram sto se tice napada.

 

Ako Makabi postize 83 poena a Boldvin je zasluzan za 27-32 poena (poeni+asistencije), trecina iliti 33% je 27 poena a napisao sam i nesto vise od trecine s obzirom da je to donja granica od 27-32, a i ja sam mu 17.2 poena zaokruzio na 17 a 5.1 asistenciju zaokruzio na 5.

 

Otprilike je oko 35% zasluzan za napadacki doprinos. Napisao sam do 40% a ne 40% okruglo.

 

Ne znam kojim drugim parametrima da se vodim, daj onda sta je ozbiljna tvrdnja ako je ovo bas neozbiljno.

 

Pogledaj mu ucinke saigraca:

-Boldvin 17ppg i 5 ast

-Lorenco 16ppg i 5.5 ast

-Kolson 10plg i nijedna cela asistencija kao i vecina drugih

-Pojtres 7.8ppg ali je propustio vise od pola utakmica te njegov prosecni ppg nije relevantan za ukupan timski.

-Nibo 7.4 poena

-Martin 7.2 poena

-Sorkin 6.8 poena

-Adams 6.7 ali propustio skoro pola utakmica

-Bartolomeo 6.2

-Hiliard 5.6

i ostali manje od 3ppg. Niko od ovih igraca iznad osim Lorenca i Boldvina nema vise od jedne asistencije po mecu. Svi zajedno kad se skupe nemaju asistencija koliko imaju njih dvojica.

 

Dakle Boldvin i Lorenco su oko 65 do 70% napadackog ucinka Makabija (od prosle sezone a vrlo verovatno i ove) od cega je Boldvin oko 35%, sto nije puno daleko od 40% koje sam naglasio kao maksimum.

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lorenco i Boldvin su se sve pitali u Makabiju prošle sezone, ali mnogo su ti bukvalistički ovi procentualni ispadi. Izostanak Boldvina je ogroman hendikep za Makabi, ali ne možeš kroz matematiku da tvrdiš da je neki igrač 40% ekipe jer je to jednostavno analitički nonsens, koji jedan može neiskusno da iskoristi parolom "brojevi dovoljno govore" ili pak u tendenciji da prenaglasi oslabljenost ekipe koja igra protiv Partizana. Kao i u mnogim ranijim slučajevima, imaš rigidan pristup koji ti je privezan za trenutačnu agendu, iako imaš izlistane brojeve, ne znači da je suština na mestu.

 

Možemo da trčimo po forumu sa pričom kako je Kejn 43% Totenhema godinama unazad, ali stvari su često dosta kompleksnije od 2+2 i ne znače 5 ako dodaš jedan.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Mrk said:

Ne bih se bas slozio sa ove dve konstatacije. 

Panter itekako napada prodorom, mozda retko ode do kraja na polaganje ali zato ima one suteve sa jedne noge blizu obruca (runner-i se valjda zovu), kao i flouter sto koristi dosta.

 

Sto se tice Boldvina, slazem se da su on i Lorenzo tate u Makabiju ali ovo da je on 40% Makabija je bas neozbiljna tvrdnja.

 

Prošle godine je u EL imao oko 2 šuta iz igre iz prodora po utakmici, pričam isključivo polaganja ili flouteri. Na to treba dodati prodore koji su se završili faulom, što je naravno dosta često, jer ipak pričamo o čoveku koji je iznuđivao 4-5 faulova po tekmi

Takođe, dodati i prodore koji se završavaju asistencijom ili jednostavno pasom, pa i izgubljenom loptom.

 

Sve u svemu, govorimo o recimo bar 6-7 napada prodorom po utakmici. Ali ok, pretpostavljam da je prosek bekovima po 15 ulaza po tekmi, pa je ovo Panterovo malo.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Rotowire je inace pouzdan ali ocigledni nisu jos uvek ucitali sve povrede i ko je upitan.

 

Vidis da nema kod nas GTD za Bjelicu, Hangu, Nejpira i Davidovca koji nisu igrali Aba ligu zbog povreda. Takodje bi trebalo i za Tavaresa da stave da je gtd jer nije igrao ACB. Boldvinu treba da stoji OUT a Nibu GTD.

 

Sigurno ima jos primera nego mi samo znamo za ove. 

