Jump to content

Evroliga prelazni rok 2023/24


Brat od Korneta
Message added by uvrnuto,

 Počeo je Early Bird za ELTV i uz promo code ELBIRD možete ostvariti 20% popusta na godišnju pretplatu, pa umesto 32 evra, za godinu platite 25,6 evra. ELTV važi i za EL i EK.
Striming direktno na tv-u: Available on Android TV, Apple TV and Samsung TV.

Za one koji su vešti sa VPN-om i znaju i imaju isti, ima fora da se ovaj ELTV uzme i za nešto jače od 10 evra. U vezi sa tim pišite @MrTwister.

Recommended Posts

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Dobar odgovor Batuma. Kad bi znali kakva je bleja život u Monaku i generalno atmosfera u EL, plus obilazak lepih evropskih gradova, mnogi NBA službenici i navijači bi se potukli da budu Kembini nosači kofera.

Stvarno je proklet Kemba, mora pod starost da se potuca po Azurnoj obali, umjesto da se vrati u znameniti Charlotte da uživa u životu 🙄

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Grci sad pišu da je Mirota između Monaca i Milana.

 

To mi je nekako i najrealniji ishod ove sage. Dobra lova i mirna sredina, bez tenzija.

 

Hm, Monaco vec ima dva krilna centra, Armani vec ima Mellija i Voigtmanna.

 

Bice da se dobrom Miroti vise ne igra kosarka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Barkley#34 said:

Ali nije tolika razlika u km.

E pa ne znam zašto to sebi radim, ali sam morao da izračunam 😄

 

Konkretno Valensija za sezonu treba da pređe 4463 km više od Barselone. Kad se to podijeli na 34 (17 gostovanja x 2 za odlazak i povratak), dobija se da Valensija po gostovanju u jednom pravcu ima 136,6 km više od Barselone. Razdaljina između dva grada mjereno pravom linijom je oko 250 km (putem 350 km), s tim da je Valensija bliža Madridu i da za gostovanja na jugoistoku (Beograd x 2, Atina x 2, Istanbul x 2, Tel Aviv) dođe gotovo isto da li se kreće iz Barselone ili iz Valensije. Nači ne bih rekao da je Valensija penalizovana više nego što objektivno mora da bude zbog geografije.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Konkretno Valensija za sezonu treba da pređe 4463 km više od Barselone.

Kahm, 6.359 km viška (45.844-39.485). C, c, c, c, kao Vučić ispred table... :classic_tongue:

 

U pravu si, kad se tako razloži sve je jasno, nisam o tome razmišljao. Hvala. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Leonard said:

Sto bi bio apsurd? Covek ce da potpise za klub koji mu ponudi najbolje uslove.

 

U principu, sve je moguće,  ali ne verujem da ce Bayern dati 1/3 ( ili 1/4 svejedno) svog budžeta za plate jednom igraču.

Link to comment
Share on other sites

Bayern je valjda povecao budzet, imace jedno 25 miliona evra, dosao je i Lasso. No, sve je to nebitno jer nece imati konkurentan tim.

 

Iskreno, jedine dve destinacije koje su imale iole smisla za Mirotica su bile PAO i Oly. Tamo bi imao rasciscen prostor na svojoj poziciji (slicno kao u Barci gde je druga cetvorka bio Oscar Da Silva), a i jedni i drugi nisu imali koga da dovedu na toj poziciji.

 

Partizan je imao LeDaya, Monaco Browna, Armani Mellija.

 

Sad se pominje Bayern jer su gotovo svi klubovi manje - vise resili svoje probleme na poziciji 4. Ostali su Alba, Asvel, Bayern i PAO.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Nini3112 said:

Mozda i Monako,videcemo

 

Nema mi logike da bude Monako i Armani. Deluje mi kao filovanje, jer imaju zatvorene pozicije.

 

Monaco

PF -  Brown III, Cornelie + Blossomgame. 

C -  Hall, Motiejunas, Jaiteh

 

Isto i EA7

Melli, Voigtman, Ricci

Hines, Kamagate ... i u razgovorima su sa Poytressom.

 

 

Prostorno, jedino PAO i Efes mi se uklapaju , eventualno Real, ali taj povratak bi iskljucio. 

Mislim uklapa se i CZ 👀

 

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...