Jump to content

Evroliga prelazni rok 2023/24


Brat od Korneta
Message added by uvrnuto,

 Počeo je Early Bird za ELTV i uz promo code ELBIRD možete ostvariti 20% popusta na godišnju pretplatu, pa umesto 32 evra, za godinu platite 25,6 evra. ELTV važi i za EL i EK.
Striming direktno na tv-u: Available on Android TV, Apple TV and Samsung TV.

Za one koji su vešti sa VPN-om i znaju i imaju isti, ima fora da se ovaj ELTV uzme i za nešto jače od 10 evra. U vezi sa tim pišite @MrTwister.

Recommended Posts

19 minutes ago, 40Wins said:

Zar nije oko 1.4 neto vetmin?

Moguce je da sam ja pogresno video, ali ocekujem da je dobio negde oko 2m neto, toliko dobijaju top igraci u prajmu u Evropi (Mirotic i jos par izuzetaka ne racunam), on kao NBA zvezda sumnjivog zdravlja je verovatno tu negde. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, 40Wins said:

Zar nije oko 1.4 neto vetmin?

Zavisi od drzave do drzave u Americi jer imaju nekoliko poreza ( ali tako otprilike+escrow koji se vraca i jos neke stvake ) a mislim da u Evropi kada se pominju cifre, pominju se neto cifre pa otuda sam mislio da je dobio po meni priblizno 3 milke neto.

Link to comment
Share on other sites

Objava Nikole Mirotića o razlozima nedolaska u KK Partizan je jedan jasan prikaz gde smo mi kao društvo. Ništa više se ne mora ni napisati, sve je rečeno.

 

Ne mogu više ni da se stidim u ime ovog naroda jer je i taj voz odavno otišao. Stid je posledica nekog shvatanja greške i želje za pokajanjem. Ne vidim ni jednu naznaku svesti u našem narodu a o želji za pokajanjem je izlišno i govoriti. Stali smo rame uz rame sa trećim svetom i time se ponosimo.

 

Izvini Nikola. U moje ime. Jer ovi koji su ti pretili niti žele da se izvine niti bi ikada želeli da to u njihovo ime uradim ja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Budala ce uvek biti, pogotovo po mrezama svasta pisu. Mirotic je ocigledno takav lik da nece bilo kome da se zamera, iako recimo ja licno kao Zvezdas ne bih imao problem da ode u Partizan, ali nazalost ima mnogo ludaka koji bi to shvatili kao uvredu. Ali jbg, to su drustvene mreze, pogledajte sta su pisali sve Madaru. Kinzi i Volden su verovatno i najgore pretnje dobijali.

 

Sa druge strane, ruzan je i pristup medija koji su pokusali da izvrse pritisak na Mirotica i predstave posao gotovim, iako po ovom saopstenju vidimo da nije tako bilo. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Meni je najgore u svemu sto su ga onim saopstenjem i svom medijskom pompom verovatno kostali 11 miliona od Barse.

И онда су га прозивали кроз њихове портале те је овај решио да их одјави.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mogao bi neko ovde da izlista rostere evroligaskih klubova - sta kome treba i koji su sve igraci ostali na trzistu.

 

Na primer, Bayern skoro i da nema nekog evroligaskog kvaliteta, a opcije im se suzavaju svakim novim danom.

Link to comment
Share on other sites

Mirota nakon svega ima suzen izbor klubova gde bi mogao da potpise. 
 

Pao je prvi favorit, ali je pre nego je Nikola odjavio KKP usao u razgovore sa Sengelijom?

Hipoteticki, ako se to realizuje… ko trazi aktivno poziciju 4? 
 

zvezda?

real ?

pao 

bajern

Efes

 

Oly, Armani i Monaco ne bi uzimao u obzire jer su zatvorili PF poziciju. 
 

 

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Admiral said:

Mirota nakon svega ima suzen izbor klubova gde bi mogao da potpise. 
 

Pao je prvi favorit, ali je pre nego je Nikola odjavio KKP usao u razgovore sa Sengelijom?

Hipoteticki, ako se to realizuje… ko trazi aktivno poziciju 4? 
 

zvezda?

real ?

pao 

bajern

Efes

 

Oly, Armani i Monaco ne bi uzimao u obzire jer su zatvorili PF poziciju. 
 

 

 

Shengelia ostaje u Virtusu.

 

PAO je najbolji kandidat - nemaju apsolutno nikoga ozbiljnog na toj poziciji, ako Mirotic hoce moze da ima i 30 minuta tamo. Sve ostalo je ionako bilo samo prenatrpavanje (vise ili manje) ili odustajanje od bilo kakvih rezultatskih ambicija od strane Mirotica (tipa Alba, Asvel, Bayern).

Link to comment
Share on other sites

Bajern, Alba i Asvel poprilicno skroman prelazni rok za sad. Bajern jedini tu iznenadjuje, ali mogla bi to biti fina, podmladjena ekipa, pogotovo ako sve klikne sa novim pojacanjima. Fransisko, Bolmaro, Edvards i Buker (ako nisam nesto propustio), bas me zanima kojim morem ce ploviti taj brod naredne sezone, imajuci u vidu sjajnog kormilara.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...