 

 

Boldvin je bio najbolja dvojka u Evroligi prosle sezone (s obzirom da je veliku vecinu minuta provodio kao dvojka a pleja je igrao samo u Lorencovom odsustvu par utakmica iako je ranije bio plej al sad je jednostavno postao dvojka kao sto je Avramovic postao plej u Partizanu). 

 

Njemu i kad nije dan, odbrana se koncetrise na njega i on ce igrati svejedno jer Makabi puno drugih opcija i nema. Lorenco, Boldvin, Kolson, Nibo to je ta ista osovina kao i prosle sezone a Boldvin je najkorisniji igrac u tom timu i ima najveci usage%.

 

Sada kada ga nema ovo je ogroman plus za Partizan i rekao bih zicer. Pritom je i Nibo upitan i procitao sam da nije trenirao danas zbog neke povrede stopala.

 

Boldvin je skorer kao i Panter, daju skoro isto poena za isto minuta. S tim da je Panter puno bolji suter a Boldvin u prodoru, s tim da Boldvin ume i da pogodi teske suteve preko ruke ili iz driblinga a Panter ne ide u prodor gotovo nikad. Boldvin je dosta bolji kreator za druge, bolji defanzivac i podjednako dobro moze igrati 1 i 2 za razliku od Pantera koji je cist sg, moze eventualno da prenese loptu ali ne i organizuje pozicioni napad sa sigurnoscu.

 

IMG-20231003-104952.jpg

 

Ovo kacim da se vidi da je Boldvin najznacajniji igrac za Makabi i znacajniji nego Panter za Partizan. 17 poena + 5 asistencija (koje mu dodju jos 10-15 poena za svoj tim) to je 27-32 poena za svoj tim prosecno sto je vise od jedne trecine poena za Makabi prosle sezone koji je postizao 83 poena prosecno. Dakle Boldvin mu dodje 35-40% igre Makabija.

 

Partizanu kad bi izostao Panter ima Avramovica, Douzera (dobro on je upitan za sad), Andjusica, Ponitku, Nanelija, Ledeja, Kaminskog i Smajlagica. Ovo su sve igraci koji su sposobni da daju 15ak poena u Evroligi, dokazano vise puta prosle sezone izuzev Kaminskog i Douzera koji ce ne sumnjam dokazati, narocito Kaminski.

 

Makabi nema tu sirinu u napadu ni blizu izostankom Boldvina. Douzer/Avramovic ako dobro sacuvaju Lorenca to je pola posla ako ne i tri cetvrtine posla. Jos ako Nibo ne bude igrao, Partizan je izraziti favorit u tom slucaju. U svakom slucaju nece biti lako kao sto i nije nigde u El na gostovanju.

2 od 9 je imao protiv nas na posljednjoj tekmi.

Slobodno me zaobidji sa ovim objasnjavanjem na koga su odbrane skoncentrisane, nije mi 7 godina i sto je jos vaznije nisi ti jedini koji prati kosarku pa da nam objasnjavas ovde sve od kulina bana

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ne sam Safete said:

2 od 9 je imao protiv nas na posljednjoj tekmi.

Slobodno me zaobidji sa ovim objasnjavanjem na koga su odbrane skoncentrisane, nije mi 7 godina i sto je jos vaznije nisi ti jedini koji prati kosarku pa da nam objasnjavas ovde sve od kulina bana

 

 

11-2 iz igre.

 

Ali su tada dali 65 poena, jer im se raspao igrač koji je 40% ekipe? Oh wait, ipak 90 poena, kako to?

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ne sam Safete said:

2 od 9 je imao protiv nas na posljednjoj tekmi.

Slobodno me zaobidji sa ovim objasnjavanjem na koga su odbrane skoncentrisane, nije mi 7 godina i sto je jos vaznije nisi ti jedini koji prati kosarku pa da nam objasnjavas ovde sve od kulina bana

 

Na prvoj utakmici je dao 23 poena (8/19 sut iz igre i 6/6 sa linije penala), imao je i 4 skoka, 7 asistencija. Ukupan index 25.

 

Na drugoj utakmici je bio los. 8 poena (2/11 iz ige i 4/4 sa penala), 4 skoka i 4 asistencije. 

