Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, DameTime said:

Bukvalno, Željko jaše nosioce 30+ minuta. Plus, ako vas već plaćam (ipak dobijate narodni ke$h), želim da razvijate mlade igrače. Znači NULA mins za Drezgića je veliko no-no... 

 

Sada pokusava da prikrije da nije grobarka pa kao nesto kritikuje, al sad je kasno...

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alek The Great said:

Ajmo malo xsl tabela. Minutaza ce zavisiti od utakmice do utakmice. Ovde sam samo pokusao da vidim ima li prostora za jos jednog SF-a, a da svi budu "zadovovoljni". Odmah sam Djusu i Drezgica nulovao jer ih ne vidim trenutno u timu, kao i Tristana. Dolaskom jos jedne trojke Trifa visi i ceka eventualno "nedajboze" neku povredu. Sto se tice visokih ta zamena za Zeka je must. Znaci cisti SF i jedan PF/C je nesto logicno. Ovo sve moze da padne u vodu ako Obradovic ne vidi PJ-a kao pleja i igra mu iskljucivo SF (malo verovatno). Onda bi bilo prostora dovesti i jednog plejmejkera.
Neka moja procena sto se tice igrackog budzeta da smo trenutno izmedju 11 i 12 miliona. 2df18a4a05049c61978185c9556fa80b.jpg

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Svaka ti cast kao navijacu koliko si usao u tematiku iako od toga nemas nikakve koristi. Jasno, forum za to i sluzi. 

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi idealno da dođe neki SF/PF.

 

Igrač koji može bez problema da menja Ledeja, a i da se spusti na SF, jer Naneli i Ponitka nisu baš fizički jaka krila.

 

Verovatno će doći još jedan bek.

 

Ne verujem da dolazi još jedan centar. Kaminski će dobiti slobodu, a iza njega će igrati Alen koji se solidno pokazao u drugom delu sezone. Bilo bi glupo da bude gurnut u treći plan.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Dracarys said:

Bilo bi idealno da dođe neki SF/PF.

 

Igrač koji može bez problema da menja Ledeja, a i da se spusti na SF, jer Naneli i Ponitka nisu baš fizički jaka krila.

 

Verovatno će doći još jedan bek.

 

Ne verujem da dolazi još jedan centar. Kaminski će dobiti slobodu, a iza njega će igrati Alen koji se solidno pokazao u drugom delu sezone. Bilo bi glupo da bude gurnut u treći plan.



I meni bi negde bilo idealno da dovedemo igraca koji pokriva 2/3 i igraca/crnca na 4 koji moze odraditi par minuta na petici, ali navodno trazimo cistog keca i peticu suprotnih karakteristika od Kaminskog. 

Mozda se Obradovicu svedelo kako smo izgledali sa Lesorom i Smajlijem zajedno na terenu pa planira to da praktikuje kad Zek odmara. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da dolaze jos jedan centar i play. Kaminsky je po meni cetvorka, zamena za Mirotica i igrace peticu samo kada bude bio sa Zackom zajedno na terenu. Da je dosao Mirota onda bi u tom slucaju Zack isao na peticu. Drugo pojacanje ce verovatno biti neki mix PG/SG. Ako se ne nadje to onda u najgorem slucaju ostaje Calathes. Vidim da Zeljko preferira igrace koji pokrivaju vise pozicija sto mu daje mnogo vise  opcija i mogucnosti da pronadje igracu rolu koja ce najvise da mu legne u timu, takodje i da se prilagodi na stil igre i preuzme svoju rolu u zavisnosti od petorke na terenu. Ovo je samo neko moje misljenje nakon svakodnevnog pracenja prelaznog roka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...