Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, Crni said:

Pitanje za strucnjake.

Imamo Mitra kao 2.peticu i Wimonovica kao 3.opciju tako?

Koliko minuta treba da igra ta startna letica koja se trazi?

Kakav interes Simonovic ima da bude 3.opcija?

 

 

Nisam stručnjak. 

 

Nikakav interes. Ali takav roster smo napravili. Ako zadržimo i Petruševa trebaće nam još jedna četvorka i to dominantna, da bismo imali ok rotaciju. Bez toga je to tanko. Mitar i Simonović su trenutno, po meni, tu negde, samo sa različitim vrlinama, ali overall tu negde. Simonović naravno ima veći plafon, ali kao još nedokazan igrač i dalje je to delimično mačka u džaku. 

2 minutes ago, Miki28 said:

Bombarduje Markoss🔥🔥🔥

Hvala za info

 

Car dečko. Napiše konkretno, i stane iza toga. Ne piše rebuse i gluposti i ne duri se i ne prducka oko toga. Rispekt.

  • Like 26
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

B1: ekstra, igra miloš do 50. godine, jer...ne zavisi od fizikalija

 

Svakako ne do 50, ali nije baš igrač pred gašenjem karijere koji propada već par sezona, pa da se očekuje decline kog se ti "pribojavaš". Niti je Wbrook. 

 

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

 

B2: koji smo to MI podrazumevali bilo šta vezano za klajburna? što se tiče kampaca, kao što sam napisao i za teodosića. sa 32 godine bih očekivao da može da ponovi sezonu, sa 36-37, pa....videćemo. nije da mu ne želim da ima 20+10

a pošto ne zavisi od fizikalijatm, ne znam što i dalje nema cska statistiku xD

 

niko nije baba vanga ovde, samo pišemo očekivanja/strahove/nadanja, kao i za sve ostalo

 

VI koji već 3 dana gnjavite pričom kako Teodosić ne može da prenese igru iz Virtusa, tj. da bude makar jednako individualno dobar, ali se zato prizivaju Campazzo, Clyburne, Mirotić... Ako ćemo tom logikom, ni za jednog igrača ne možeš egzaktno tvrditi da će ponoviti statse iz prošle sezone. Možeš da napraviš neku projekciju tj. procenu. 

 

A zašto nema CSKA statistiku? Možda zato što ista ne zavisi isključivo od njega i njegovih godina.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Markoss said:

Ponudjeno je i Miroticu, identicno, 6 miliona za dve godine. On jos uvek nista nece da sece i odlucuje, hoce da odmori prvo. Mene je vrlo iznenadilo sto nece u Oli, video sam ga vec tamo. Ima ponudu i Partizana, identicnu kao i nasu. 

Jel razmatra i njihovu ponudu?😀

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, StiviKivi said:

Kakav nama debil vodi klub jbt. Nedović,Teodosić... Daj i Bjelicu deb*lu a Topića ( najvećeg talentau zadnjih 5-7 god u srpskoj košarci ) pošalji na pozajmicu. Muka mi je

Jel bi dao Topicu da bude 1 ili 2 plej? Jel citas sta je Markos napisao o razmisljanju njegovog oca koje je 100% ispravno? 

Bolje da igra svaki mec 25-30 minuta nego da udje po par minuta svaki 2-3 mec a u EL nakupi 50tak minuta za sezonu. 

 

Volio bih i ja da je ostao ali u potpunosti razumijem Milenka. Najbitnije za malog Topa jeste da igra ozb minutazu i ozb utakmice sto ce imati u Megi.

Edited by Miki28
typo
  • Like 7
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Terry said:

 

Car dečko. Napiše konkretno, i stane iza toga. Ne piše rebuse i gluposti i ne duri se i ne prducka oko toga. Rispekt.

Sve pohvale. Nema s' leva s' desna, nego direktno u centar. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Markoss said:

 

Ako ti neko kaze, imas 6 miliona za dve godine za Mirotu ili nemas tih 6 miliona, jebiga, ne verujem da ce u KKP da kazu - ne treba, imamo Ledeja.

 

 

da, to je vuciceva dualna ponuda, biraj gde ti je lepse.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Markoss said:

Ponudjeno je i Miroticu, identicno, 6 miliona za dve godine. On jos uvek nista nece da sece i odlucuje, hoce da odmori prvo. Mene je vrlo iznenadilo sto nece u Oli, video sam ga vec tamo. Ima ponudu i Partizana, identicnu kao i nasu. 

 

KKP koji na toj poziciji ima Ledaya koji je po kvalitetu a i plati top3 četvorke u EL, nudi Miroti 6 miliona?

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

 

KKP koji na toj poziciji ima Ledaya koji je po kvalitetu a i plati top3 četvorke u EL, nudi Miroti 6 miliona?

 

Očito se može i ima se. Ništa čudno kad su u pitanju Obradoviceve ekipe. The flow of abundance kod komšija. Slično je kod nas. 

Link to comment
Share on other sites

Znaci po informacijama koje imamo (+ mojim nagadjanjem za Lazica i Ilica):

Nedovic 1.1m

Davidovac 700k

Teo 600k

Petrusev 500k (ako ostane)

Mitrovic 450k

Simonovic 400k

Lazic 350k

Ilic 200k

_______________________________________
Ukupno: 3.2m (bez Petruseva 2.7m)

 

Pretpostavljam da mozemo da se nategnemo za bar jos ovoliko (naravno, ne racunajuci ludarije sa Miroticem i Kampacom) i da dovedemo po jos jednog igraca na poziciji 1, 2, 3 i 5. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 said:

Jel bi dao Topicu da bude 1 ili 2 plej? Jel citas sta je Markos napisao o razmisljanju njegovog oca koje je 100% ispravno? 

Bolje da igra svaki mec 25-30 minuta nego da udje po par minuta svaki 2-3 mec a u EL nakupi 50tak minuta za sezonu. 

 

Volio bih i ja da je ostao ali u potpunosti razumijem Milenka. Najbitnije za malog Topa jeste da igra ozb minutazu i ozb utakmice sto ce imati u Megi.

Ne treba Nikola da uđe svaki drugi meč po 2,3 min već svaki meč po 10 min u EL ,i svaki meč u aba ligi po 15-20 min u zavisnosi od protivnika. I da , dao bi Topiću da bude drugi plej ako dovedeš nekog odličnog prvog pleja! Pogledaj sa koliko je godina Luka Dončić dobijao ključeve Real Madrida. Važno da će da damo 20 min dedi od 36 god...jedva čekam da vidite kako će to u Evroligi da izgleda kad je on na terenu. 

 

El bolje da trpim Topa ili Tea , šta ti misliš? 

Edited by StiviKivi
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

 

KKP koji na toj poziciji ima Ledaya koji je po kvalitetu a i plati top3 četvorke u EL, nudi Miroti 6 miliona?

 

 

Ne nudi KKP, nudi jedna kladionica koja bi sponzorski to platila. Druga kladionica nudi da Zvezdi plati Mirotica, kao sto je platila Kampaca. 

  • Like 21
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...