 

Svakako ne bi puko gledao da li je neki igrac protiv bilo kog kluba odigrao lose, jer to ne znaci da ce i naredni mec imati 2/11 iz igre, narocito ako se radi o klasnom igracu poput Boldvina.

 

5 minutes ago, uvrnuto said:

Ali ti ako uzimaš i te asistencije kao poene, onda će to biti mnogo više od 83 poena, jer bi u suprotnom morao te asistirane poene nekome da oduzmeš. Tako da onda ni taj tvoj procenat ne možeš da predstavljaš u odnosu na 83 poena.
Razumem ja šta pokušavaš, ali nije matematika baš tako prosta kao što je ti predstavljaš. 😄

 

Matematika je neumoljiva. 😄

 

Jasno je da njegovih 17 poena nije 35% od 83 poena, ali ja sam pricam o sveukupnom napadackom doprinosu, procentualno.

 

7 minutes ago, realno *w said:

Ali su tada dali 65 poena, jer im se raspao igrač koji je 40% ekipe? Oh wait, ipak 90 poena, kako to?

 

To je jedan mec, pricam o proseku na osnovu cele sezone.

 

Nije on samo skorer kao Panter pa ako ga ne ide sut da bukvalno ne postoji, vec je najbolji asistent te ekipe uz Lorenca, plus je aktivan na skoku, plus igra odbranu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

 

Sve što si nabrojao nedvosmisleno govori o značaju Boldvina u igri Makabija... ali ne možeš da oduzmeš 5 asistencija, 7 skokova, 19 poena od učinka ekipe i očekuješ da drugi igrači neće pokupiti neke od tih skokova, podeliti neke od tih asistencija, napraviti neku od kretnji koje će rezultovati poenima... Boldvin je, očigledno, vrlo efikasan popunjavač ovih koloni i upravo je efikasnost metrika koju bi trebalo da koristiš - neće morati DiBartolomeo da da 240% sebe da bi Makabi bio na svom prošlogodišnjem proseku jer ne igra Boldvin... slično kao što nećeš skupiti za automobil ako prestaneš da pušiš, iako 365*10*400...

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Ne sam Safete said:

omfg

 

Nisam ni mislio da ces nekim argumentima da se upustis u diskusiju. Tj. mislio sam, nadao se potajno, al jok. Svaki put se iznova razocaram na vasoj temi, jedino se Kendrick i Uvrnuto udostojili da odgovore ljudski, razmenimo misljenja i pogled na stvari, valjda za to i sluzi ovo mesto. Ja kod nas na temi branim Dzepa i Marvina da ih ne nipodavstavaju ljudi i da su uvek dobronamerni iako nekom tako izgleda jer imaju druga misljenja, a ovde nista manje, cak i vise, uvek ovako neke odgovore dobijam...

 

Dosao dobronamerno da diskutujem napisao svoje misljenje koje sam potkrepio nekim brojkama i nista vise od toga u upisu, ti mi odgovaras sa "nisi jedini koji prati kosarku" e to je bas omfg i wtf, sto bi rekli mladi. Nego nisam hteo iz pristojnosti da napisem ali sada kada si i ti meni, sto da ne.

 

55 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Lorenco i Boldvin su se sve pitali u Makabiju prošle sezone, ali mnogo su ti bukvalistički ovi procentualni ispadi. Izostanak Boldvina je ogroman hendikep za Makabi, ali ne možeš kroz matematiku da tvrdiš da je neki igrač 40% ekipe jer je to jednostavno analitički nonsens, koji jedan može neiskusno da iskoristi parolom "brojevi dovoljno govore" ili pak u tendenciji da prenaglasi oslabljenost ekipe koja igra protiv Partizana. Kao i u mnogim ranijim slučajevima, imaš rigidan pristup koji ti je privezan za trenutačnu agendu, iako imaš izlistane brojeve, ne znači da je suština na mestu.

 

Možemo da trčimo po forumu sa pričom kako je Kejn 43% Totenhema godinama unazad, ali stvari su često dosta kompleksnije od 2+2 i ne znače 5 ako dodaš jedan.

 

Vi ste ti koji se uhvatite bukvalisticki, ne ja. Barem iz mog ugla, iz kog vidim i moj i vas.

 

Da preciziram nesto sto vidim kao ultimativno tacno:

 

Boldvin je zasluzan za prosecno oko 35% napadackog ucinka Makabija na osnovu cele sezone.

 

Nista manje i nista vise od toga, to je sustina.

 

Onda mi je realni postavio pitanje gde je omasio sustinu a kako on imao 2/11 a oni dali 90 poena. Dakle on je omasio sustinu, ne ja. Safet dodje i lajkuje mu taj upis a meni napise omfg. Slozices se sa mnom privatno siguran sam, iako javno mozda neces jer su oni Partizanovci a ovo je Partizanova tema pa ne daj Boze da se slozis sa nekim Zvezdasem, mozda gresim...

 

Dakle nigde nisam pisao o jednom mecu, naravno da ce neki mec imati i 10% ili 5% ucinka. Evo sad nece ni igrati pa ce imati 0%. To znaci da ce neki drugi igraci koji su imali manji procenat napadackog ucinka prosecan verovatno da imaju veci jer ce imati vise prostora u napadu. Tako bi bar trebalo biti. Ili da recimo Lorenco ima i znacajno vise od svog prosecnog jer ce morati jos vise da povuce sam. Naravno ne mora ni to da znaci ako ga Avramovic ili Douzer budu dobro sacuvali pa i on bude imao lose procente iz igre ili puno izgubljenih lopti pa bude i na manjem no i kad je Boldvin tu.

 

Ali ja nisam pisao o jednom mecu, niti sta se desi ako taj igrac bude los na jednom mecu ili ako propusti neki, vec samo njegov prosecni napadacki ucinak u Makabiju na osnovu cele sezone. Nista vise i nista manje. Vas sve to nesto uzrojalo, ne znam iz kog razloga. Ne tebe, ti si korektno i argumentovano odgovorio, vec nekoliko drugih sto se vidi po nacinu na koji mi odgovaraju.

 

Mislim da sam rekao sve sto sam imao i precizirao sustinu u ovom upisu.

Link to comment
Share on other sites

Odsustvo igraca za ekipu je hendikep samo u onoj meri u kojoj igrac koji ga menja isporuci manje, sto uopste ne mora da bude slucaj, pogotovo u EL ekipama gde vecina ima odredjeni kvalitet i ceka prostor i priliku da to pokaze. Matematika ima veze sa kosarkom, ali MNOGO manje nego sto novinari, statisticari i ljubiteli predstavljaju.  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Sve što si nabrojao nedvosmisleno govori o značaju Boldvina u igri Makabija... ali ne možeš da oduzmeš 5 asistencija, 7 skokova, 19 poena od učinka ekipe i očekuješ da drugi igrači neće pokupiti neke od tih skokova, podeliti neke od tih asistencija, napraviti neku od kretnji koje će rezultovati poenima...

 

Nikom nista ja nisam oduzeo a ni dodao. Samo pisao o njegovom prosecnom ucinku na nivou sezone. Vi prebacili na pricu o jednoj utakmici sta ako ovo sta ako ono. Sada mi je vec neprijatno i zavrsavam sa ovom diskusijom.

 

Sve vreme vi mi ovde dodajete stvari koje nisam napisao. Ili nesvesno ili jednostavno niste skapirali sustinu sta hocu da kazem. Nadam se da sam u prethodnom upisu pojasnio sustinu.

 

2 minutes ago, fedor said:

Matematika ima veze sa kosarkom, ali MNOGO manje nego sto novinari, statisticari i ljubiteli predstavljaju

 

Upravo tako, sada je naglasak bio na matematickom delu, posto to svakako nije zanemarljivo narocito ako pricamo o napadu bukvalno je statistika skoro sve. Najbolji skoreri u ligi imaju najvise poena, najbolji skakaci najvise skokova, najbolji razigravaci imaju najvise asistencija. Mozemo i na 100 poseda da gledamo, posto neko igra koji minut vise neko manje, ali sve to ne odudara previse jer svi ti najbolji igraci u ligi igraju slicno minuta.

 

Za odbranu je druga prica i stvarno je dosta stvari van bazicne statistike. Boldvinov znacaj za Makabi je i eye testom otprilike onoliki koliki je i napadacki procentualno. Kako je u napadu sveprisutan, nije igrac manje u odbrani u najmanju ruku a sveukupno je oko trecine Makabija bukvalno, dal 27% ili 35% nije toliko vazno. Pod uslovom kada igra utakmicu naravno, i da ponovim opet: na nivou cele sezone prosecno a ne kada ima los dan ili kada ne igra. Logicno je da su drugi igraci taj dan u prvom planu.

 

Iako je Partizan blagi favorit za mene, mec svakako nece biti lak, niti je iznenadjenje ako Makabi pobedi kuci bez Boldvina bilo koga u El, jer bukvalno u ovakvoj ligi nikakvih velikih iznenadjenja nema ko god pobedio izgubio izuzev tipa Alba vs Real, pricam o mecevima kod kuce kao i sada Makabi sto igra.

 

Iskljucujem se iz ove diskusije i svakako na neko vreme sa ove teme jer vidim da smetam. Ko pokusa da razume sta hocu da kazem u upisima iznad mislim da ce lako razumeti sustinu i da nikakvog omfg nema u tome, ko tera inat zato sto gleda ko pise a ne sta se pise tesko da ce ista razumeti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Brat od Korneta said:

Dakle Boldvin mu dodje 35-40% igre Makabija.

 

Ovo ultimativno nije tačno.

 

30 minutes ago, Brat od Korneta said:

Da preciziram nesto sto vidim kao ultimativno tacno:

 

Boldvin je zasluzan za prosecno oko 35% napadackog ucinka Makabija na osnovu cele sezone.

 

Ovo ultimativno jeste tačno.

 

Zašto? Zato što neigranjem Boldvina ne nestaje 35-40% njihove igre, već to nadomešćuju drugi igrači, druga rešenja, koja su sigurno manje efikasna nego što to Boldvin isporučuje. Suštinski, tvoja izjava nije problematična, problematično je korišćenje matematike da bi se potkrepio zaključak - da je Makabi vrlo oslabljen neigranjem Boldvina, oko čega se svi slažemo.

 

Da uprostim, ako već analogija sa štekanjem za automobil bataljivanjem cigareta nije dovoljna... ako imaš prodavca koji pokriva 40% tržišta i zaslužan je za 40% svih prodaja u tvojoj firmi, a prodavac odluči da zapali, te na njegovo mesto zaposliš nekoga ko je pokrivao 10% tržišta i bio zaslužan za 9% svih prodaja u tvojoj firmi... da li ćeš reći da gubiš 40% prodaje ili ćeš očekivati slabiji učinak, ali biti svestan da postoje okolnosti koje dovode do rezultata koje možda nisu uvek zasluga jednog čoveka? 

 

Opravdano si trigerucnuo ljude jer nepouzdano barataš brojkama, neke stvari ne možeš da kvantifikuješ tek tako, na kraju dana napredne statistike su se pojavile baš zato što poenterski učinak i juzidž nisu ultimativne brojke istine.

 

Mislim da je tvoja ocena Boldvinovog uticaja tačna, na mestu, ali način na koji je (nepotrebno) potkrepljuješ je šupljikav.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Jeste bilo dosta dobrih stvari protiv Mornara ali su oni trenutno toliko jadni da zaista nema mnogo smisla izvlačiti zaključke na osnovu ove utakmice.

 

Osim za ono što ne valja :classic_biggrin:

 

Kaminski je za sada Smajli 0.9. 

 

Opet ostavljamo mnogo prostora za šut za 3. Ovi su malo toga pogodili, moglo je da bude (i biće) mnogo gore. Ono što sam primetio, kada kod preuzimanja Kaminski ostane na beku, neko od naših igrača obavezno skuplja sa prvog pasa i dovoljan je samo jedan brz pas da bi imali otvoren šut za tri. Slično je bilo i sa Balšom.

 

Nisam proveravao, ali rekao bih da je Makabi prošle sezone imao jedan od najboljih učinaka na domaćem terenu u EL, u top 3 sigurno. Mnogo stvari treba da se poklopi da bi neko dobio tamo. Nama se trenutno otvaraju neke karte, Boldvin ne igra, Lorenco je van forme, ali i dalje je to daleko od neke velike šanse za pobedu.

 

Ali nema razloga da idemo sa drugačijim stavom nego na pobedu, pa šta bude. Mislim da je najvažnija stvar ne dozvoliti im da nas trkački i skakački izdominiraju, da se previše razlete po terenu jer onda je preteško protiv njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...